Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся Браузер за смарт тв

Препоръчан отговор

Здравейте от скоро сме със смарт тв у дома и си търся браузер за гледане на филми онлайн от тук https://filmisub.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с каква OS е този телевизор? Вероятно си пробвал с "фабричния" браузър - какво се случва? Дава ли някаква грешка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За модела като се прибера довечера ще проверя иначе е ОС Андройд но версия коя не знам . С фабричният не става . пробвах с друг пак не става . Исках с Хром но google play е съвсем различен и не го намира в магазина им .

преди 14 минути, Raze написа:

Нещо модел на телевизора? Може ли да се инсталират външни приложения и какви?

за външни не знам но инсталирах някакъв браузер от гоогъл плей и с него не стана . А в нета намерих T-BROWser да сте го чува ли ? дали ще стане с него ?

Искам от този сайт да гледам филми на телевизора понеже много ме кефи сайта и повечето филми са HD ей така като съм неделя в вкъщи като няма интересни филми по кабелната да си пусна един от сайта  .

преди 17 минути, NewRedDragon написа:

Вероятно си пробвал с "фабричния" браузър - какво се случва? Дава ли някаква грешка?

Да пробвах с vbox7 не тръгва явно и с този сайт няма да тръгне видеото . Ако имаха приложение 100 пъти по добре щеше да е .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз последно нещо такова бях подкарал със samsung internet браузъра, май и с още един, ама не помня точно кой. Така или иначе в google магазина има много, пробвай ги наред - crhome, firefox и така нататък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Аз последно нещо такова бях подкарал със samsung internet браузъра, май и с още един, ама не помня точно кой. Така или иначе в google магазина има много, пробвай ги наред - crhome, firefox и така нататък.

Google play е много различен само игри и voyo . hbo ми се появяват . А на самсунга пробва ли на браузера дали се пуска видеото ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

С фабричният не става . пробвах с друг пак не става . Исках с Хром но google play е съвсем различен и не го намира в магазина им

Свали apk-то на хрома на флашка и опитай да го инсталираш от флашката (като разрешиш инсталации от неизвестни източници)

Вариант 2 Опитай да присъединиш тв-то към твоя си Google акаунт и инсталирай от компа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, NewRedDragon написа:

Свали apk-то на хрома на флашка и опитай да го инсталираш от флашката (като разрешиш инсталации от неизвестни източници)

Вариант 2 Опитай да присъединиш тв-то към твоя си Google акаунт и инсталирай от компа

Да гледах клипове как става това заден вариянт ако не стане с T-BRAWSER да тръгнат филмите .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, adersa написа:

Да гледах клипове как става това заден вариянт ако не стане с T-BRAWSER да тръгнат филмите .

А тоя "T-BRAWSER"... как го инсталира, като

Цитат

Google play е много различен само игри и voyo . hbo ми се появяват

Питам, защото има и още един, малко "заобиколен" начин за инсталиране на Chrome, но изисква 2 допълнителни приложения.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, NewRedDragon написа:

А тоя "T-BRAWSER"... как го инсталира, като

Не съм го инсталирвал довечера ще го пробвам , ако не стане другият вариянт е хром от флашка .

Странно хром работи идеално на телефон ще видим как ще е на смарт дали ще товари системата като windowsa . На лаптопа съм с мозила страх ме е да ползвам хрома за работа .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант да гледаш филми. 

1. Инсталираш от Гугъл плей Коди 

2. Настройваш го по начина описан тук:   

Коди - гледане на торенти (стрийминг)

3. Гледаш торенти директно от маймунда и арена без да е нужно да ги сваляш предварително на външен диск/флашка

Допълнителен плюс е, че самият плеър на Коди е по-добър и с повече възможности за персонализация от вградения плеър на телевизора. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е браузъра на то я тв, но сайта (мобилна версия) се отваря на съвсем нормално на дърт Samsung Note II с фабричния браузър :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, NewRedDragon написа:

Не знам какъв е браузъра на то я тв, но сайта (мобилна версия) се отваря на съвсем нормално на дърт Samsung Note II с фабричния браузър :)

Мобилно е ясно ще пробвам на телевизора довечера ще си играя докато не тръгне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен на телевизор Сони сайта се отваря, но като тръгнеш да пускаш самият филм те праща на страница с реклами. Сложих сайта на "бързи отметки" на браузъра и като ме прати в рекламите, без да излизам цъкам от там пак на filmisub. Така на третия път успях да пусна филм от сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея сайтове с филми са пълни с реклами. Дори и с вграден Addblocker, изкачат изненадващо.

Да не говорим, че при повечето качеството е по зле от торентите

Много елегантно е KODI +добавка за филми и BG субтитри. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това китайски телевизор ли е?

преди 3 часа, adersa написа:

А на самсунга пробва ли на браузера дали се пуска видеото ?

На телефона работи, на телевизора също го инсталирах заради това, но e

https://www.sony.bg/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-55xg8096/specifications

не е мой и не е при мен, за да видя точно. Има google play, но някои инсталирани приложения се налагаше да ги стартирам с допълнителен апп, понеже не се появяваха в списъка с приложения на телевизора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 4 минути, Mr. ?? написа:

Тея сайтове с филми са пълни с реклами. Дори и с вграден Addblocker, изкачат изненадващо.

Да не говорим, че при повечето качеството е по зле от торентите

Много елегантно е KODI +добавка за филми и BG субтитри. 

Абсолютно си прав! Аз се намесих в темата на принципа "защо да не стане" - не сън киноманиак и въпросния web ресурс не ме интересува, но.....защо пък да не заобиколим ограниченията (ако е възможно) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, adersa написа:

Тръгна с Puffybrowser tv темата е приключена благодаря на всички за отговорите :)

Баце, дай поне модела на телевизора, че някой след теб да му е полезнао инфото :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се поразровя из вкъщи ама по късно сега тествам сайта супер се вижда ше се гледа  кино в неделя :)

Voyo ряпа да яде никога няма да си дам парите на тия некъдърници БОЙКО ТВ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване