Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при стартиране на Windows 10

Виж решението Разрешен от дръндю,

Препоръчан отговор

преди 8 минути, цър-вул написа:

Що лаайш месечината, а не си траеш? Мълчанието е злато!

е, що да не си лая
пълнолуние е
:lol6:

пп

разбрах ве
чакаш Raze

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, цър-вул написа:

'ма, не знайш га да си замълчиш, мам...му.

Сега да видим твоите "компетентни" коментари с какво са помогнали в темата, освен само да спамят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възпирах от спамена, ама сиганчето няма удържане.

преди 2 часа, цър-вул написа:

Айде, @Raze, ти си...

Аз като кажа нещо си стоя зад думите!
Ти си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може автора да пробва да сканира с FRST под RE и да прикачи лог файла за да видим дали има копие на регистри гнездата. Инструкциите са за Windows 7, но от темата до момента съдя, че той вече знае как да се добере до Recovery средата на Windows 8/10 и след това би трябвало лесно да сканира с FRST. За целта е нужна само флашка и работеща система от която да изтегли копие на FRST:

https://www.kaldata.com/forums/topic/271607-син-екран/?do=findComment&comment=4089751

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Може автора да пробва да сканира с FRST под RE и да прикачи лог файла за да видим дали има копие на регистри гнездата. Инструкциите са за Windows 7, но от темата до момента съдя, че той вече знае как да се добере до Recovery средата на Windows 8/10 и след това би трябвало лесно да сканира с FRST. За целта е нужна само флашка и работеща система от която да изтегли копие на FRST:

https://www.kaldata.com/forums/topic/271607-син-екран/?do=findComment&comment=4089751

Благодаря! Ще пробвам всичко възможно преди да стъпна в сервиза...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Може автора да пробва да сканира с FRST под RE

стига да знае къде му е инсталиран джама

преди 3 часа, Тайфун Веиз написа:

Благодаря! Ще пробвам всичко възможно преди да стъпна в сервиза...

влез във всеки дял и напиши:
dir
до като си намериш джама във кой дял е
Raze ти го каза в предишен пост, но явно не не си обърнал внимание

пп

или стартирай notepad, за да ги разгледаш в графична среда
мисля си, че е като при мен в дял Е:

IMG0079A.jpg.5ffbee91e59ef09c3f88a1cb123ebee0.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дpъндю написа:

стига да знае къде му е инсталиран джама

Ще разбере ако следва инструкции в линка, който съм дал. Като напише notepad.exe и като даде File => Open през него ще види буквите на дяловете.

Иначе става и с dir разбира се. Аз не знам защо MS премахнаха от RE средата уточнението, което се виждаше под Windows 7 RE средата. Може и да го има, но аз да не го намирам де, но ако го няма си мисля, че това е малко стъпка назад:

system-recovery-options-drive-letter.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Като напише notepad.exe и като даде File => Open през него ще види буквите на дяловете.

да, прав си
и в моя пост трябваше да уточня това....склероза ве, забравям
кихам кашлам трътам, не ставам за воевода

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се! ,беше на сервиз ,оказа се ,че е заминал хардиска и звуковата карта и сега вече работи с нов хард и външна звукова карта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване