Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Струва ли си windows 7 след спирането на подръжката?

Kazimotoo_

Препоръчан отговор

преди 28 минути, jhoro написа:

Тези, които ползват Windows XP - едва ли ползват нет оттам!

Ооо ползват и още как. Един пич от Wildersecurity дори си играе да му прави Hardening.

https://www.wilderssecurity.com/threads/what-is-your-security-setup-these-days.111264/page-1637#post-2979834

Макар да е малко безумно да се ползва стара и неподдържана система за работа с чувствителна информация, си има и плюсове, защото доста от най-добрите програми за защита работят пък на XP и дори не работят на новите ОС, защото нямат 64 битови версии. Говоря за MalwareDefender, OnlineArmor, DefenseWall,GesWall, System Safety Monitor и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има няколко:

Windows 7 Ultimate
Windows 7 HOME 
Windows 7 Professional 

Te са със сервизни пакети от 1 до 4 Servise Pack SP1; SP2; SP3; SP4 
и са два вида 32 или 64 битови 

До колкото знам SP1 и SP3 са най хубави обаче кой от четирите пакета бихте си инсталирали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Хубави по душа? Не бях чувал за Windows 7 SP3...😎😎

az съм чувал ама не знам от къде трябва да има от 1 до 4 са

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм съгласен...

a? Kakво искаш да кажеш че не разбирам? 
Знам как се прави ако искам идеален Windows ще си го настроя до Servis Pack 4 
има инструкций как се прави! Просто ми трябва по лесен начин че нещо не ми се търсят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, motokartruck написа:

Знам как се прави ако искам идеален Windows ще си го настроя до Servis Pack 4

/пълни глупости! По-добре спри да пишеш, че генерираш бисери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, цър-вул написа:

/пълни глупости!

Не са глупости като трябва да имаш SP1 от SP1 се преминава на следващия който е SP2 така те се надграждат в Windows и когато инсталираш последния SP4 ще имаш всички акуализации. "Трябва да се уверите, че всички актуализации за удобство на Windows са инсталирани, преди да надстроите до Windows 7 Service Pack 3 (SP3). Актуализацията на Windows 7 Service Pack е изключително полезна за вашия компютър както по отношение на производителността, така и по отношение на корекциите за сигурност."

На твоя компютър ако вече има SP2 това означава че има двете SP1 и SP2 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, motokartruck написа:

Не са глупости като трябва да имаш SP1 от SP1 се преминава на следващия който е SP2 така те се надграждат в Windows и когато инсталираш последния SP4 ще имаш всички акуализации 

Странно тогава как има диск с:

Windows XP, Windows XP with SP1, Windows XP with SP2, Windows XP with SP3 и всичките се дъбират на 700MB диск и всичките са самостоятелни, ако желаеш слагаш направо Windows XP with SP3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, motokartruck написа:

преди да надстроите до Windows 7 Service Pack 3

Някой по-знаещ от авторите на Windows 7 ще да го е изръсил това:
 https://support.microsoft.com/bg-bg/help/976932/information-about-service-pack-1-for-windows-7-and-for-windows-server

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows XP - SP3
Windows Vista - SP2
Windows  7 - SP1
--------------------
Windows 8 - 8.1

Жестоко се бъркаш! Ти сигурно си мислиш че на село има една музика а Софиянците имат друга музика. Не, не е така всеки човек който иска може да си намери каквото му се слуша! 

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Странно тогава как има диск с:

Windows XP, Windows XP with SP1, Windows XP with SP2, Windows XP with SP3 и всичките се дъбират на 700MB диск и всичките са самостоятелни, ако желаеш слагаш направо Windows XP with SP3.

Много просто. Производителя когато го произвежда го пуска надграден с най новите неща.
Обаче kaто имаш SP3 към него са всичките предишни пакети просто цифрата заменя предишния пакет вместо да пише sp1 когато се надгради на негово място пише че е sp2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, motokartruck написа:

Ти сигурно си мислиш че на село

За твоето село ли говориш? Не мога да знам там к'во е, ама знам, че ръсиш тотални простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, motokartruck написа:

гръмни се

Бива ли така?

Няма главна буква, няма удивителен знак, а на всичкото отгоре липсва "моля".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Бива ли така?

Няма главна буква, няма удивителен знак, а на всичкото отгоре липсва "моля".

Възмутително, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така че първо трябва да се уверите, че Service Pack 1 (SP1) вече е инсталиран на вашия Windows, след това трябва да инсталирате актуализация на стека от услуги и след това да инсталирате Service Pack 2 (SP2) или Convenience Rollup Update на вашия Windows за най-новия Windows 7 Актуализация на Service Pack 3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възмутително, нали?

Да!

Аз лично бих си направил хара****ри с оригиналния оптичен диск на Windows 9 или с Windows 7 SP4, все пак трябва да е на темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Да!

Аз лично бих си направил хара****ри с оригиналния оптичен диск на Windows 9 или с Windows 7 SP4, все пак трябва да е на темата :)

По точно въпроса е дали не може да има готов инсталационен пакет със SP3 защото за SP4 явно само си мислех че го има до преди малко даже като гледам моя Windows не мога да го направя на български език защото няма такива копчета на екрана като от видеоуроците Sp4 може да е последния 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, motokartruck написа:

гръмни се

Bang! Posters and Prints | Posterlounge.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

С видео уроци миналия месец летях...до Луната.

Остаряла работа, давай направо за Марс или някоя друга по-екзотична дестинация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Остаряла работа, давай направо за Марс или някоя друга по-екзотична дестинация.

Няма видеоурок 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване