Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 56 минути, PigMan9 написа:

...Проблема е, че наскоро преживях инцидент и р момента спомените ми са изгубени. Не мога да ти дам повече детайли, тъй като спомените ми за тези детайли все още не са възстановени.

Иначе, преди няколко дни в темата "Войната в Украйна" ти бях отговорил по-подробно относно езиците, които разбирах.

...

Ретроградна значи. Да се деамнезираш по-скоро, както биха казали... няма значение кои, ти и без т'ва няма да ги помниш.  Както и това, че досега бях добронамерен към теб. Ма и т'ва няма значение. Мен и без т'ва ми мина̀, след като прочетох (преди 2-3 страници), че си проявил интерес към определена сексуална девиация. Е, винаги съществува възможността да си се eбaвaл (не съм чел откровенията ти по тоя повод) и с това, но ако е така, това не нулира вероятността да си педофил, а означава просто, че какъвто и да си, си и глупак. Е, оправяй се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 14,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• petie1

2117

• АСПЕКТ

2103

• AAUUXX

1124

• Captain Teemo on duty

1002

преди 11 минути, lebel написа:

Ретроградна значи. Да се деамнезираш по-скоро, както биха казали... няма значение кои, ти и без т'ва няма да ги помниш.  Както и това, че досега бях добронамерен към теб. Ма и т'ва няма значение. Мен и без т'ва ми мина̀, след като прочетох (преди 2-3 страници), че си проявил интерес към определена сексуална девиация. Е, винаги съществува възможността да си се eбaвaл (не съм чел откровенията ти по тоя повод) и с това, но ако е така, това не нулира вероятността да си педофил, а означава просто, че какъвто и да си, си и глупак. Е, оправяй се.

За какво говориш? Към каква "сексуална девиация" съм "проявил интерес"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Captain Teemo on duty написа:

@petie1 помоооооооооощ!

Този е истински олигофрен.

Царя, воеводата, Мойсей на олигофрените.

Безсилен съм олигофренията не се лекува

преди 1 час, PigMan9 написа:

Това не е моя лаптоп. Моят лаптоп дойде с Уиндоус 10, готов за употреба. Уиндоус 7 не е съвместим с лаптопа, който имам.

Нали беше гений дет подкарва седемте джама на къвто хардуер си иска а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Безсилен съм олигофренията не се лекува

На беше гебий дет подкарва седемте джама на къвто хардуер си иска а?

Не правя експерименти с този лаптопа; имам друг лаптоп, който използвам за експериментални цели.

току-що, Profruit написа:

Да (пре)запишеш ЕЕPROM-a с новия firmware.

Добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и днес, месец по-късно, @petie1 все още твърди, че проблема идва от БИОС-а, а не от нови функционалности, които не са съвместими с БИОС-а. Имам отговор в една тема, където му доказвам, че аз съм прав и не греша. И все пак, той продължава да твърди, че не разбирам как се прави и затова имало грешки.

И след сто години ще го твърдя че си олигофрен и ти го доказа и показа Абсолютно всички БИОС-и от 2010 миниум имат тези две опции хеле пък НР дет най лесно се инсталира Линукс на тях че са и най големите дарители на Линукс общоноста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ме наричаш "олигофрен"?

Значи, пиша бавно, надявам се и ти да четеш бавно, няколко(хиляди) пъти.

- Щом хардуера, не е съвместим с уин7 - не е съвместим и с ядро 5(както го наричаш).

- Щом хардуера е съвместим, с уин10 - е съвместим и с ядро5.

- Този лаптоп, е моя, не твоя. На около десет години е. След като на него, инсталирам дуалбуут, с уиндоус(в момента е със седмица, беше с десятка) и линукс(с ядро5) - значи и на твоята щайга, ще може.

@petie1 онзи ден,още не си бях отворил очите и записвах един Дебиан. По грешка, съм използвал руфус, на FAT32... Качи се. Не съм го пробвал, дали ще се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не разбирам от политика? И защо да не разбирам? Кога съм казал нещо грешно? Имам линк в подписа ми - отваряш го и четеш... Ако видиш нещо грешно, посочваш го.

Доколкото знам, тези символи са свързани с поинтери и променливи. Проблема е, че наскоро преживях инцидент и р момента спомените ми са изгубени. Не мога да ти дам повече детайли, тъй като спомените ми за тези детайли все още не са възстановени.

Иначе, преди няколко дни в темата "Войната в Украйна" ти бях отговорил по-подробно относно езиците, които разбирах.

Това не е моя лаптоп. Моят лаптоп дойде с Уиндоус 10, готов за употреба. Уиндоус 7 не е съвместим с лаптопа, който имам.

Нямам време за големи промени по source кода. По тези неща работят цели квалифицирани екипи от програмисти. Наистина ли очакваш, че сам ще тръгна да оправям проблемните кодове на Линукс програмистите?

Ти не беше ли също програмист, с айкю над 300. Велик ум. И тези програмисти не са на заплата, работещи в големи компании, а е доброволен труд. Разчитащи на дарение.

Като имаш проблеми и си големият гений, оправяш си модулите на ядрото. Махаш проблемния модул или закачаш на ядрото нужния модул. Или търсиш пач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Бял Вълк написа:

Аве батка нали беше баровец…. Какъв е тоя Монитор където дава образите като телевизор Респром след основен ремонт…….  за колко литра домашно вино го все от олъкса? Дай си адреса в бг, пролетта ще си идвам с колата да взема да ти донеса старото 32 инчово елцеде барем да видиш, че съм човек.

