Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 1 час, Banesc написа:

и аз съм учил в 3 училищата и ме изгониха от всички казаха че много знам и не съм за при тях

Те и затова явно си направил свое виртуално, където обаче май принцесите повече знаят от теб ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, ДзВяРа! написа:

От плодовете и предлагам със банан да опита. Екзотичен Африкански плод.

Абе легендите разказват че е пробвала с тиквички и патлаждани ама иначе си е любителка на краставиците и свещите, тя затва мрази легендите които бърка с митовете :)

преди 13 часа, Гост. написа:

Е не бяха ли свещите?! Баси то всичко наред…

Кот набара това пробва :lol6:

преди 9 часа, dioib написа:

Мъ мечтата му е да има кръчма и девъчки со ръцете горе, а дрехите долуууу ... :) 

Хм... Мечтата на берковската принцеса беше да танцува с дрехи долу та ако може да е вземе в кръчмата а? След време да одим на сватба а? :)

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, petie1 написа:

След време да одим на сватба а? :)

Я от светския живот съм се оттеглим, мъ ке пийна за техно здраве во моята си кръчма.  ;) Тъ, по-важно е да има сватба и виното да е горчиво, а след това да има и кръщене, че иначе язък за сватбата и пиенето ... :) и одинето де ... се, ти кат си решил да се мориш оди ... :) Мъ мен ме мързи ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си колко много откачиха хората и как само глупости ги вълнуват. Задето шепа идиоти тука ме направиха на посмешице, трябваше да ходя да пиша в някакъв забутан форум по медицински въпрос, щото тука друго освен подигравки и грозно отношение, не получавам. А имам сериозен проблем от една година насам.

Кой знае кога изобщо ще получа отговор.................

И то само защото тук шепа идиоти са се вързали на малоумните приказки на някакви тийнейджърки  отпреди десетилетие.....................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Anneliese написа:

Мисля си колко много откачиха хората и как само глупости ги вълнуват. Задето шепа идиоти тука ме направиха на посмешице, трябваше да ходя да пиша в някакъв забутан форум по медицински въпрос, щото тука друго освен подигравки и грозно отношение, не получавам. А имам сериозен проблем от една година насам.

И то само защото тук шепа идиоти са се вързали на малоумните приказки на някакви тийнейджърки  отпреди десетилетие.....................

Запек,задявяне,анемия или болезнен цикъл е сега проблема? 👀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Anneliese написа:

Абе ти сама се направи на посмешише а не някой тук иначе тукашния форум си пита за любимата си берковска принцеса :) А по медицински въпрос ще получиш отговор когато идеш на доктор толкоз е просто и логично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е много смешно, че от половин година насам трудно ходя до тоалетна по голяма нужда, че не мога естествено да се изхождам и трябва да се напъвам, че се потя като прасе, че не мога да спя от чувство за тежест в корема, режещо чувство между гърдите надолу и отстрани на корема, газове и ужасен мирис, невъзможност да пия вода, защото ми става лошо но вкус...............

На вас ви е забавно и смешно, но на мен - не. Трудно спя вече, накрая ще умра от липса на сън. Майка ми каканиже като сектантка, че всичко е от кафето и колата, но не е. Червата ми не работят нормално нещо, нямам позиви за изхождане. Тоя хроничен запек може да ми докара по - сериозен проблем, но трябва да чакам да стана мега зле, че да ми обърне някой внимание. И то тогава, когато има вероятност да умра!

Да, много ми е забавно положението! Не съм спала нормално от 2 дена!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Я от светския живот съм се оттеглим, мъ ке пийна за техно здраве во моята си кръчма.  ;) Тъ, по-важно е да има сватба и виното да е горчиво, а след това да има и кръщене, че иначе язък за сватбата и пиенето ... :) и одинето де ... се, ти кат си решил да се мориш оди ... :) Мъ мен ме мързи ... :) 

Е нали  ще ям и пия на корем та що да не ида? Три дена яли пили и се веселили, принцеса е все пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, petie1 написа:

Абе ти сама се направи на посмешише а не някой тук иначе тукашния форум си пита за любимата си берковска принцеса :) А по медицински въпрос ще получиш отговор когато идеш на доктор толкоз е просто и логично :)

Да, според доктора, дето ме гледа на видиозон, ми няма нищо, само дето проблема си стои. Не мога нито да ходя нормално до тоалетна, нито да спя заради тежестта в корема и чувството за рязане.  Не е нормално да ми се ходи по голяма нужда през 3 - 4 дена. Просто не е нормално.

Не се тъпча като праси, да ям бързо, но чак това да е проблема.............

Нещо не са в ред червата, но не знам какво точно..............

Така не мога да живея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Anneliese написа:

Мисля си колко много откачиха хората и как само глупости ги вълнуват. Задето шепа идиоти ме направиха на посмешице,

Човек, каквото сам си причини, никой друг не може да му го причини. Не може да държиш тон на хора които не познаваш и да очакваш съдействие, разбирателство и помощ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anneliese написа:

всичко е от кафето и колата, но не

Ами за жалост майка ти е права тук наистина тази комбинация води до проблем като при теб ако са в огромни количества и липсвата на движение плюс и сухата храна води до това :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Anneliese написа:

Лениви черва му викат на това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anneliese написа:

Да, според доктора, дето ме гледа на видиозон, ми няма нищо, само дето проблема си стои. Не мога нито да ходя нормално до тоалетна, нито да спя заради тежестта в корема и чувството за рязане.  Не е нормално да ми се ходи по голяма нужда през 3 - 4 дена. Просто не е нормално.

Не се тъпча като праси, да ям бързо, но чак това да е проблема.............

Така не мога да живея!

Смени доктора и болницата.

Ние тук не сме лекари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Гост. написа:

Запек,задявяне,анемия или болезнен цикъл е сега проблема? 👀

Задяването е хубаво нещо ама задАването вече не е :)

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Ние тук не сме лекари.

Аз вече й казах как се казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Лениви черва му викат на това

Хубаво,  и как се лекува това? Дано да е само това, защото проблемът ми е мега сериозен.  Извинявам се, че съм подробна, но се налага. Мъча се в тоалетната като грешен дявол за............някакви малки топчета, дето ги усещам като голямо ако. Не успявам да се изходя напълно.  И ту е твърдо, ту е меко като каша.

Вярно, че водя заседнал начин на живот, щото времето се съсипа, майка ми го удари на пенсионерски мързел (като че в мина е работила), вче не чувам и не мога да слушам музика и да танцувам, а не съм по спорта...........

Все се притеснявам да не е нещо по - сериозно......... От почти година съм така..............

То вярно, че вече не ям плодове и зеленчуци, както и месо, защото нямам зъби......... Карам на пастети, бульони, пасирана храна, хляб, банички със сирене, кафе, "Кока - кола", боза................. Не ям много, вярно, бързам малко, ама чак тези храни да ми създават проблем.............

А хапчета срещу газове не мога да взимам. Малки и лъскави са, а имам по рождение проблем с гълтането и хич не си измислям. Като бебе съм плюла и повръщала храна, защото не съм могла да я гълтам и дъвча правилно. От малка дъвча храна с отворена уста, иначе ми е трудно. Всички деца, родени с вродена миопатия, го имат този проблем. Гърлото остава недоразвито. От малка взимам само хапчета, които могат да се стрият. Необелени плодове никога не съм яла.

преди 7 минути, ДзВяРа! написа:

Ние тук не сме лекари.

А бе, тъпчо, в моя град има само една болница.

Малко мисли, преди да изръсиш тъпотии.

Провинцията не е като София.

преди 14 минути, petie1 написа:

Ами за жалост майка ти е права тук наистина тази комбинация води до проблем като при теб ако са в огромни количества и липсвата на движение плюс и сухата храна води до това :(

Какви огромни количества? 2 чаши кафе дневно, една в 2 следобед като стана, и 1 към 1 вечерта, 2 чаши "Кока - Кола" вечер..............Не е много.

И принципно при хубаво време сме навън, но само обикаляме центъра. Майка ми се уморява да ходя надалеч, а на мен ми се въртят колената от качване на стълби............

Даже и пасирана храна ям рядко, мама я мързи да ми пасира яденето, и все слага картофи, дето все остават по няколко непасирани парчета............ после се ядосва, че си плюя храната. Ами не мога да ги дъвча, бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Донякъде може и аз да съм виновна, защото освен всичко друго, самотата отдавна ми тежи. Искам да съм щастлива в личен план, но не ми се позволява. А съм на 37 години.  има моменти, в които си мисля и ми се иска секс. Но знам, че няма да стане. Опитвам се да се разсейвам с документални филми, история и новини. Но е трудно.

Не съм очаквала да водя такъв затворнически и ограничен живот заради обществото.

Срещу природата човек не може да върви. Нашите ме третират като дете и не си дават сметка колко ми е самотно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ncl написа:

Добре де, но не си само ти така. Милиони са. Иначе мисленето за секс е нормално. При мен не минава и ден без да мисля за това.

Ти нали си здрав, какво ти пречи да правиш секс?

Знам, че мисленето е нормално, но просто не издържам така. Искам да го правя, макар че никога не съм го правила. Но пък съм на 37 и не знам дали не би било много болезнено...........

Е, да, вината е моя, че съм родена в тази страна, както и че все хлътвам по готини типове, че  искам да имам само един човек в живота си, че съм чувствителна, ранима, романтична.............Че си чакам принца......... Че не искам с идиот..............

Просто не е честно. Ще си умра, без да съм правила секс.

Това средновековно общество ме убива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм толкова здрав като едно време, но не е това причината за неправенето на секс. Или си мислиш, че като е здрав човек и това автоматично води до правенето... Иначе няма да е много болезнено, освен в самото начало. Така съм чел и не знам дали е вярно. Предполагам при раждането ще боли много повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ncl написа:

Не съм толкова здрав като едно време, но не е това причината за неправенето на секс. Или си мислиш, че като е здрав човек и това автоматично води до правенето... Иначе няма да е много болезнено, освен в самото начало. Така съм чел и не знам дали е вярно. Предполагам при раждането ще боли много повече...

Аз не смятам да имам деца, здравето ми без друго не е добро.

Ти все пак си здрав , а мен от малка ме гледат като извънземно.

Не е честно просто...................Щеше да е страхотно, ако го бях правила поне веднъж, и то с човек, когото познавам............

Защо всичко в живота трябва да е толкова скапано?

Нашите дори не мислят кой ще се грижи за мен, като умрат. Сестра ми не ме иска, заяви, че ще ме прати в лудницата.

Просто вече не знам какво да правя......... Нито здравето ми е добре, нито нищо.

Толкова е гадно.............Да няма поне един образован и готин човек за мен...............

Защо никой не проумява, че не съм на 10? Че хората с увреждания не сме безполови? Че си имаме желания? От години си блъскам главата над този въпрос............................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хората знаят, че имате желания. Просто не им пука, защото са достатъчно заети със своите. Иначе ако бях по-близо, можеше да се запознаем и ако толкова ти е зор даже да правим и секс. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, ncl написа:

Според мен хората знаят, че имате желания. Просто не им пука, защото са достатъчно заети със своите. Иначе ако бях по-близо, можеше да се запознаем и ако толкова ти е зор даже да правим и секс. 

Не мисля, че знаят. Третират ме като бавно развиваща се и това е.

Ти сигурно си много по - голям от мен........... Бих предпочела някой с близка, до моята възраст.

Но пък и идеята за непознат човек хич не ми допада.

Ако само това общество не беше толкова средновековно.................

Здравето ми ще продължи да страда от всичко това. Само защото няма  един подходящ човек за мен в този град. Толкова ли много искам?

Писна ми да се преувеличава колко е тежка грижата за хора с увреждания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С десетина години съм по-голям - да. Нали това пиша - ще се запознаем и вече няма да съм непознат. Да не мислиш, че на мен ми е лесно?! Стигнал съм до там, че бих го направил и с труп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване