Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Той май, на бензин кара!:super:

Абе сигурен ли че на бензин ще го изтегли? Чудя се щот влекачите са на нафта/дизел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Абе сигурен ли че на бензин ще го изтегли? Чудя се щот влекачите са на нафта/дизел?

Той пуши като локомотив, мога ли да го разбера, важното е да се посмеем! При ЗВЯРА всичко е огън, пламък и син камък!:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Той пуши като локомотив, мога ли да го разбера, важното е да се посмеем! При ЗВЯРА всичко е огън, пламък и син камък!:lol6:

Сетих се още по як вариант Динко дърпа Боко бута та така юнака балкански ще извади "Вера Су"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Сетих се още по як вариант Динко дърпа Боко бута та така юнака балкански ще извади "Вера Су"

Класика в жанра, и фауната не е мутирала от изсипаното количество азотен тор, те обитателите ни вече са свикнали със ТОР да се хранят!:rolleyes: Колкото повече, толкова по-добре!:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

То е ясно, че си техник, само където аз съм и механик. и програмист, и водопроводчик, и електропроводчик, и женопроводчик и идеопроводчик и въобще провеждам (превеждам) на производителя на нещо как да направят нещо да е ергономично за потребителя. 

Това, че си женопроводчик се набива в очите на всеки четящ те. За останалите ти способности само ти си ги знаеш!

Та, ако споделиш идеята ти за какво си, а не против какво си, то може да ти намеря решение. В случая ти търсиш решение за справяне с феминизма. Така ли да те разбирам?! 

Именно от тази моя гледка, то начина по който ти предлагаш да се справи света с феминизма е неуместна, защото след като твоя умствен потенциал е по-висок от женския, то ще измислиш, сътвориш интелигентен начин, а не да рекламираш някакъв си афганистански модел. 

Че то е видимо ясно за какво съм, след като вече си разбрал за какво не съм. Твоето решение на проблема отдавна ми се изясни......Дай им на жените власт и им гледай сеира! Само че заедно със сеира идват и многото проблеми за обществото, които не могат да се премахнат, ако не се отнеме женската власт. Хайде намери решение, как да се отнеме властта на жените в обществото и да не се овластяват по никакъв повод, за да не минава животът на хората по съдилищата? Моят умствен потенциал колкото и да е по-висок от женския не може да промени женската простотия наглост, подлост, лукавост, злоба към мъжете и останалите им "превъзходни" женски качества. Хайде ти измисли как интелигентно да се справи обществото с женската извратения, след като женските права са много повече от тези на мъжете? Аз нищо не рекламирам, само казвам, че афганистанският модел е показателен и е нагледен пример за справяне (ликвидиране) на феминизма. Помисли малко по-интелигентно, за което имаш претенции! Какви права са имали жените в Афганистан преди 1978 година? Е, след гаврата с мъжката чест, особено през последните 20 години, където върлуваше бесен феминизъм наложен с оръжие от САЩ на мъжете им писна от женски безобразия. Трилиони похарчени за налагане на феминизъм и отнемане на мъжките права. Създадени над 30 университета за "образоване" на жени и мъже-феминисти в това как да се наказват юридически мъжете, които не искат да се подчиняват на женската извратения. Над 10 хиляди внесени в Афганистан върли феминистки-професорки по феминизъм, защитнички ча човешки права (имай предвид само женски права) върлуват в мъжката държава, дори жена написала и конституцията им?!  Знам, че пак ще се изметнеш, защото си доста хлъзгав, но като служиш на феминистките няма да се спасиш от наказанието им, ако попаднеш под ударите на законите им. Не си по-голям от Пласидо Доминго, Професор Александро Струмия, професор Мат Тейлър и много други световно известни учени и личности-мъже, дали много на света. Феминизмът се е превърнал в репресивен инструмент срещу мъжете в Хр. свят и само ефективният метод на талибаните може да се справи с него. Всичко останало е напразно и каквото и да си говорим....дрън дрън, мъжката реакция срещу феминизма не е достатъчна при изпращането на жените заради гавра с мъжа там, от където никой още не се е върнал.

преди 5 часа, dioib написа:

Казваш да им махаме правата, хм .... Що?! 

Защото това е единственото правилно решение за справяне с феминизма! Правилният въпрос е как да стане това?

Бате, това, че жената не е равна на мъжа е ясно, тъй както е ясно, че мъжа не е равен на жената.

Естествено че е ясно, мъжът е много повече от жената и това не може да се промени, защото е природен алгоритъм!

Твоят начин на мислене е като следния виц:

Един отива при доктор и казва, че има проблем.

- Какъв ти е проблема? - Пита доктора.

- Ми, ям вафли, и сера вафли, ям краставици и ... и тъй ... каквото и да ям, то това и сера.

- И, какво искаш да сереш?

- Ми като нормалните хора. 

- Яш тогава каквото ядат те. 

- Но, докторе, какво ядат те???? 

- Каквото серат бе младежо. :) 

п.п. Почнеш ли да обръщаш внимание на какво правят феминистките, то ти ставаш като "нормалните" мъже. = Не правят нищо, а само говорят какво са направили жените. :) 

Пак си в грешка ама няма да споря, радвам се че ги има и "ненормалните мъже" в Афганистан, те поне правят нещо и много добре го правят. Вица който си постнал е видоизменен. ето ти автентичния!

Отива един ци*анин на доктор, щото му излязъл цирей на задника и гледа.....доктора е женски! Влизат пациенти и ци*анинът чува как докторката лекува пациентите с думите аспирин, аналгин.........аспирин аналгин! Влязъл ци*анинът при докторката и и обяснил къде се намира циреят му. Доктарката веднага му казала да вземе аналгин за да няма болки. 

-Докторке, че то и аз мога да лекувам болните като теб: - рекъл и ци*анинът!

- Тъи ли, тогаава ето ти бялата манта и започвай, аз ще съм в отпуск днес: казала докторката. И ци*анинът започнал да лекува пациентите!

- От какво се оплакваш бе?

- Боли ме главата!

- Вземай аспирин!

На теб какво ти има бе?

-Порязъх си пръста!

- Вземай аналгин!

И така с аспирин и аналгин ци*анинът "лекувал" пациентите, но докторката решила да го избудалка. Предрешила се, сложила си перука и тъмни очила и застанала пред вратата на кабинета. Като дошъл нейният ред влязла с голяма "тревожност"!

-Докторе странно усещане имам, от какво съм болна? Ям боб сера боб, ям ориз сера ориз, ям кебапчета сера кебапчета!

- А ти какво искаш да сереш?

Е, как какво, лайна естествено!

Ами яж лайна ма како!

преди 6 часа, dioib написа:

Ба, ... се, хм ... явно имаш проблем, че не може да обясниш на дъщерите си въпросните цикличности при жените. Хм, поне им обясни какво да правят когато не са във въпросния цикъл. ;)

Тези неща им ги обясняваше жена ми. Аз само осигурявах огромни количества дамски превръзки, купувах ги на едро заради един гаф, когато влязох да им купя на дребно продавачката ме попита дневни ли да са нощни ли, да са с клилца без крилца. Аз от де да знам, че на нощните имало маркирано луна! Явно не съм достатъчно интелигентен, а като те чета ти си най-осведомен по тези въпроси!

преди 6 часа, dioib написа:

На калпавия мъж, малоумните жени му пречат. Ба ... Какъв мъж си тогава?! :) 

Брей, ти освен женопроводчик май си и фундаментален феминист. Стига си видоизменял вицовете-бисери от народното ни творчество!

Феминистките за да не двучи сексистко го промениха на:- "На крива ракета космосът и пречи"! Сети се кой е ракетата и кой космосът? Ей ти оригинала без видоизменения!

- "На калпавия *уй вълната му пречи"!

:) Един умен мъж не се занимава с малоумно движение, течение и прочие нещо, направено от жените и наречено феминизъм. 

То че е малоумно, малоумно е това движение-феминизъм, само че не е направено от жените. Нямат толкова умствен капацитет за да го направят. Казах ти вече кой го е направил.......лудите мъже от Франкфутската школа!

Хм, имаш нещо против, че в моята кръчма се допускат и жени ли?! И какво ти бърка, че печеля от неудовлетворени жени?! 

Определено не те чакам да ми станеш клиент. :) Печеля бате от оборота.

