Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Струва ли си windows 7 след спирането на подръжката?

Kazimotoo_

Препоръчан отговор

преди 10 часа, PsyManDelic написа:

Що вика. Сам си пишеш, сам си отговаряш. Пишеш някакви произволни неща, които не са свързани по тема. 

Е да. То по темата нямаше много за " писане " защото такива коментари като твоя се повтарят за 10ти път

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PsyManDelic написа:

Сам си пишеш, сам си отговаряш.

Не си прав - двама са (поне). Единия пише - другия ... отговаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, jhoro написа:

А трябва!

Не трябва ходил съм на изследвания кардиолог и преди това на други нищо не са открили обаче много ме болеше. 
И сега пак ме боли обаче ми казаха да спортувам и да не ям местни продукти.
Трябва пак да ходя защото искат да следят как са нещата обаче нямам време нещо! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, motokartruck написа:

...обаче ми казаха .. да не ям местни продукти.

И ся кво - ядеш само ... вносни неща ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

И ся кво - ядеш само ... вносни неща ли?

От windowsa отидохте на тема вносни продукти .Питам се ти изобщо обръщаш ли внимание в коя тема пишеш? Сбъркал си адреса пич настрой си  навигацията .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adersa написа:

От windowsa отидохте на тема вносни продукти .Питам се ти изобщо обръщаш ли внимание в коя тема пишеш? Сбъркал си адреса пич настрой си  навигацията .

Темата се движи, според постовете!

Ти ... регулировчик ли си?

Пп. Знам, че последните няколко страници са офф-топик, ама ...

преди 3 минути, motokartruck написа:

Ся ям мандарини обаче нещо ни ма кефи 

Мога да ти предложа морков - 100% местен продукт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, jhoro написа:

Темата се движи, според постовете!

Ти ... регулировчик ли си?

Пп. Знам, че последните няколко страници са офф-топик, ама ...

Мога да ти предложа морков - 100% местен продукт!

Това на екрана ми се мести само, без да го натискам докато играя LugueOfLegend и героя ми върви в различна посока има хакер 
кой знае от кога някой ако може да каже как да го махна! Няма как да се объркам в играта че някой ми натиска мишката със стрелките на Warcraft 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, motokartruck написа:

Е да. То по темата нямаше много за " писане " защото такива коментари като твоя се повтарят за 10ти път

Като моя ли? Я пак! Виж ти кво пишеш по темите някакви несвързани неща през минути и часове в една и съща тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, motokartruck написа:

Това сигурно са някакви хора с две три приятелки баби и само стоят на пейката и говорят глупости защото от 50 години не са ходили в пицария или в ресторант сигурно за последно преди 2 години са били на сладкарница защото такива са им приятелите просто 

преди 11 часа, motokartruck написа:

Не що? 

Ти нещо луд ли си? Познавал съм такива лелки къв ти е проблема? 

Оправяй се и не ми пиши

Сигурно и ти си от завещанието на баба ти: 

" Нека детето да стане хакер и ако не си намери жена поне да му плащат за нещо друго докато си бърка в носа " 
Нещо такова нали приятел? 

Да не живее някой с/в/ теб , че така си отговаряш сам на постовете ? Това може да дава обяснения за много неща, като автономното движение на курсора и т.н. ... Инак викаш лелки хакерки са се навъдели !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не живее някой с/в/ теб , че така си отговаряш сам на постовете ? Това може да дава обяснения за много неща, като автономното движение на курсора и т.н. ... Инак викаш лелки хакерки са се навъдели !
Даже да има (вътре в него) не още един, а още няколко човека - да си направят график. За ползване на компа.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.01.2021 г. в 15:36, jhoro написа:

Да, ама на Уин - по подразбиране сте админ! 

Винаги съм го ползвал като админ, щото ми е под достойнсвото да го ползвам като потребител втора категория.
Аз вече не го ползвам за в Интернет де, то това е ОС за старци и бабички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.01.2021 г. в 3:16, jhoro написа:
на 28.01.2021 г. в 22:57, JohnTRIVOLTA написа:

Даже да има (вътре в него) не още един, а още няколко човека - да си направят график. За ползване на компа.

Не искам да прозвучи " не по темата " обаче харекството е " масонска " и " фасонска " ложа това са пълни излюзий и бръщолевене на глупости нон - стоп! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Софтуерът по подразбиране, свързан с отваряне на файл:

Икона на Adobe Animate CC

Лого на Adobe Systems IncorporatedAdobe Animate CC  Софтуер на Microsoft Windows

Фирма или разработчик:
Adobe Systems Incorporated

Adobe Animate CC се използва за проектиране на интерактивни анимации за множество платформи, включително Flash / AIR, HTML5 Canvas, WebGL и др. Той е наследник на прекратения Adobe Flash Professional.

Икона на Adobe Flash

Лого на Adobe Systems IncorporatedAdobe Flash  Софтуер на Microsoft Windows

Фирма или разработчик:

Adobe Flash е авторска среда за създаване на интерактивни уеб сайтове с анимации и видео съдържание. Flash работи с векторни и растерни графики, за да осигури анимация на текст, рисунки и неподвижни изображения. Той също така поддържа стрийминг на аудио и видео. Flash съдържание може да се показва на различни изчислителни платформи от Adobe Flash Player. Най-новата версия Adobe Flash CC Professional се предлага чрез Creative Cloud.

Adobe Flash е заменен от Adobe Animate CC и Adobe Animate CC за Mac.

Икона на Adobe Animate CC за Mac

Лого на Adobe Systems IncorporatedAdobe Animate CC за Mac  Apple macOS / Mac OS X софтуер

Фирма или разработчик:

Adobe Animate CC за Mac е наследник на прекратения Adobe Flash Professional. Позволява на потребителите да създават интерактивни анимации, включително платформи Flash / AIR, HTML5 Canvas, WebGL.

Икона на Adobe Flash Player

Лого на Adobe Systems IncorporatedAdobe Flash Player  Мултиплатформен софтуер

Фирма или разработчик:

Adobe Flash Player е добавка към операционната система, която се използва за възпроизвеждане на анимации на Adobe Flash и филми на Adobe Flash в уеб браузъри. Flash Player поддържа различни операционни системи като Microsoft Windows, Mac OS X, Linux и др.

Тъй като Adobe вече не поддържа Flash Player след 31 декември 2020 г. и блокира изпълнението на Flash съдържание във Flash Player от 12 януари 2021 г., Adobe настоятелно препоръчва на всички потребители незабавно да деинсталират Flash Player, за да защитят своите системи.  

Някои потребители могат да продължат да виждат напомняния от Adobe за деинсталиране на Flash Player от тяхната система. Не знам! 
При мене рекламите са където си искат защо така не знам! Екрана ми е сплескан нещата и лентите със задачи трябва да са доста по минимизирани и отдалечени защото екрана ми е малък. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже изведнъж разбрах че има .NetFramework което е супер досадно нещо и се инсталира бавно има и 

.NET реактор

Разработчик / компания: Eziriz

.NET Reactor е мощна система за кодова защита и лицензиране на софтуер за софтуер, написан за .NET Framework, и поддържа всички езици, които генерират .NET сборки.

Не помня преди кога го е имало това и от както го има всичко е забило яката. 
Компютъра ми има доста неприятно поведение! Без причинно въртене на макс и какво ли не.
1000 кодеци който преди когато имаше подръжка не са ми излизали в ъпдейтите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, motokartruck написа:

Даже изведнъж разбрах че има .NetFramework което е супер досадно нещо и се инсталира бавно има и 

.NET реактор

.NET Reactor е мощна система за кодова защита и лицензиране на софтуер за софтуер, написан за .NET Framework, и поддържа всички езици, които генерират .NET сборки.

Компютъра ми има доста неприятно поведение! Без причинно въртене на макс и какво ли не.

Мисля това е работа на "Лелките" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, motokartruck написа:

.NET реактор

Сега ако нямам .NET Framework не ми дава да инсталирам игри показва съобщение на екрана че няма .Net Framework 4 

преди 24 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Мисля това е работа на "Лелките" !

Сигурно е тяхна работа. Защото ако искаш да учиш на компа трябва да има 
– .Net Framework
- VisualStudio
- Eclipse 3.4 

Oбаче това няма да ти ъпдейтва кодеци на компютъра защото за гледане на филми не ти трябват повече от  k lite codec даже и без него да си пак ще може да се гледат филми защото преди използвах нещо друго това не съм го имал инсталирано. 

https://books.google.bg/books/about/Въведение_в_програмир.html?id=c4sIJMJhd84C&printsec=frontcover&source=kp_read_button&redir_esc=y#v=onepage&q&f=false

Даже .NET Framework излиза като кодек всички тия неща който са в скобите са кодеци кодеците до колкото знам са единствено за да работи видеото! За това ти казвам че няма нужда от тях защото няма никакви нови формати видео даже и да са с 5D. ефекти се тая 
Обаче така е направено че ако ги изтрия сега всичките и няма да ми работи компа и не знам как да го оправя. 

Тва може да е всичко може да е някакви хора който са решили да подобряват настройки ама в тая свера не се пипа нищо още повече ако ми влияе на моя компютър + това има такива лектори и учители че само те могат да позволят да се легитимира не знам евентуално ако на някой му се получи след 150 години.

Untitled.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вредните ъпдейти в Windows 7, 8 и 10 

KB3068708KB3022345KB3075249 и KB3080149 добавят функционалност към Windows 7, 8, 8.1 за събиране на информация и следене на потребителите!

http://nnm-club.me/forum/viewtopic.php?t=934323

Това е сканиран трафика от windows 10 с нормално актуализиране: 

https://windowsbulgaria.com/topic/9393-вредните-ъпдейти-в-windows-7-8-и-10/

И то като се почне от това нещо " windows program file x86 " нямах нищо против в началото ама като се стигна чак до тука това вече е пълен провал на личността направо стаам философ без да исках. 

Всичко което започва с това: KB и после някакви цифри 36853 това е вредно и не ви го препоръчвам да се инсталира защото едва ли ще ви потрябва някога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преглед на Windows 7 Всичко в едно октомври 2018

Windows 7 All In One Oct 2018 е ефективна и мощна версия на Microsoft, включваща много функции и актуализации в тази версия. Актуализациите са пряко свързани с темата за лекотата за потребителите на Windows 7. Професионалните потребители могат да изпитат и да се насладят на сложните си задачи, които се решават до оптимално ниво на лекота. Пускането на Windows 7 октомври 2018 г. има подобрен и лесен за използване графичен интерфейс. Можете лесно да управлявате всичките си задачи чрез подобрен многозадачен подход в последната версия на Windows 7.

Освен това, последната версия на Windows 7 включва подобрени мерки за сигурност в допълнение към подобрените мрежови функции. Можете да работите на компютъра си, чувствайки се твърде защитен, тъй като Microsoft Widows Defender ви осигурява максимална сигурност, като имате най-новите актуализации. Също така, сложната работа в мрежа стана по-професионална и по-лесна в тази версия. В допълнение към горното, Media Player 11 изигра жизненоважна роля за подобряване на вашето мултимедийно изживяване, докато IE 11 също ви улеснява да подобрите вашето преживяване при сърфиране. В заключение можем да кажем, че Windows 7 All In One Oct 2018 е класическа версия на Windows от MS и трябва да опитате веднъж.

Windows 7 All In One Oct 2018 предварително активирано безплатно изтегляне 32 бита и 64 бита

Най-добрите характеристики на Windows 7 Всичко в едно октомври 2018

Можете да изпитате следните основни функции след безплатното изтегляне на Windows 7 All In One от октомври 2018 г.

• Професионална операционна система
  • Лесна и лесна за използване среда
  • Помага на потребителите да работят ефективно
  • Многоезична операционна система
  • .Net framework за по-добра съвместимост
  • Работи интелигентно в мрежи
  • Internet Explorer 11 и Media Player 11
  • Всички последни актуализации от октомври 2018 г.
  • По-добри функции за управление на данни

Windows 7 Всичко в едно октомври 2018 г. предварително активиран iso

Технически подробности за настройка на Windows 7 All In One от октомври 2018 г.

Прегледайте следните подробности за техническа настройка, преди да стартирате безплатното изтегляне на Windows 7 All In One Oct 2018.

• Съвместим с: 32 бита (x86) / 64 бита (x64)

Windows 7 Всичко в едно октомври 2018 г. предварително активирана x86 x64 пълна версия

Минимални системни изисквания за Windows 7 Всичко в едно октомври 2018

Осигурете наличността на изброените по-долу системни изисквания, преди да стартирате безплатното изтегляне на Windows 7 All In One Oct 2018.

• Операционна система: MS Windows
  • Памет (RAM): 3 GB или повече
  • Твърд диск: 8 GB свободно пространство на твърдия диск
  • Процесор: Intel Core i3 или по-нова версия

Някой нещо да каже? Нищо ново не виждам явно никой не се интересува от приложения и някакви други такива интересни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.01.2021 г. в 12:55, JohnTRIVOLTA написа:

Не знам защо, но много ми приличаш на Рандъл Макмърфи 🤔

Мерси, нямаше ли повече филми с него сега намерих един мисля да го гледам.
На мен ми прилича Рандъл Макмърфи кат Джим Кери пълен идиот ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Уин 7 минимум 4 гб рам за оптимална работа без забавяне с Пентиум+ процесор 

За Уин 10 над 4 гб рам с core i3+ и задължително SSD ако не ти се чака

По-добре чистата версия от замунда да я дръпнеш MSDN по спомен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е най красивата OC.

За бързина Windows 10 но докато не я направят да изглежда, прилично няма да я сложа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ли я търкаляте тази тема? ОС по предназначение - ако ще се играят нови заглавия и ще се ползва нов софт - windows 10, щеш, не щеш. Всичко невзискателно може съсвем спокойно да мине с кадърно обновен windows 7 / 8.1(естествено, който и когато иска може да си кара с линукс).

Всичко останало е локум за панаира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, hudyr написа:

Всичко останало е локум за панаира.

преди 10 часа, motokartruck написа:

Локума е за кроасани с локум и за кекс става

Използвайки думата „локум“ (разтягане) - слизате „на битово ниво“!

Друго си е, да говорим за ... „екстензия на захаро-амилозния гел“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване