Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Интеграция на ютюб видео крейтър АПИ в уебсайт

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже не успях да намеря подобна тема в тази секция, реших да задам тук конкретни 3 въпроса. Моля да ме извините, ако съм на неправилното място.

Възможна ли е интеграцията на ютюб видео криейтър апи в конкретен уебсайт т.е създаването на видеа да се случва в същия този конкретен уебсайт, но чрез апито на ютюб? Не успях да намеря нищо конкретно в дивелъпър секцията им. Има апи за споделяне и качване на видео, но нищо повече. Някой знае ли нещо по темата и някакви алтернативи? Също така би ме интересувало ако е възможна такава интеграция, дали мога да си къстъмизирам дизайна т.e апито и къде ще се сторват видеата ми?

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип отговора е не, а и не виждам смисъла някой да влиза специално в твоя сайт за да си качва видеа в ютуб, освен ако идеята не при пускане на пост с видео съдържание същото да отива на сървърите на ютуб за да не ти заема място на твоя сървър, но не мисля че ютуб предлага такава възможност.

Все пак ако дадеш повечеко подробности като конкретна крайна цел на занятието, уеб платформа която използваш за направа сайата си и какво би трябвало да представлява съшия, може да измисля нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване