Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 10 минути, овню написа:

и твойта пишка ли не става
...

Напрао ми се къса сърцето

преди 5 минути, овню написа:

...

аве кой е тоя дек та лайква със сърчица?
нещо така цалуфки, милуфки...

Аннето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, AAUUXX написа:

Няма значение ,минало е ,но за мен това минало беше по добро от сегашното настояще.

добре че не съм властник, че всичките политици, които ни докараха до това дередже щеха да са в Белене

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lebel написа:

Аннето

Само това ми липсваше интерес от берковската принцеса:crying10:

преди 3 минути, AAUUXX написа:

Monkey Oops GIF by AFV Pets

Аа браво

Хм странна работа РоскосмосТакси има сериозни проблеми с лунните мисии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, AAUUXX написа:

С фейсконтрол на входа :D

Само за хора от партията и с партийни книжки.

ВХОД САМО С ТОВА!!!

Untitled%20%D1%86%D1%84%D0%B367%D1%83%D1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Така е политик коректно. Само не чети Любен Каравелов, там ромите са наричани с буквата М.

Много малко хора си дават сметка че думата с М има различно значение от общо приетото и че много хора които нямат нищо общо с циганите втч и българи и западняци и т.н. са си абсолютни М.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

Много малко хора си дават сметка че думата с М има различно значение от общо приетото и че много хора които нямат нищо общо с циганите втч и българи и западняци и т.н. са си абсолютни М.

Сигурно, това беше за Любен Каравелов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Сигурно, това беше за Любен Каравелов?

За всеки който си мисли че думата с М е синоним на циrанин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

За всеки който си мисли че думата с М е синоним на циrанин.

Е, не е ли? Аз вярвам на Любен Каравелов, щом го казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, AAUUXX написа:

Няма значение ,минало е ,но за мен това минало беше по добро от сегашното настояще.

Да, минало е. И не, има значение.  И да, всички бяха равни. Изключая по- и най-равните от равните.
Иначе, никой не може да ти отнеме правото на собствена оценка, сравнение... Но това право не включва "суспендиране" на действащ закон
Разбира се твърдението "За всички имаше по равно" впечатлява с циничността си... да отбележа което пък е мое право.

Жив и здрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Е, не е ли? Аз вярвам на Любен Каравелов, щом го казва.

Ами не е.
Думичката с М се отнася за човек мизерен, мръсен, мързелив, немарлив...
А има много цигани които са спретнати и чисти и работливи, че и образовани, а в същото време има сума българи и всякакви други по националност, раса, пол и възраст хора които попадат в горната категория.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, lebel написа:

И да, всички бяха равни

преди 3 часа, lebel написа:

"За всички имаше по равно" впечатлява с циничността си.

да, така е, това е цинизъм
каквато и власт да управлява, обществото винаги е разделено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, овню написа:

да, така е, това е цинизъм

Ако мислиш, че като промениш с изрязан цитат смисъла на определена част от поста ми, ще ме извадиш от чепиците ми, омрела работа е тая. Нема да изскочи храст, от тоя заек. И изобщо, споровете - с некой друг! 
Колкото до аргументите ти и особено тоя, че някога са те държали в болницата 20 дни, а миналата година само 5, легенди ще се носят за аналитичната ти мисъл и уменията ти да развързваш причинно-следствени връзки... 
Са... т'ва с легендите е бъдещето. А вицовете - настоящето...

Дръндев прави лабораторно упражнение по зоология на тема "Хлебарки".
Първо откъснал две крачета и подсвирнал - хлебарката се позатичала. След това откъснал още  две крачета, подсвирнал и хлебарката запълзяла. Откъснал и последните крачета, подсвирнал ... хлебарката не помръднала. Дръндев удовлетворено обобщил:
- Ако откъснеш всички крачета на хлебарката, тя губи слуха си.

Жив и здрав и ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, овню написа:

добре че не съм властник, че всичките политици, които ни докараха до това дередже щеха да са в Белене

Ако си даваш гласа за едно кебапче, смятай какъв управник ще си. Пардон, властник.

преди 10 часа, AAUUXX написа:

То и 90те години бяха за мен чудесни. Купиха ми конзола за игра, после дойде плейстейшън 1, после навлязоха компотите. Цял ден навън, игри. Забава. Страхотно време.

Но някой казват, че е имало нещо през 1997 ггодина. Хиперинфлация? Купонна система? Да го отричам ли това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, lebel написа:

Да, минало е. И не, има значение.  И да, всички бяха равни. Изключая по- и най-равните от равните.
Иначе, никой не може да ти отнеме правото на собствена оценка, сравнение... Но това право не включва "суспендиране" на действащ закон
Разбира се твърдението "За всички имаше по равно" впечатлява с циничността си... да отбележа което пък е мое право.

Жив и здрав!

Сега в настоящата "демокрация " за мозина е също лошо ,е да равенство няма - пенсионер с 500лв и песнионер с 3500лв пенсия няма как да бъдат равни. Образованието ни също не е в равенство ,здравеопазаането и то - имаш пари лекуваш се ,нямаш пари теглиш си късметче. Младите пък от своя страна са с водеща цел да напуснат страната за да работят на запад - защо ли ? Добре ,ако това е хубаво за някой ,защо да е и за мен ? През лошия комунизъм при преброяването от 1985г сме били 8 948 649 , сега  сме 6 520 314, това е ясен показател и няма какво да се дисктира по темата. 

преди 5 часа, овню написа:

Разделено е обществото защото се управлява по лесно - разделяй и владей.

преди 19 минути, АСПЕКТ написа:

То и 90те години бяха за мен чудесни. Купиха ми конзола за игра, после дойде плейстейшън 1, после навлязоха компотите. Цял ден навън, игри. Забава. Страхотно време.

Но някой казват, че е имало нещо през 1997 ггодина. Хиперинфлация? Купонна система? Да го отричам ли това?

Не ,защо да го отричаш това време ,това е мнение което уважавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, АСПЕКТ написа:

Ако си даваш гласа за едно кебапче, смятай какъв управник ще си. Пардон, властник.

Как какъв ,властник с много кебапчета :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, AAUUXX написа:

Сега в настоящата "демокрация " за мозина е също лошо ,е да равенство няма - пенсионер с 500лв и песнионер с 3500лв пенсия няма как да бъдат равни. Образованието ни също не е в равенство ,здравеопазаането и то - имаш пари лекуваш се ,нямаш пари теглиш си късметче. Младите пък от своя страна са с водеща цел да напуснат страната за да работят на запад - защо ли ? Добре ,ако това е хубаво за някой ,защо да е и за мен ? През лошия комунизъм при преброяването от 1985г сме били 8 948 649 , сега  сме 6 520 314, това е ясен показател и няма какво да се дисктира по темата. 

Разделено е обществото защото се упрявлява по лесно - разделяй и владей.

С кавичките съм съгласен!

Само две неща и приключвам!

Първо - равенство нямаше тогава, няма сега, няма да има и в бъдещето... ако и самото то не залипсва.

Второ- 8948649 защото на браздата (границата) се стреляше.  С т р е л я ш е!  И то не по диверсанти, а по същите млади, които и тогава искаха същото, каквото и сега!

Имаше някога... Въпрос: Какво е първото, което ще направи Тодор Живков, когато се отворят границите? Отговор: Ще се качи веднага на първото дърво, за да не го отнесе тълпата.

Сега, има два варианта: или разбираш горните две неща, но по някаква причина ти е изгодно да извърташ, или не ги разбираш. Общото между двете или-та е, че и в двата случая няма смисъл да се занимавам повече.

едит: ако беше някой друг, нямаше и толкова да се занимавам. Чесно. Обикновено не се лъжа в преценката си, но тоя път, признавам си, сгреших. Съжалявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lebel написа:

С кавичките съм съгласен!

Само две неща и приключвам!

Първо - равенство нямаше тогава, няма сега, няма да има и в бъдещето... ако и самото то не залипсва.

Второ- 8948649 защото на границата се стреляше.  С т р е л я ш е!  И то не по диверсанти, а по същите млади, които и тогава искаха същото, каквото и сега!

Имаше някога... Въпрос: Какво е първото, което ще направи Тодор Живков, когато се отворят границите? Отговор: Ще се качи веднага на първото дърво, за да не го отнесе тълпата.

Сега, има два варианта: или разбираш горните две неща, но по някаква причина ти е изгодно да извърташ, или не ги разбираш. Общото между двете или-та е, че и в двата случая няма смисъл да се занимавам повече.

Разбирам ги горните неща ,но не е всичко бяло и не всичко черно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро! Мале мале.... много сериозни теми сте подкарали днес. 

@Bubbles когато се прави представителна извадка за дадена раса/племе/род се взема под внимание мнозинството а не индивидуалните случай. Винаги има изключения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега чета за мача и се чудя - съфорумците още ли се кефят на македонците или вече разбраха що за стока са? Лично аз съм отвратена! Македония не заслужава никакво добро да види от нас! Ама никакво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Сега чета за мача и се чудя - съфорумците още ли се кефят на македонците или вече разбраха що за стока са? Лично аз съм отвратена! Македония не заслужава никакво добро да види от нас! Ама никакво!

За македонците са виновни на бушона любимците от неговата партия. БКП. За 30 години очуждиха и промиха мозъците. Както и чета тук, също има промити мозъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Anneliese написа:

За тия простотии благодари на сърбите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само сърбите ли? ЕС ги подкоксоросва тия, и то така, както прави с Украйна и украинците срещу Русия. Тия с нищо не са по - различни от нацистите. Пълен игнор! Да останат на тъмно и студено, не ми пука за тях, щом ни обиждат на "татари" и "цигани" и ни крадат историята, езика и културата! Бих казала и повече неща, но тоя форум е  политкоректен. Интернетът стана толкова политкоректен, че в нито един български форум няма тема за скандала, сакън да не обидим македонците и техните нежни души..................... Отвратена съм. Свобода на словото няма и няма къде спокойно да си ги кажем нещата за македонците! Те си ги заслужават! Стига с това овчо търпение и примирение! Никаква енергийна помощ за тия, да стоят на тъмно и студено, като много знаят и са мега неблагодарни! Оставете ги на албанците да ги претопят! Трябваа да ги съдим до дупка и да им смъкнем финансово кожите от гърбините, докато не спрат да ни крадат историята, езика и културата! И ако смрадливият ЕС не ни защити - по - добре да излезем от тази безмислена и глупава организация!

Само не гласувайте за изненаданите от снощните прояви лицемери! Не гласувайте за мутрафона, който подписа с тя лицемерното споразумение!

Госпожа Нинова поне си каза нещата в прав текст!

Не на цензурата нас истината!Angry Mad GIF by Pokémon

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...