Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nokia 2.1 седи само на логото Powered By Android go edition

Препоръчан отговор

Здравейте имам Nokia 2.1 която седи само на логото Powered By Android go edition , искам да попитам дали това е от firmware и дали може някой да сподели как да го flash-на

не стана с factory reset логото изгасва и пак светва това го прави на около 5 секунди като е в тока

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Kraken5 написа:

Здравейте имам Nokia 2.1 която седи само на логото Powered By Android go edition , искам да попитам дали това е от firmware и дали може някой да сподели как да го flash-на

не стана с factory reset логото изгасва и пак светва това го прави на около 5 секунди като е в тока

Носи го в сервиз най-добре или влизаш в чичо Гугъл и четеш внимателно как се инсталира firmware за твоя телефон, но лично като съвет този вариант не е толкова удачен, защото може и паметта да ти прави парчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Baininja написа:

Носи го в сервиз най-добре или влизаш в чичо Гугъл и четеш внимателно как се инсталира firmware за твоя телефон, но лично като съвет този вариант не е толкова удачен, защото може и паметта да ти прави парчета.

Да знам за това но все пак искам да опитам само с Firmware така или иначе му е изтекла гаранцията

преди 6 минути, Coco1 написа:

Благодаря ти успях да намеря кой ми е firmware и програмата сега ги тегля ще пиша какъв е резултатът

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Kraken5 написа:

Този телефон от кога не е зареждан?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Този телефон от кога не е зареждан?

Телефона преди да стане така се ползваше постоянно 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kraken5 написа:

Телефона преди да стане така се ползваше постоянно 

Ок, питах щото някои устройства реагират горе-долу по този начин като ги включиш да се зареждат след дълго време неизползване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Coco1 написа:

Програмата която показват e Sp Flash tools а моят който firmware който намерих се сваля в nb0 а формата за sp flash трябва да е bin трябва да намеря нов firmware или просто да търся друга програма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Kraken5 написа:

Програмата която показват e Sp Flash tools а моят който firmware който намерих се сваля в nb0 а формата за sp flash трябва да е bin трябва да намеря нов firmware или просто да търся друга програма

Виж оттук дали ще стане

https://androidmtk.com/use-ost-tool

https://firmwarefile.com/nokia-2-1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Coco1 написа:

Виж оттук дали ще стане

https://firmwarefile.com/nokia-2-1

този и той е такъв дава ми да го направя през тази програма OST но тъй като не съм работил с нея и не знам как да го направя , а с Sp Flash и преди съм работил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kraken5 написа:

този и той е такъв дава ми да го направя през тази програма OST но тъй като не съм работил с нея и не знам как да го направя , а с Sp Flash и преди съм работил

Вътре има описание. Тази програма инсталира  nb0 фаил

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Coco1 написа:

https://prnt.sc/vw1cdb 

показва ми тази грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Nokia 2.1 седи само на логото Powered By Android go edition

Първо: Имаш ли гаранция? Ако да- отивай откъдето си го купил и се възползвал от гаранцията.

Второ: Ако нямаш гаранция гледаш в нета как се флашва нокията с фърмуер. Стига да имаш мерак да поразглеждаш. 

Трето: Плащаш на някого да ти свърши "мръсната" работа вместо теб като си мързелив

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранцията изтече 

Гледам клипове но нещо не ми се получават нещата в програмата с която се инсталира софтуера дава грешка 0xc6da програмата е OST LA

Сега видях че тази грешка иска отключване на bootloader но всичко което намирам за отключване на bootloader-а се прави на включен телефон

Screenshot_25.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2020 г. в 23:22, Coco1 написа:

Здравейте днес ми казаха да проверя флаша как може да стане това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, PsyManDelic написа:

Това е пробвано много-кратно нещото което забелязох че при тях им показва батерията на колко процента е , а при мен това нещо го няма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kraken5 написа:

Това е пробвано много-кратно нещото което забелязох че при тях им показва батерията на колко процента е , а при мен това нещо го няма

Изключи го и го сложи на контакт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, PsyManDelic написа:

Изключи го и го сложи на контакт

Да правя го по цял ден седи , но не показва а батерията зарежда до 4.3 волта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Инсталирай последния драйвъри на Nokia 
  • Изполвай последния OST
  • Бъди сигурен че флашваш точния фърмуер за телефона

Това пише за твоята грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2020 г. в 21:58, Kraken5 написа:

Здравейте имам Nokia 2.1 която седи само на логото

И моят Самсунек го направи тоя номер в неделя. До вечерта се мъчих да го преинсталирам, след което го хвърлих на боклука, и отпраших към Технополис.

В момента пиша от новия Хухавей ;) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване