Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Инсталиране на microsoft office 2010

Препоръчан отговор

преди 4 минути, RudeBoy написа:

С удоволствие :) . Ще ни пратиш компютъра си, или ние да дойдем на място?...

мен ме интересува как да си го инсталирам сам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, RudeBoy написа:

ние да дойдем на място?

Не може, генерала е против такива групови събирания.

Иначе е лесно, двоен клик на Setup.exe и после е както инсталацията на Windows - Next, Next и Finish.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen_petrov_80 написа:

Не може, генерала е против такива групови събирания.

Иначе е лесно, двоен клик на Setup.exe и после е както инсталацията на Windows - Next, Next и Finish.

откъде да изтегля iso файла.?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Mr. ?? написа:

А защо не от официалния сайт на MS?

Пп. Я, какви пише там - „Поддръжката за Office 2010 приключи“

преди 18 минути, Mr. ?? написа:

Безплатната алтернатива на офиса е LibreOffice

OpenOffice също!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, vank083 написа:

мен ме интересува как да си го инсталирам сам

Като те интересува това как постът над твоя ти решава проблема? Или се клика на тото - затваряш очите и където попадне мишката...💣
Така някой, за когото темата би представлявала интерес, като кликне на [Виж решението], ще трябва да ходи на гости на автора на поста...
Пробва ли предложенията на @Mr. ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че съфорумецът пита за едно "друго" инсталиране? най-лесният начин е следния: инсталираш и активираш чрез ключ, който можеш да си закупиш от линковете, които калдата предлага в секция "новини", другият вариант е чрез директно закупуване от сайта на майкрософт.

Поздрави и весели празници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, vank083 написа:

Трябва ми спешно да инсталирам microsoft office 2010.

Туй нещо, XP ли беше нещо? Пробва ли с Windows 98? В смисъл, дали потегля компютъра ти? Че утре ще дойдеш и за него да питаш, а пък ние сме забравили как се инсталира Windows 95/98. Старите програми се инсталират на стари компютри и стари системи. Иди до някой сервиз да ти подменят чаркулите с някой друг от кофата и ги помоли да тестват преди това дали работи, тоест с подходящата система, ако им се намира такава. Само браузърите няма да ти работят, понеже са вързани онлайн с уеб програми. Дано знаеш какво искаш, че накрая ще плачеш като малко дете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Бонбон с катран! написа:

Туй нещо, XP ли беше нещо?

Не - за там си беше Microsoft Office XP (с кодово име Office 10). Не го бъркай с Microsoft Office 2010 (с кодово име Office 14).

Пробва ли с Windows 98?

Тогава ще му трябва Microsoft Office 97.

Че утре ще дойдеш и за него да питаш, а пък ние сме забравили как се инсталира Windows 95/98.

Споко! Динозаври (като мен) все още помним!

Даже имам оригинални инсталационни дискове за двете ОС! Барабар с ключовете!

Старите програми се инсталират на стари компютри и стари системи.

Тук не си прав! Стари програми могат да се слагат и на нови машини. Обратното е невъзможно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, jhoro написа:

Стари програми могат да се слагат и на нови машини. Обратното е невъзможно!

P4 1,5GHz -> AutoCAD 2014 - чак пък невъзможно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

P4 1,5GHz -> AutoCAD 2014 - чак пък невъзможно!

На това „стара машина“ ли казваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

На това „стара машина“ ли казваш?

Нова ли е?

Дай дефиниция за стара машина!

Колко години трябва да е разликата от пускането на пазара на хардуера до излизането на софтуера?

Вчера мернахме mIRC то тук във форума, сигурно има някаква нова версия от тези години, дали може да работи на W95 и Pentium Pro или и това не е стара машина?

Може би нещо с лампи се търси? Знам ли ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, plamen_petrov_80 написа:

Колко години трябва да е разликата от пускането на пазара на хардуера до излизането на софтуера?

Много относително.

Имам един Sony Xperia M4 Aqua - не руутнат. CPU - Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53), MEMORY - 8GB Internal, 2GB RAM.
Само ОС запълва и двете памети и спира да работи!

За руутнната машина - нещата са по друг начин. И много зависи от задачите, дето ще ги прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, jhoro написа:

Много относително.

Имам един Sony Xperia M4 Aqua - не руутнат. CPU - Octa-core (4x1.5 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53), MEMORY - 8GB Internal, 2GB RAM.
Само ОС запълва и двете памети и спира да работи!

За руутнната машина - нещата са по друг начин. И много зависи от задачите, дето ще ги прави.

Скочихме на телефони?

От P4?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, plamen_petrov_80 написа:

Скочихме на телефони?

От P4?

Нищо не разбра. Телефон е това - Стар телефон от бакелит в Антикварни предмети в гр. Разград - ID26010685 —  Bazar.bg

На практика смартфона е специализиран компютър, който поддържа и телефония (2G).

Колкото до стара машина ...
Вчера намерих една флашка с HBCD. Вградения Mini Windows XP работи доста добре на стария ми лаптоп. За разлика от стандартен Windows!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

Нищо не разбра. Телефон е това - Стар телефон от бакелит в Антикварни предмети в гр. Разград - ID26010685 —  Bazar.bg

На практика смартфона е специализиран компютър, който поддържа и телефония (2G).

Колкото до стара машина ...
Вчера намерих една флашка с HBCD. Вградения Mini Windows XP работи доста добре на стария ми лаптоп. За разлика от стандартен Windows!

Скачаш от тема в тема, вместо да отговориш конкретно на това което те питах!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, plamen_petrov_80 написа:

Скачаш от тема в тема, вместо да отговориш конкретно на това което те питах!

Не съм „само тук“ - мисловно и физически. Я повтори въпроса?

Ако е това - дадох ти отговор!

преди 5 часа, jhoro написа:
преди 5 часа, plamen_petrov_80 написа:

Много относително - зависи от задачите, дето ще ги прави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, plamen_petrov_80 написа:

Нова ли е?

Вчера мернахме mIRC то тук във форума, сигурно има някаква нова версия от тези години, дали може да работи на W95 и Pentium Pro или и това не е стара машина?

Може би нещо с лампи се търси? Знам ли ...

Не чети избираемо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, plamen_petrov_80 написа:

Не чети избираемо!

Дърта машина е тази що не може да запали нищо ново след Windows XP, мега дърта машина е тая що не може да захапе след Вин 2000. Така добре ли е?

PS: И ето, че опираме до ОС, а там нови програми под стар Windows не става, обратното - да, защото има режим Compatibility(който не винаги върши работа, ама общо взето става).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P4-ката пали с W7 ... значи не е дърт.

PII/Celeron - работят с WXP значи те са само дърти машини, имам една 22 годишна система от тези години, но има и по-дърти - тези явно за мега древни. Ама на моята без проблем си работеше Office 2010.

Аз това си го знам, но да обобщя: Няма точна формула. Всичко трябва да се пробва и винаги има изключения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

P4-ката пали с W7 ... значи не е дърт.

PII/Celeron - работят с WXP значи те са само дърти машини, имам една 22 годишна система от тези години, но има и по-дърти - тези явно за мега древни. Ама на моята без проблем си работеше Office 2010.

Аз това си го знам, но да обобщя: Няма точна формула. Всичко трябва да се пробва и винаги има изключения.

Инсталирах си офис пакета!

преди 9 часа, Бонбон с катран! написа:

Туй нещо, XP ли беше нещо? Пробва ли с Windows 98? В смисъл, дали потегля компютъра ти? Че утре ще дойдеш и за него да питаш, а пък ние сме забравили как се инсталира Windows 95/98. Старите програми се инсталират на стари компютри и стари системи. Иди до някой сервиз да ти подменят чаркулите с някой друг от кофата и ги помоли да тестват преди това дали работи, тоест с подходящата система, ако им се намира такава. Само браузърите няма да ти работят, понеже са вързани онлайн с уеб програми. Дано знаеш какво искаш, че накрая ще плачеш като малко дете.

компа ми е с windows 10

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване