Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Visual Studio не иска да работи за мен???

Препоръчан отговор

Дано ме разберете какво искам да обесня ще има и снимки.

Така права си игра за андроид уча се гледам всичко стъпка по стъпка от един урок в Youtube.

Така стигнах до часта с кодовете и за нея съответно ползвам Visual Studio 2019 C script не Java....

На въпросното видео изкачат скоби не ги разбирам точно но тези скоби осмислят кодовете един вид и без тях кодовете не се зачитат.При мен е точно така, като не ми излизат тези скоби не се пуска ключовата дума и всичко зад нея е без надежно както във началото примерно се пише public и то светва...

На първата снимка е всичко точно от видеото така трябваше и да и при мен, но не е има скобички между самите кодове ето тези {  } където са

А при мен нещата са в втората снимка както и Vector2 не е светнал аз ли греша нещо?

Нямам въпросните скобички между кодовете и така, не се зачитат думи като Vectora..

За първи път използвах програмата преди няколко часа нищо не разбирам но имам някакъв усед горе-долу не е безнадежно.

real vector.png

wrong vector.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това видео гледам.

Не знам той с каква версия е но всеки случай сигурно е 2017-2018.

От 6-та минута до 13 някъде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май иска да му генерира методите автоматично ми се струва?

Тук във видеото не е Джава а Сишарп

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, petie1 написа:

Май иска да му генерира методите автоматично ми се струва?

Тук във видеото не е Джава а Сишарп

Да знам, че не е Java

преди 11 минути, Raze написа:

Пробвай с android studio. Това visual studio на микромеките е старо.

Те дали ще станат тези същите кодове на товa андроид студио 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Green6 написа:

Те дали ще станат тези същите кодове на товa андроид студио 

Не няма да станат защото са С# а не Java а андроид студио работи с Java :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компилатора си го прави каквото трябва. Потърси как се компилира C код през android studio. Но без да си имаш някакви базови и отгоре понятия по програмиране, не очаквай да стане работата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

Компилатора си го прави каквото трябва. Потърси как се компилира C код през android studio. Но без да си имаш някакви базови и отгоре понятия по програмиране, не очаквай да стане работата.

Значи няма да стане ☹️

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всички начални кодове със, които се смята че зомбито ще почне да ходи като цъкна бутона за пускане излиза този error 

my.png

eror.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване