Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оповестяване на пристигнал имейл на компа

Препоръчан отговор

Привет на всички!

Имам такъв въпрос: как мога да направя така, че  когато пристигне имейл в пощата ми в yahoo.com  да получавам известие на десктопа на лаптопа си или да ми звънва примерно някакъв сигнал? Благодаря за всяка идея. Благодаря на всеки, който споедли времето си с моя въпрос и отвори да прочете моето запитване.

Поздрави за всички вас! Успешен ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FireFox Browser/ Mozilla  Къде да търся разширение? :(

Може би на "Инструменти" ---> "вписване в Firefox?    🙄 Или как?  Не съм IT специалист, но се оправям, ако ми кажете стъпките. Благодаря за отговора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори ТАЗИ СТРАНИЦА и потърси добавка за yahoo. След като си избереш ще излезе бутонче за инсталиране. Ще се инсталира и след рестарт на браузъра ще се появи в лентата на браузъра. Трябва да влезеш в добавката и да укажеш име и парола за пощата, за да ти ги проверява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Windows 10 има приложение за тази цел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, цър-вул написа:

И такова ли има ? Бре. Дай повече инфо, ако обичаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.windowscentral.com/how-get-started-mail-app-windows-10

Ако системата не е "оптимизирана"! Работи във фон и като се появи ново писмо изплува инфо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, цър-вул написа:

На Windows 7 Ultimate съм. Съжалявам, но това е положението

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, цър-вул написа:

https://www.windowscentral.com/how-get-started-mail-app-windows-10

Ако системата не е "оптимизирана"! Работи във фон и като се появи ново писмо изплува инфо.

А, това - да. То си е направо отделна програма за проверка и работа с много пощи. Препоръчвам на авторката, защото не е зависима от браузър и си работи самостоятелно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет на всички!
Имам такъв въпрос: как мога да направя така, че  когато пристигне имейл в пощата ми в yahoo.com  да получавам известие на десктопа на лаптопа си или да ми звънва примерно някакъв сигнал? Благодаря за всяка идея. Благодаря на всеки, който споедли времето си с моя въпрос и отвори да прочете моето запитване.
Поздрави за всички вас! Успешен ден!

Привет на всички!
Имам такъв въпрос: как мога да направя така, че  когато пристигне имейл в пощата ми в yahoo.com  да получавам известие на десктопа на лаптопа си или да ми звънва примерно някакъв сигнал?

Свържи се с Yahoo - да ти звънят по телефона!
Или прочети това - Turn notifications on or off from the Yahoo Mail app

Пп. Някой услуги не зависят от ОС, браузър, устройство …
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам всяко нещо, което ме съветвате. Дано да ми стигнат познанията. Ще помоля всеки един от вас да дава креативни предложения, а не да прави оценка на предложениите съвети. Нека да запазим хубавия тон на общуване. Моля Ви! Не искам моя въпрос да послужи за предтекст някой да се обиди заради нечия оценка. Колкото може някой - толкова предлага, пък аз ще се постарая да направя нещо за да си реша проблема с ваша помощ. Благодаря ви, спецове :) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрумна ми една щура идея - създавате си google mail, привързвате yahoo mail към gmail, инсталирате се или ползвате портативно Gmail Notifier Pro и ще получавате на десктопа си уведомления за ново в пощата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се ползва и thunderbird, като се добави профила на yahoo:

https://support.mozilla.org/en-US/kb/thunderbird-and-yahoo

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е тъпо !
А, здрасти! Ти … насериозно ли го възприе???
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, jhoro написа:
преди 1 час, 2249 написа:
Това е тъпо !

А, здрасти! Ти … насериозно ли го възприе???

Здравей. Ако си решил да се пошегуваш, поне една усмивка сложи :wink12:  Айде :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, цър-вул написа:

Хрумна ми една щура идея - създавате си google mail, привързвате yahoo mail към gmail, инсталирате се или ползвате портативно Gmail Notifier Pro и ще получавате на десктопа си уведомления за ново в пощата.

Чудесна идея.

Аз също желая да добавя:

Чрез Добавката за Chrome / Firefox X-Notifier става възможно не само уведомяването за нови имейли веднага или почти веднага след пристигането им, а също така и автоматичното отваряне на страницата с пощата. Не се отваря самия имейл, а само mail.google.com, например. Работи и с Yahoo и много други пощи.

Само да вметна, че "Neo" версията не поддържа автоматичното отваряне, но пък е по-модерна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, dimy написа:

А през андроид ако получаваш пощата - направо ще ти дрънка телефона ...

Да, и ако се ползва smart гривна и тя също вибрира на ръката и светва известие при получен e-mail или съобщение от различните месинджъри. Аз ползвам mi band 3 и мислех да я заменя с 5, заради цветния дисплей, но пък се оказа, че оксиметъра работи само за територията на Китай и се отказах засега. Но така или иначе доста свикнах с нея. Дори я ползвам като часовник за да не вадя да гледам часа всеки път, а стандартните часовници са ми неудобни нещо (отвикнал съм да ги нося явно).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качих си Mozilla Thunderbird, но междувременно  пратих запитване до Yahoo, то ето какво ми отговориха:

Turn Desktop notifications on or off for Yahoo Mail

Stay on top of your incoming emails and get back to your contacts quickly! You can turn notifications on so that while Yahoo Mail is open in a browser (Chrome, Firefox, or Safari) tab, you'll see a pop-up every time you get a new email.

1. Click the Settings icon Image of the Settings icon..
  2. Click More Settings.
  3. Click Notifications.
  4. Toggle "Desktop notifications" on Image of the 'toggle settings on' icon. or off Image of the 'toggle settings off' icon..

Still not receiving notifications? - Check your browser settings to make sure that your browser isn't blocking notifications.

Turn notifications on or off from the Yahoo Mail app

Never miss out on what's important. Configure notifications by following the steps below to get alerted as emails arrive or if there's breaking news. If you want to get any notifications, you'll need to enable the feature from your device settings and in the app. In the app you can select the types of notification you'd like to get. Turn notifications on or off from your device settings.

Надявам се да съм била полезна на много от вас, които са на моето ниво на познания и благодаря на всеки един от вас, който уважи въпроса ми и даде съвет. Благодаря за отзивчивостта! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kiara8 написа:

Качих си Mozilla Thunderbird, но междувременно  пратих запитване до Yahoo, то ето какво ми отговориха:

Turn Desktop notifications on or off for Yahoo Mail

Не че нещо, ама ... имам усещане за déjà-vu!

Нали написах ...

на 9.12.2020 г. в 14:46, jhoro написа:

Или прочети това - Turn notifications on or off from the Yahoo Mail app

Ама кой да чете???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, jhoro написа:

Ама кой да чете???

Май ти трябва да четеш - описаните приложения НЕ са за Windows. А активирането в пощата може да се ползва САМО ако има постоянно работещ браузър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване