Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо няма раздел ,,Работа,,?

Препоръчан отговор

Въпроса е към КараБойко.Това е неразделна част от ежедневието на човека.Интересни теми могат да се обсъждат в този раздел.Пък има раздел за Мистика и тем подобни извейпрах глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

https://www.kaldata.com/forums/classifieds/category/36-работа/

Ако искате да обсъждате тема за Работа можете да създадете такава във форума Всичко останало. 

За създаването на нов форум правилото ни е да се намерят поне 20-50 теми по другите форуми, които да преместим в новия форум. Ако няма толкова много значи и интерес към такъв форум няма да има. 

Поздрави и весели празници. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Alon_zo написа:

Въпроса е към КараБойко.Това е неразделна част от ежедневието на човека.

Защото това тук не е Фейсбук социална мрежа, и ако не си забелязал да те светна - тук се записват всички логове за години напред, нали не си мислиш, че някой има интерес да събира цялата тази шлака от оферти? Ако си колектор на обяви влез в библиотеките и си търси вестник с такива, ако си зорлия за работа няма да се правиш на асоциален тип, а ще идеш на правилното място (да свалиш картите си в социалната мрежа), да имаш снимка, може и CV да си пуснеш. Тук хората като анонимни няма как да просперират и никой няма да ти обърне внимание, че ти си играч. Ай със здраве! :P 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Бонбон с катран! написа:

Защото това тук не е Фейсбук социална мрежа, и ако не си забелязал да те светна - тук се записват всички логове за години напред, нали не си мислиш, че някой има интерес да събира цялата тази шлака от оферти? Ако си колектор на обяви влез в библиотеките и си търси вестник с такива, ако си зорлия за работа няма да се правиш на асоциален тип, а ще идеш на правилното място (да свалиш картите си в социалната мрежа), да имаш снимка, може и CV да си пуснеш. Тук хората като анонимни няма как да просперират и никой няма да ти обърне внимание, че ти си играч. Ай със здраве! :P 

Нито е едно от предположенията ти не е вярно.Чисто и просто попитах, понеже съм виждал в други форуми такъв раздел.И не е задължително да е с обяви, може да се коментира заплащане в определен бранш, или да се насочват млади хора към определен такъв, ако се лутат.И само да те светна, работа не се търси по вестниците или социялните мрежи, а си има специялизирани сайтове за това.Ай със здраве.Иначе благодарско на администратора за изчерпателния отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Alon_zo написа:

работа не се търси по вестниците или социялните мрежи, а си има специялизирани сайтове за това.

В това си прав. Но ти казах тези неща предвид, че има хора, които не им се занимава с регистрация и директно питат и се предлагат на широка публика в социалната мрежа. Форумите няма как да сближават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Бонбон с катран! написа:

Форумите няма как да сближават.

Що пък да няма как.По презумция тука сме хора с еднакви интереси и хобита.От автомобилните форуми се събират по събори на марките ядат и пият кат за световно заедно, от може да тръгне и конекшъна за работа.Аз имам приятели от друг форум за марка коли.Точно покрай марката се сприятелихме и не веднъж сме си помагали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Alon_zo написа:

От автомобилните форуми се събират по събори на марките ядат и пият кат за световно заедно, от може да тръгне и конекшъна за работа.

Кажи си, че няма с кой да излезеш да ядеш. Има периодични срещи организирани и в този форум. Ако ходиш ще ти заръчам да скъсаш тениската на един редовен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Myanmar написа:

Кажи си, че няма с кой да излезеш да ядеш. Има периодични срещи организирани и в този форум. Ако ходиш ще ти заръчам да скъсаш тениската на един редовен.

Ти къде го чукаш, то къде се пука...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един холандец търси работа в бг.

Помогнете на човека да се върне в родината бе, че него го е срам да си го признае.

Те ония лошите холандци го карат да върти волана на камиона по 12 часа на ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Белгиец по-скоро за такива като теб.Принудително завърнали се нашенски завряни зетове.Но с твойта биография на търкащ дивани със задни части, ми се струва, че и за шофьор на лайнарка( камион извоващ фекалиите от клозетите) няма да те вземат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Моля не прекрачвайте добрия тон в темата, че коледа наближава и да не ви сурвака някой модератор за здраве. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Alon_zo написа:

Белгиец по-скоро за такива като теб.Принудително завърнали се нашенски завряни зетове.Но с твойта биография на търкащ дивани със задни части, ми се струва, че и за шофьор на лайнарка( камион извоващ фекалиите от клозетите) няма да те вземат.

Въпросният камион се нарича АСЕНИЗАТОРНА МАШИНА!

преди 6 минути, nickolaycho написа:

Въпросният камион се нарича АСЕНИЗАТОРНА МАШИНА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Alon_zo написа:

Защо няма раздел ,,Работа,,?

Въпроса е към КараБойко.

Въпреки, че не е към мен - ще отговоря аз.

Защото ни мързи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.12.2020 г. в 14:39, jhoro написа:

Въпреки, че не е към мен - ще отговоря аз.

Защото ни мързи!

Кои сте вие? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

абсолютно задължително е да има тема за Работа, мързел ви налегна всички,, по цял ден сте във фейса мейс, забравихте как се изкарва хлеба

ARBEIT  MACHT FREI - Работата ще ви направи свободни :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Arbeit macht frei написа:

абсолютно задължително е да има тема за Работа, мързел ви налегна всички,, по цял ден сте във фейса мейс, забравихте как се изкарва хлеба

Има бре - виж ПП ГЕРБ

преди 31 минути, Arbeit macht frei написа:

ARBEIT  MACHT FREI - Работата ще ви направи свободни :lol6:

800px-Auschwitz_I_entrance_snow.jpg

Входа на Аушвиц I

П.П. Не е смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jhoro написа:

Има бре - виж ПП ГЕРБ

800px-Auschwitz_I_entrance_snow.jpg

Входа на Аушвиц I

П.П. Не е смешно.

и аз съм си като тебе дявол, пък за надписа те го възстановиха отново в лагера, ей ти линка, щом властите са го позволили тва, начи всичко ок, ток и жица 

https://novini.bg/sviat/eu/1877 

жив и здрав ☝️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване