Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър вечер.Със Съседа решихме да поиграем на цс.За сега се получава добре.Има обаче един недостатък.Картите са много голями,а искаме да си играем само двамата.Спомням си от преди години,че имаше по-малки като Iceworld.И двамата я нямаме.Малко обяснение ми трябва относно начина по които се инсталира.Предполагам тук има геймъри,които са правили това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Iceworld - https://gamebanana.com/maps/3610

Ако сте с оригинални версии на играта : D:\Games\SteamLibrary\steamapps\common\Half-Life\cstrike\maps като заменяте буквата D:\ с тази на който дял се намира вапата игра, там поставяте двата фаила от архива който ще изтеглите от горния линк.

В случай че сте "леклувана" версия(не купена) : D:\Games\Half-Life\cstrike\maps като заменяте буквата D:\ с тази на който дял се намира вапата игра, там поставяте двата фаила от архива който ще изтеглите от горния линк.

Другия играч не е нужно да прави нищо, понеже след като вие направите игра на съответната карта и той влезе системата ще му я изтегли автоматично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих както ми каза.Картата я има в списъка.Много се зарадвах.Когато се опитах да пусна игра с тази карта ме изхвърля от играта и пише

Capture (2).PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, antsofia написа:

Направих както ми каза.Картата я има в списъка.Много се зарадвах.Когато се опитах да пусна игра с тази карта ме изхвърля от играта и пише

Capture (2).PNG

Ok на каква версия CS играете и отригинална ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване