Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 31 минути, ekzekytop написа:

При мен ли е проблема или просто порталите са претоварени тогава? Всякакви насоки ще са ми от полза. 

Благодаря

Нещо не знаеш или си объркал. Аз не съм специалист ама обичам да помагам.

След 1,2 дни ще ти пусна на лично акаунт за http://p.123hd321.cc/stalker_portal/c/-- да видиме какво ще стане. Понеже- тук и да го искаш - не го дават:) А аз съм адвентист от 7-мия ден и помагам на всеки:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, KiloGore написа:

Нещо не знаеш или си объркал. Аз не съм специалист ама обичам да помагам.

След 1,2 дни ще ти пусна на лично акаунт за http://p.123hd321.cc/stalker_portal/c/-- да видиме какво ще стане. Понеже- тук и да го искаш - не го дават:) А аз съм адвентист от 7-мия ден и помагам на всеки:)

Днес ударих 12 хита точно на него ще тествам довечера. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ekzekytop написа:

Днес ударих 12 хита точно на него ще тествам довечера

То ако ставаше с хитове... аз да съм най-разбиращият... ама не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ekzekytop написа:

Щом ти забива булсатчето работата е лоша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ekzekytop написа:

При по-малките доставчици много се претоварва общия капацитет в пиковите часове, а сега особено по време на световното. И много от порталите се претоварват на мачовете. Трябва да тестваш на някой стабилен стрийм, бокса вързан директно с кабел. Виж и на wifi-a да нямаш непоканени гости. 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

Е виждаш ли ,че доктора копира неща? Това нещо ,което аз съм го пуснал преди доктора го има в 2,3 руски сайта. И Доктора,не може да хване,че има още канали/ или да кажем,че нарочно не ги пуска/. Ама хората са тъпанари..Важно е Доктора какво пуска/ а той ,че никога не е пускал,нещо качествено/ няма значение/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, KiloGore написа:

Е виждаш ли ,че доктора копира неща? Това нещо ,което аз съм го пуснал преди доктора го има в 2,3 руски сайта. И Доктора,не може да хване,че има още канали/ или да кажем,че нарочно не ги пуска/. Ама хората са тъпанари..Важно е Доктора какво пуска/ а той ,че никога не е пускал,нещо качествено/ няма значение/.

Може да ги е пуснал за румънеца TVRO дето ни посещава тука да си ги вгради в сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, KiloGore написа:

В случая Доктора - се изложи за мен. Аз можех да пусна всичко -- и той се прави на отворен. Смех! А аз го мислех за по специалист. И тук е пълно с идиоти, които не разбират елементарни неща.                                             ци 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е пита човека на лични некой може ли да му помогне за тука

.Ти като виден експерт който нищо не разбира от това дето пуска не можеш ли да му помогнеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми го е показал ;woobu; ама по друг начин  http://194.233.77.126:8080/  :)

Хванах те ли кой е  Дирегента? 

Хайде - евроданка.... Ти си царя на гепенето.  Гледаш си - копираш всичко и един път не си благодарил.  Искаш ли да ти дам акаунт за  http://p.123hd321.cc/stalker_portal/c/ ? Колко искаш? Защото имам само три?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, KiloGore написа:

Това ми го е показал ;woobu; ама по друг начин  http://194.233.77.126:8080/  :)

Хванах те ли кой е  Дирегента? 

Хайде - евроданка.... Ти си царя на гепенето.  Гледаш си - копираш всичко и един път не си благодарил.  Искаш ли да ти дам акаунт за  http://p.123hd321.cc/stalker_portal/c/ ? Колко искаш? Защото имам само три?

Както казва господ  като имаш 3 дай на ближния си всичко а той ще те компенсира като отидеш при него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

Както казва господ  като имаш 3 дай на ближния си всичко а той ще те компенсира като отидеш при него.

Е какво да дам?  Хората се радвад на Доктора какво им е пуснал след като го е видял от мен/тук го провокирам/ - ами да им даде той. Той обикновено дава  в ;найлон; качество.

Да не се разбира,че аз разбирам повече от Доктора..... Не мога и според мен никога не мога да се сравнявам с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, KiloGore написа:

Ще може ли един линк за отхвърленият певец от Росен Миланов?  

Не заслужаваш, че много плямпаш, ама айде, от мен да мине! Да видиш, че не съм лош човек ;) Да видя сега, на колко човека ще ги споделиш. Надявам се на николко! Стриймовете работят повече от 3 години и се надявам така да си остане, че си ги гледам редовно  ;) И както писах - линковете само на лични, да не спамим тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, martinstz написа:

Ще може ли един линк за отхвърленият певец от Росен Миланов

E какво искаш да покажеш? Не си прав?  Линкове има всякакви.. И какво от това? Щом има линкове- значи има връзки с хора към тях. А мен не ме интересуват/много/... тези неща.  Дано не съм те обидил./ ще ти пусна нещо,което го нямаш/. ама по-късно....

Vip4o-    и аз не мога да намеря засега мак адрес.  Лошо-- ама какво да се прави.    

преди 1 час, martinstz написа:

И както писах - линковете само на лични, да не спамим тук.

Благодаря за линковете/които още не съм погледнал/. Утре следобяд  може и да дам мнение ако работят./което ме съмнява/. Ще видиме. Аз съм много претенциозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gvoitse написа:

Ако някой може да помогне тук с молба на лични...

Имам 5  акаунта ама няма да ти дам нито един -защото говориш и си против мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, KiloGore написа:

E какво искаш да покажеш? Не си прав?  Линкове има всякакви.. И какво от това? Щом има линкове- значи има връзки с хора към тях. А мен не ме интересуват/много/... тези неща.  Дано не съм те обидил./ ще ти пусна нещо,което го нямаш/. ама по-късно....

Vip4o-    и аз не мога да намеря засега мак адрес.  Лошо-- ама какво да се прави.    

Благодаря за линковете/които още не съм погледнал/. Утре следобяд  може и да дам мнение ако работят./което ме съмнява/. Ще видиме. Аз съм много претенциозен.

Вече съжалявам, че ти ги пратих. Твоето мнение ми е равнозначно на това, което отива в отходния канал. Искрено се моля, при теб да не тръгнат! Чак ме е яд, че реших да съм добър с теб и ти ги изпратих. Повече таква грешка няма да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, martinstz написа:

Вече съжалявам, че ти ги пратих. Твоето мнение ми е равнозначно на това, което отива в отходния канал. Искрено се моля, при теб да не тръгнат! Чак ме е яд, че реших да съм добър с теб и ти ги изпратих. Повече таква грешка няма да направя.

Добре! Абе момче! Там за където си тръгнал... аз съм се върнал отдавна!

преди 9 минути, gvoitse написа:

Ако някой може да помогне тук с молба на лични...

Имам 5  акаунта ама няма да ти дам нито един -защото говориш и си против мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, martinstz написа:

Тоя Марин Делчев --- какъв е? Винаги изказва мнение: Това било хубаво--- онова не било хубаво!Дай да те видя какъв си бе?... жена ли си?мъж ли си? 

И тоя специалист да се обозначи 'kolevautomoto'... какъв играе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...