Покажи твоя ве баровеца, ама този път за разнообразие гледай снимката да не е от гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Покажи твоя ве баровеца, ама този път за разнообразие гледай снимката да не е от гугъл.

Не бе, той в жлъчта си и манията си, да ме хване на тясно - се излага сам.

Напълно нормален 60Hrz  монитор, даже и с 99% Adobe RGB. Ама той като е неграмотен и не знае, как се "пипа" снимка...

Еййййййййййййййййй тъпееееее, това е настройка на камерата, на телефона.

преди 2 минути, Captain Teemo on duty написа:

Напълно нормален 60Hrz  монитор, даже и с 99% Adobe RGB. Ама той като е неграмотен и не знае, как се "пипа" снимка...

Еййййййййййййййййй тъпееееее, това е настройка на камерата, на телефона.

edit @Bubbles последното не беше за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Captain Teemo on duty написа:

@petie1 онзи ден,още не си бях отворил очите и записвах един Дебиан. По грешка, съм използвал руфус, на FAT32... Качи се. Не съм го пробвал, дали ще се инсталира.

И аз нямам идея дали ще се инсталира...

преди 15 минути, Roklt написа:

Прасето ви направи всичките на две стотинки!

Два дни ме няма и ви се качи на главите.

Е, така де свинепаса кат го няма такаа става :) Иначе е много смешен кат се напъва да убеждава че е прав :) А аз само се забавлявам с него той за мен е един от триото комици на форума

преди 15 часа, Bubbles написа:

Абе заплатата е по-добра от българската ама с кралска особа мога ли да се меря?

Е ако си даскал на кралска особа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petie1 написа:

Е ако си даскал на кралска особа :)

Мии ако нейно берковско височество реши да удари едно рамо като звънне на родата в Бъкингамския дворец да им каже някоя добра дума за мене може и аз да стана.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, АСПЕКТ написа:

Ти не беше ли също програмист, с айкю над 300. Велик ум. И тези програмисти не са на заплата, работещи в големи компании, а е доброволен труд. Разчитащи на дарение.

Като имаш проблеми и си големият гений, оправяш си модулите на ядрото. Махаш проблемния модул или закачаш на ядрото нужния модул. Или търсиш пач.

Той реално проблем няма освен да си настрои БИОС-а както трябва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Roklt написа:

Прасето ви направи всичките на две стотинки!

Два дни ме няма и ви се качи на главите.

Се качи, ако го допусна. Просто сам си хвърля кал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Мии ако нейно берковско височество реши да удари едно рамо като звънне родата в Бъкингамския дворец да им каже някоя добра дума за мене може и аз да стана.

Вярно ама нали си враг на берковската корона та не се надявай много много :)

П.С Довечера ще си снимам колекцията с "извънземнни" списания та да се покефите и вие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Captain Teemo on duty написа:

Абе ич го не бръсни, кой го знае кумчо ти Вълчо в каква землянка живее нейде в горите тилилейски...
...пък може и някой лапе да е щото ако съдя по начина му на изказ, не би следвало да е повече от 6ти - 8ми клас, ко да праиш така е като те друса пубертета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Bubbles написа:

Абе ич го не бръсни, кой го знае кумчо ти Вълчо в каква землянка живее нейде в горите тилилейски...
...пък може и някой лапе да е щото ако съдя по начина му на изказ, не би следвало да е повече от 6ти - 8ми клас, ко да праиш така е като те друса пубертета.

За белият вълк ли говорите?

ДЗАК!

wolf howling GIF

A716A747-2422-4703-B5CD-09279B15C0A3.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Вярно ама нали си враг на берковската корона та не се надявай много много :)

Мдаа лошо, е здраве, ша се надам тогава на холандския престолонаследник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bubbles написа:

Тя землянката, сме я виждали, много пъти.

С червения мокет, взет от тротоара в четвъртък( не съм много сигурен дали, тогава минаваха от общината).

И онзи невероятно - прекрасен музикален шкаф, под телевизора(който интересно, никога не е включен)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, АСПЕКТ написа:

За белият вълк ли говорите?

ДЗАК!

wolf howling GIF

A716A747-2422-4703-B5CD-09279B15C0A3.jpeg

Долу не снима, защото е 95 кила и тия килограми се намират в корема му. 160 на 95 кила, как мислите?

Люси Иларионов! Точно така.

B1759D69-072C-4858-B1D8-FC8885073969.jpeg

Ето тук са.

Тук са 95 кила.

9avmx2ya.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Sliderum2 написа:

Е, била явно доста по-голяма по площ, отколкото се опитват да я ограничат някои археолози. Факт е, че по времето, за което се твърди че е възникнала, в пределите на днешна южна Турция и северните на Ирак и няколко други държави, са намерени от това време останки от първи цивилизации и на други места, включително и в България. Не им е трябвало много време на дедите ни, само 2500-3000 години след краят на последният по-сериозен ледников период, малкото оцелели хора да се размножат и добият знания и опит на ниво цивилизация.

Е, аз това не го отричам че може да е била по голяма като площ, за мен лично историята се наглася по модата на деня особенно праисторията която всеки си тълкува както му отърва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз - жена, ела да си слушкаме Arch Enemy и да се гушкаме. Докато гледаме мач-а.

Джена - А, няма нужда, да ми обесняваш че Alissa е втората най - добра, след Kate Beckinsale

Аз - ама няма мааааа, ти си ми първата

Тя - ясно, пак "Студентски"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...