О, нямам нищо против да печелиш от неудволетворени жени. Явно доста добре печелиш, след като днес над 90% от жените са неудоволетворени, особено феминистките. Клиент никога няма да ти стана. Клиенти ако чакаш мъже то те ще са онези минали на отсрещния бряг! Дали са феминистки или хомосексуалисти все тая, все един дол дренки са и са за твоята кръчма!

Мда, явно твоята кръчма се обезлюдява ... и нещо упрекваш жените, че не желаят да ти ползват неща които ти произвеждаш. Мда ... Ми, така е бате в една пазарна икономика: Капка по капка язовир. :) Какво да правя, че ти с твоя ум не изкарваш достатъчно и за това упрекваш, че жените са виновни?! 

Нищо подобно. Моите неща ги ползват предимно жени и то по пазарната икономика. Изкарвам много повече от жените от колкото можеш да си представиш. Мъжете са на високо ниво и не ползват услугите на кръчмата ми, като сами си решават проблемите (техническите) у дома!

Що пропиляваш умствения си потенциал с някакъв феминизъм?! Мисли за важни неща, а не за някакви си прищевки на някакви жени!!! МХ!!! :) 

Нищо не пропилявам, имам си достатъчно висок умствен потенциал, то и ти се мислиш за умен, но както гледам все го обръщаш на метафори, като радетел за феминизъм. Няма лошо по закон да го правиш, лошото ще дойде после, но да се надявам, че истинските мъже ще проумеят вредата от феминизма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, herkules2 написа:

Само че заедно със сеира идват и многото проблеми за обществото

Кои са въпросните много проблеми? 

Дори да предположим, че са много, то това е изпитание за обществото. Ти ако си праведен, твоето семейство е праведно, твоите деца ако са праведни, то не би следвало да се страхувате от тази светска власт, защото живеейки праведно, то ти правиш общността си по-силна. 

Елементарно е: Каза, че си с насмогнат масраф. ОК, споделяй го с праведни, а не с неправедни. По-този начин всички праведни ще са добре и не ще са засегнати от проблема на по-общото общество. = Казва се взаимопомощ. = Ти избираш къде да си даваш парите и на кого. = Назначаваш мъже и им плащаш доволно, за да издържат жена си и децата им. При ново дете в тяхното семейство им вдигаш заплащането. По-този начин твоето праведно общество нараства и в последствие по мирен път взема властта. = Махаш проблемите на обществото. О, явно не си достатъчно богат. :) 

Ползвай парите по предназначение!!! Нали си с висок умствен потенциал?! Не може да прецениш дали другия е праведен ли?! Отиди в храма Господен и помоли да ти помогне. Помоли се и за обществото. 

Кое налага по насилствен начин да се вземе дадена власт?! = Това говори само едно = твоята политика е грешна, а уж си с умствен потенциал. :) 

Бате, казах ти го: След като те е родила малоумна жена, то явно за това е на такъв хал обществото и има много проблеми. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, dioib написа:

Кои са въпросните много проблеми? 

Дори да предположим, че са много, то това е изпитание за обществото. Ти ако си праведен, твоето семейство е праведно, твоите деца ако са праведни, то не би следвало да се страхувате от тази светска власт, защото живеейки праведно, то ти правиш общността си по-силна. 

Явно е, че с теб говорим на различни езици. Ти си избрал американския, а аз предпочитам руския! Това не пречи да има разбирателство по наболелите въпроси, но ти искаш само аз да правя компромиси, а ти да излезеш сух при спора, нищо че си потъващ кораб и искаш да те спасят, но безвъзмездно! Ако не виждаш кои са въпросните проблеми, тогава нтяма смисъл от обсъждането им. Бягаш по тъча, като вмъкваш начинът на управление за оправдание на доводите ти. Секуларното (светското) управление на обществото не е задължително да се опорочи и да е във вид само женско управление. В след освобожденска България до сега управлението на страната винаги е било светско. Днес обаче под натиска на Сорос, завладял ЕС тенденцията е то да се превърне изцяло в женско управление-матриархат. Бъркаш патриархално управление с религиозно. При патриархалното управление жените също имат права, но са ограничени, а не безгранични както сега и то за сметка на мъжките права. Природата е решила мъжките права да започват там където свършват женските. Този природен закон не може да бъде променен с граждански, при което няма как жените да са равнопоставени и равноправни с мъжете! Ето това е основният проблем в днешния 21-ви век. Простотията с разни женски закони за полова дискриминация само задълбочава проблема, не го решава. Законите за защита на жените, като слаби същества сами по себеси са доказателство, че жената не е равностойна на мъжа. Физическата сила-мускулите и по-голям умствен капацитет за повече вместимост на умствен потенциал са притежание на мъжкия пол. Женското предназначение и съществуване в природния цикъл е установил Артур Шопенхауер. Да изравниш със закон половете вече е престъпление.

"Най-лошата форма на неравенство е да изравниш нещата които не са равни! - Аристотел!

Останалите ти глупости няма да коментирам, защото не виждам да са сериозни относно проблема за който спорим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъх видния берковски вирусолог пак изчезна :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, herkules2 написа:

матриархат

Друже, глей сеъ, туй нещо е като шарката, но е дребна. ;) Ти го изкарваш като едра. ;) Схвана ли проблема?! 

Кратко: Вярно, жената е като котката, а не като куче, но може да се възпитава. ;) Както казах, то, възпитанието трябва да го прави баща ѝ, а не майка ѝ. Избягаш ли от тази отговорност, то непременно ще стане феминистка.

В основата са ония бащи които не участват при възпитанието на децата си. Това пък защо е станало е друг въпрос. 

От там на сетне, дали ти си по руския или аз по американския начин на възпитание, то определено нямаш достатъчно данни за мен. 

Единствено това мога да споделя: При преминалото преброяване имаше въпрос: Кой е главата на семейството? Аз казах, че съм аз, а жената потвърди!!! ;) Да, тя е вратът, но все пак мозъка в главата нарежда на къде да се се насочи. ;) Е, моя врат е добре и не ме боли. Твоя ако е слаб ... ти си знаеш бате ... :) 

Да, малоумието при жените е в повече, но не са всичките малоумни бате. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха мръднали "Вера Су" с цели три метра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dioib написа:

Друже, глей сеъ, туй нещо е като шарката, но е дребна. ;) Ти го изкарваш като едра. ;) Схвана ли проблема?! 

Кратко: Вярно, жената е като котката, а не като куче, но може да се възпитава. ;) Както казах, то, възпитанието трябва да го прави баща ѝ, а не майка ѝ. Избягаш ли от тази отговорност, то непременно ще стане феминистка.

В основата са ония бащи които не участват при възпитанието на децата си. Това пък защо е станало е друг въпрос. 

Диоде, и дребната шарка е опасна, но феминизмът си е баш едра шарка. Имунитетът на обществото срещу нея доста е отслабнал и вирусът взема много жертви. Световно-известни личности дали много на света са покосени от този смъртоносен вирус. За това казвам, че проблемът хич не е малък. През патриархално време възпитанието до 7 годишна възраст на децата е поверено на майката, като се възпитават в мъжки и женски роли според пола. Мъжете допуснаха огромна грешка, с даването право на глас на жените.  Така заедно с девиантите електоратът им е много по-голям от този на мъжете и те определят правила и закони в обществото. Жената е подло и коварно нещо и облечена във власт забавя развитието, а качеството на живот в обществото се влошава. При тези условия мъжът не може да възпитава децата си след първите седем години. Законите му връзват ръцете и женската простотия и наглост надделява. Няма как бащата-мъжът да поеме тази отговорност защото законите не му го позволяват. Да го кажем така! Брачната институция се обезсили и жените чрез законите оглавиха семействата, щото били равноправни и дори по-равноправни, след като децата по закон са тяхна собственост. Статистиката казва, че двуглавите семейства не просъществуват повече от 5 години. За какво възпитание на децата да говорим, след като семейство няма? За да го има възпитанието на децата, първо трябва да се възпита жената и то от мъжа по традиционния и сигурен начин, който е безотказен. Да, ама веднага ще бъде съден за домашно насилие физически тормоз и прочее.  Сега ти схващаш ли или пак ще се правиш на луд и ще го увърташ? Това обяснявам тук във всички теми за феминизъм, а власт имащите постоянно ми затварят устата защото феминистките дебнат във форума и веднага докладват за антифеминистични прояви от потребителите. За това давам за пример талибаните, ОАЕ и другите страни с ислямско законодателство, където всички люде са имунизирани срещу вируса на феминизма! Казах ти да провериш какви права са имали жените преди 1978 година в Афганистан. Ясно е, че след безграничната им наглост и гавра с мъжката чест повече от 20 години с помоща на американската военна намеса мъжете не можеха да търпят повече тази женска мръсотия и то в мъжка държава, жена да определя съдбата им. Търпението им се изчерпа и решиха да прогонят гадовете, овластили женския пол и поставили го над мъжкия. Кажи сега за кое не съм прав в изказването си. Имаш претенции за много интелигентен и начетен, чувал ли си за кодексът на Хамурапи? Ако днес имахме неговото законодателство щяхме да сме най-силната страна в света! Малка извадка:

Цитат

1. Ако човек, като обвини под клетва човек, хвърли върху него подозрение в убийство и не докаже това, обвинителят трябва да бъде убит.

Я кажи колко мъже бяха обвинени от жени в измислени престъплениая и защо нито една не е наказана? Само да поясня, за човек се смята само мъжът, а жената не се смята за човек и е негова слугиня.

Цитат

117. Ако човек е поел дълг и даде срещу сребро или даде в дълбоко робство жена си, сина си или дъщеря си, те трябва да служат в къщата на техния купувач и заемодавец само 3 години. На 4-тата те трябва да бъдат пуснати на свобода.

Останарото си го намери сам. Тези закони са били 1972 - 1750 г. пр. Хр.

Помисли какви закони имаме днес? Дали са справедливи или обслужват престъпниците, като женските престърления са най-много!

От там на сетне, дали ти си по руския или аз по американския начин на възпитание, то определено нямаш достатъчно данни за мен. 

Вярно е разсъждавам за теб само по коментарите ти!

Единствено това мога да споделя: При преминалото преброяване имаше въпрос: Кой е главата на семейството? Аз казах, че съм аз, а жената потвърди!!! ;) Да, тя е вратът, но все пак мозъка в главата нарежда на къде да се се насочи. ;) Е, моя врат е добре и не ме боли. Твоя ако е слаб ... ти си знаеш бате ... :) 

Да, малоумието при жените е в повече, но не са всичките малоумни бате. ;) 

Колко си глава на семейство само ти си знаеш, след като величаеш женската некадърност с метафори и подмятания. При нас аз преброих всички в семейството по интернет. Наложи ми се да отговарям на тъпи въпроси с тъпи отговори. То си личи как мозъкът ти нарежда на врата ти. За мен не се тревожи, вратът ми винаги слуша каквото му нареди мозъкът ми. Съгласен съм че не всички жени са малоумни, защото иначе нямаше да се оженя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ДзВяРа! написа:

Шегувам се за Вера Су, но не е лошо да се посмеем за нещо!

Е те наистина днес го мръднаха с цели три метра както се вика молодци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.10.2021 г. в 21:15, Веси Филипова написа:

ЯВно си на " Вие " с мерената реч, няма никакъв ритъм в изреченията ти, повече прилича на проза. Гледаш да изпъкнеш , като смачкаш някой.

но само ти си виждаш успеха.

Смехотворно е твоето, да търсиш някакъв успех сред програмисти и IT. :) 

Похвалих те за смелостта, но явно не схващаш критиката към твоето творчество. 

Все пак разбери едно от тук: Стихотворенията са алгоритми, които прекарани през мозъка на четящия задействат чувства. 

Мда, явно имаш проблем с чувствата .. объркани са и повече наблягаш на някаква изживяна травма в миналото, но все пак осъзнай какво е поезия. 

Цитат

Поезията може да бъде писана самостоятелно, като отделни стихотворения, или в съчетание с други изкуства, както в поетичната драма, песните или поезията в проза.

ОК, написала си някакви стихотворения, но не си поетеса! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Kolev71 написа:

Нали я знаеш онази народна приказка: "Колкото си по неграмотен, толкова по голям пост можеш да получиш в българското правителство." 

За справка - Тато, Боко и много други.

Как са ти бръкнали тия двамата в психиката, не е истина ... :) 

Е, на мен са ми любимци пък. :) ... добре, че ми подчертава в червено думите, че иначе ке се изложа со моя сливенски диалект .. :)

п.п. Иначе явно търсиш съгласие с някой ... хм ... Що ли?! :)

Ех, успя да вметнеш популизъм и в това, че благодарение на тези двамата българските деца в съвремието са неграмотни. :) = Което е тотална лъжа!!! 

преди 2 минути, valkiria1 написа:

Шерлок ,

Покажи скритото съдържание

В никакъв случай не искам да прозвучи нелюбезно, но аз съм доста взискателна и поставям висок стандарт и изисквания към хората ,които са около мен, с мен и са мои приятели. В САЩ/ и не само/ се движа  и живеем точно в такава среда, която предпочитам и тя е предимно от моя етнос.Останалите са американци с които не се сещам по какво можеш да си приличаш ти или някой друг около теб с тях.  Както казах ,винаги ,когато се прилепиш за моя ник,развиваш прекалено голямо въображение. Недей да спамиш темата и не ме карай следващия път да бъда по-брутално откровена.

Нещо по темата ?

Това, че си "взискателна" е ясно, както и че се мислиш за "от елита". Това мен слабо ме интересува. 

Това което ме интересува в действителност успявам с мой си способ да получа информация от теб, която мен касае. 

За което съм ти благодарен, но ме мисли, че е тази която ти даваш на другите. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, ДзВяРа! написа:

Шегувам се за Вера Су, но не е лошо да се посмеем за нещо!

image.png.ff949e83a26b14ef49254845bc41bc75.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха любимеца на видния берковишки вирусолог Полина -   Адолф Хитлер се оказа със сертификат, сигурно издаден от д-р Менгеле :lol6:

Браво на хакерите за яката шега ама трябваше да е Бенито Мусолини :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Е то свърши боба. Дай едно кило насам!

Чакам жената да го събере от двора. Иначе по Еконта ... :) НО, тя сега е в София и ако я удари локдалттъ ... за Велик ден ще ти пратя агнешко, а не боб ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dioib написа:

Чакам жената да го събере от двора. Иначе по Еконта ... :) НО, тя сега е в София и ако я удари локдалттъ ... за Велик ден ще ти пратя агнешко, а не боб ... :) 

Айдеее пак попаднах в черната хроника!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

:offtopic_s:И аз съм с latitude, но до момента не съм виждал да ми премигва индикатора на батерията, а тя е алт. иначе какво да му кажа, да извади батерията и пробва само със захранване и т.н. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

:offtopic_s:И аз съм с latitude, но до момента не съм виждал да ми премигва индикатора на батерията, а тя е алт. иначе какво да му кажа, да извади батерията и пробва само със захранване и т.н. 

Лошото е, че аз не намерих и в пълното описание за модела какво значи да премигва така този индикатор, но съдя по модел тошиба, където имаше сходен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Лошото е, че аз не намерих и в пълното описание за модела какво значи да премигва така този индикатор, но съдя по модел тошиба, където имаше сходен проблем.

Принципно към едно изделие има ръководство, където на края на въпросното има списък с възможни събития които човек да може да отстрани при някаква грешка и прочие, преди да потърси мнение било то от друг или специалист.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Принципно в едно изделие на края на ръководството му има списък с възможни събития които човек да може да отстрани при някаква грешка и прочие, преди да потърси мнение било то от друг или специалист.  

Ами не намерих, а и честно казано не съм се напъвал. Като за начало е хубаво да се провери зарядното, а после ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Емил Костов написа:

зарядното

Оригиналното ми зарядно "умря", но не премигваше индикатора ... караш ме да свързвам въпросното, за да проверя. ОК, не е от новите Dell-ове, но не мисля, че са сменили коренно нещата по отношение на индикатора на батерията. При мен светва в жълто, ако има проблем със зареждането ... 

п.п. На друг HP който е "умрял" и не ми се занимава да разбирам от какво е примигва идикаторът на твърдия диск. 

И друго: На времето един ACER му премигваше индикацията за включване и се оказа проблем с ОП. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Емил Костов написа:

Гадателския боб ли ти свърши? :) Аз съм с осмата топка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване