Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

M4 aqua (firmware)

Препоръчан отговор

здравейте.

искам да инсталирам или 5 или 7+ андроид на този тъп телефон. оказва се че wi-fi му е зле на тоя модел, а при 6.0.1 е още по-зле отколкото при 5.0.

не мога да мина стъпката инсталиране на TWRP обаче :(

плийз.

Sony_Mobile_Flasher: It allows you to Flash or installs the Stock Recovery, Custom Recovery, Busybox, and Custom Kernels on your Sony Xperia Smartphone and Tablets. After installing the Custom Recovery (TWRP or CWM), you can flash any zip package on the Device. ми не схващам как.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mapuku написа:

здравейте.

искам да инсталирам или 5 или 7+ андроид на този тъп телефон. оказва се че wi-fi му е зле на тоя модел, а при 6.0.1 е още по-зле отколкото при 5.0.

не мога да мина стъпката инсталиране на TWRP обаче :(

плийз.

Sony_Mobile_Flasher: It allows you to Flash or installs the Stock Recovery, Custom Recovery, Busybox, and Custom Kernels on your Sony Xperia Smartphone and Tablets. After installing the Custom Recovery (TWRP or CWM), you can flash any zip package on the Device. ми не схващам как.

А ти откъде си сигурен, че проблемът не е хардуерен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mapuku написа:

всички се оплакват от това в интернет. с 6.0.1.

Доколкото виждам този телефон има проблем с безжичната антена. Тук даже има и клип как се сменя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички, всички...кои всички? Аз съм с него и нямам никакви проблеми, освен недостиг на място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mapuku написа:

сега дори не иска да се свърже към рутера, а преди се свърза ама толкова минимално че напраоооо

Върни му оригиналния РОМ. Ако и там има същия проблем отива в сервиз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Mapuku написа:

сега дори не иска да се свърже към рутера, а преди се свърза ама толкова минимално че напраоооо

Проблемът ти е хардуерен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да сложа оригиналния ром. преди докато търсех имаше в един сайт 5 и 6.0.1 и аз избрах 6.0.1.

вече само него намирам и гледам че някои слагат custom rom ама няма да успея с нищо май.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mapuku написа:

като набера някой екрана става черен напълно.

има ли по-скапан телефон от тоя въобще.

Просто телефонът си има хардуерен проблем. Какъвто и софт да му слагаш няма оправия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кои процеси мога да килвам от тези

https://i.imgur.com/Y0rxbbo.png

https://i.imgur.com/kSwDfSk.png

да не говоря колко хиляди app-a има ОБЩО, които предполагам също са ми ненужни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Mapuku написа:

кои процеси мога да килвам от тези

https://i.imgur.com/Y0rxbbo.png

https://i.imgur.com/kSwDfSk.png

да не говоря колко хиляди app-a има ОБЩО, които предполагам също са ми ненужни.

Защо трябва да спираш процеси? Проблемът не е от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто за да не работят ненужни процеси. гуугъл имат към 2 000 аппа, убеден съм че макс. 2 от тях ми трябват. И т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Mapuku написа:

просто за да не работят ненужни процеси. гуугъл имат към 2 000 аппа, убеден съм че макс. 2 от тях ми трябват. И т.н.

Не знам защо си се насочил да спираш процеси. Кои от тях за ненужни може да ти каже програмист, които е писал firmware. Ако има повече процеси, това би се отразило на батерията или на работата на телефона, макар че РОМ паметта ти е достатъчна. Все пак може да махнеш или забраниш приложения, които не използваш ( стига софтуерът на телефонът да ти разреши).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване