Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Фотошоп за 32-битова система

Препоръчан отговор

Здравейте!
Няколко пъти опитвам да инсталирам Фотошоп на 32-битовата си система. С Уиндоус 7 съм. Изключвам интернета, инсталирам, обаче нищо не тръгва или ми дава някаква грешка- за жалост, не помня номера й. При някои от опитите ми пък изобщо не стартира инсталиране, докато не включа интернета, за да се зададе връзка с профил в Адобе или Фейсбук. Дори тогава, инсталира, но накрая пак ми дава някаква грешка.
Къде бъркам? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия инсталираш? Отговаря ли хардуера на минималните изисквания? И как очакваш адекватен съвет, като не посочваш точната грешка?

ПС: Ако в системата има инсталиран (или е бил инсталиран) по-now продукт на Adobe, - нещата стават малко....сложни. Не че няма начин

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, NewRedDragon написа:

Коя версия инсталираш? Отговаря ли хардуера на минималните изисквания? И как очакваш адекватен съвет, като не посочваш точната грешка?

ПС: Ако в системата има инсталиран (или е бил инсталиран) по-now продукт на Adobe, - нещата стават малко....сложни. Не че няма начин

Пробвах с различни версии- едната даже ми препоръча фотограф, който работи с нея и ме увери, че става и за 32-бита (тя беше от2018 г.). Повечето от по-новите са за 64-битови системи. Нямам никаква друга програма, подобна на Фотошоп, ако това имате предвид, с която да конфликтува един вид. Имам Адобе ридър- деветка и Лайтрум, която обаче сложих след всички безуспешни опити да подкарам Фотошоп. Номера на грешката наистина не записах и не запомних. Просто се обезкуражих. В повечето случаи обаче се инсталира правилно, обаче накрая ми дава, че има някакъв проблем и толкова. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, mariami написа:

Здравейте!
Няколко пъти опитвам да инсталирам Фотошоп на 32-битовата си система. С Уиндоус 7 съм. Изключвам интернета, инсталирам, обаче нищо не тръгва или ми дава някаква грешка- за жалост, не помня номера й. При някои от опитите ми пък изобщо не стартира инсталиране, докато не включа интернета, за да се зададе връзка с профил в Адобе или Фейсбук. Дори тогава, инсталира, но накрая пак ми дава някаква грешка.
Къде бъркам? 

Администрирам лицензи на Adobe и мога да ви кажа, че уебинсталатора не тръгва или по-точно дава грешка, ако ОС е различна от Win8.1 или Win10. С прости думи продуктите на Adobe не се инсталират на ОС-ми които са out of date/support/. По възможност направете ъпгрейд на ОС до win10 и всичко ще си дойде на мястото ! 😉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Администрирам лицензи на Adobe и мога да ви кажа, че уебинсталатора не тръгва или по-точно дава грешка, ако ОС е различна от Win8.1 или Win10. С прости думи продуктите на Adobe не се инсталират на ОС-ми които са out of date/support/. По възможност направете ъпгрейд на ОС до win10 и всичко ще си дойде на мястото ! 😉

Давах си сметка, че е възможно да е от това. Лаптопът ми е старичък. При последната преинсталация поисках 10-ка, но ми отговориха, че параметрите му позволяват да се сложи, но не и да я поддържа. Много са големи актуализациите, а и не могат да се забранят като при останалите версии на Уиндоус. 
Макар че, избирайки версия на Фотошоп, винаги се съобразявах с това и гледах да става и за 7-ца.
Явно, ще трябва да надградя с нова машинка направо. Не, че нямам възможност, просто не ми се разделя със старата...
Благодаря все пак! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, mariami написа:

Давах си сметка, че е възможно да е от това. Лаптопът ми е старичък. При последната преинсталация поисках 10-ка, но ми отговориха, че параметрите му позволяват да се сложи, но не и да я поддържа. Много са големи актуализациите, а и не могат да се забранят като при останалите версии на Уиндоус. 
Макар че, избирайки версия на Фотошоп, винаги се съобразявах с това и гледах да става и за 7-ца.
Явно, ще трябва да надградя с нова машинка направо. Не, че нямам възможност, просто не ми се разделя със старата...
Благодаря все пак! 

Вижте , аз говоря все пак за уеб инсталатори и връзка с интернет, но мисля може да се открият по-стари рилийзи във вид на "банан" на Repack ако не се лъжа, които биха тръгнали на машинката ви. Относно хардуера, то щом системата хардуерно не е за Win10 то трудно би карала такива софтуери също.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по това, че изключваш интернета, подозирам, че опитваш да инсталираш пиратски софтуер. Фотошопа има безплатна версия.

Това е съвсем непретенциозна откъм хардуер програма. Отварянето на няколко приложения на Adobe може да прецака инсталацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване