Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 4 часа, ncl написа:

Тихина не бяха ли от ВМС?

Да ама имат и парашутни скокове та ползват тия Пилатуси дет ги е намерила принцесата

преди 14 минути, -Fu- написа:

Някой ретро космически кораб е вероятно, по нелогично ще бъде ако е с платна.

Е има и с платна и се движат от слънчевите частици и йонни двигатели :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Анка толкова закопана и разколебана във вярата си не е била. Едно е да я съжаляват, съвсем друг филм е да я образоват кое как е било. Не носи на акъл, бързо се умаря. Трябва да черпи челен опит о

Ами добре. Та човека който стои до нея навремето ми осигури още два дена свобода изпращайки ми пари без да ме познава.След това прекарах близо две години в затвор на Острова. Ромео.Нинов. Под

Целият форум е спам клоака. Аз се убеждавам, че съм твърде умен, красив и скромен за да пиша тук.

преди 5 часа, Anne написа:

Бясна съм, защото тогава така си изкарах акъла.............

Къ мойе да си искараш нещо което го немаш по рождение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, -Fu- написа:

Аз гласувам за летяща костенурка. Друго не може да е било.

Костенурката държи плоската земя и слоновете, които държат Земята.

elephants-and-turtle-holding-flat-earth-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, acnekt написа:

Аз гласувам за летяща костенурка. Друго не може да е било.

Костенурката държи плоската земя и слоновете, които държат Земята.

elephants-and-turtle-holding-flat-earth-

"Светът на диска" а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, -Fu- написа:

Мне, прекрасно разбрах кои са били, благодаря.

Значи имат право да летят по което си време поискат, където си поискат и както си поискат,  не им пука, че могат да стреснат лятно време по нощите български граждани, качили се на таваните на апартаментите си, за да наблюдават метеоритни дъждове, например. Ясно.

Човек да съжали, че страната ни не е по - голяма, та да ходят да си летят из безлюдни райони.

Angry Cat GIF by memecandy

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Мне, прекрасно разбрах кои са били, благодаря.

Значи имат право да летят по което си време поискат, където си поискат и както си поискат,  не им пука, че могат да стреснат лятно време по нощите български граждани, качили се на таваните на апартаментите си, за да наблюдават метеоритни дъждове, например. Ясно.

Човек да съжали, че страната ни не е по - голяма, та да ходят да си летят из безлюдни райони.

Само дето навсякъде по света е така не само у нас все пак това им е задачата да защитават държавата си :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, petie1 написа:

Само дето навсякъде по света е така не само у нас все пак това им е задачата да защитават държавата си :)

Могат да я защитават и без да стряскат хората.

Да бяха си боядисали самолета в бяло или зелено, нямаше да е така стряскащо. Но златист самолет не бях виждала никога.

Иначе над града ни летят граждански самолети, но не на такава ниска височина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anne написа:

Самолетите могат да бъдат безшумни ако се задвижват от йонен вятър .

преди 8 часа, Anne написа:

Могат да я защитават и без да стряскат хората.

Абсолютно, без предизвестие с точен ден и час да не летят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не шумът ме беше стреснал (аз не чувам самолетите), а видът на този. Виждала съм бели граждански самолети, и военни зелени, както и хеликоптери. Но златист и ниско летящ - никога.

В детската градина веднъж имахме спор на тема самолети. Играехме си навън, когато над нас мина един хеликоптер. И нали ние малки, първа група (4 - 5 годишни), и трудни думи не можем да произнасяме сложни думи (хеликоптер), и едни от нас започнаха да сочат и да викат "Самолет", други - "Вертолет". Та се скарахме какво е точно.

А във втора група в детската градина получих от дядо Мраз подарък играчка хеликоптер с дистанционно. Хубаво, само дето упътването беше на чужд език и нямаше на български език (а баба и дядо не знаят чужди езици). Та нещото не искаше да работи (имаше си батерии), дори не искаше да лети (поне мислех, че трябва да лети). Сложих го на края на масата и леко го побутнах, ами падна и се счупи. Оттогава се дразня много, като ми се подари електронна играчка или техника и няма упътване на български език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Anne написа:

Да бяха си боядисали самолета в бяло или зелено, нямаше да е така стряскащо. Но златист самолет не бях виждала никога.

Специално за Ваше височество ще го боядисат ей така

302823961.jpg

Пак ти казвам ВВС нямат златист самолет стига ни омайва

преди 6 часа, -Fu- написа:

Самолетите могат да бъдат безшумни ако се задвижват от йонен вятър .

И с антигравитационни двигатели също са много безшумни драги ми Уотсън

преди 57 минути, Anne написа:

Не шумът ме беше стреснал (аз не чувам самолетите), а видът на този. Виждала съм бели граждански самолети, и военни зелени, както и хеликоптери. Но златист и ниско летящ - никога.

В детската градина веднъж имахме спор на тема самолети. Играехме си навън, когато над нас мина един хеликоптер. И нали ние малки, първа група (4 - 5 годишни), и трудни думи не можем да произнасяме сложни думи (хеликоптер), и едни от нас започнаха да сочат и да викат "Самолет", други - "Вертолет". Та се скарахме какво е точно.

А във втора група в детската градина получих от дядо Мраз подарък играчка хеликоптер с дистанционно. Хубаво, само дето упътването беше на чужд език и нямаше на български език (а баба и дядо не знаят чужди езици). Та нещото не искаше да работи (имаше си батерии), дори не искаше да лети (поне мислех, че трябва да лети). Сложих го на края на масата и леко го побутнах, ами падна и се счупи. Оттогава се дразня много, като ми се подари електронна играчка или техника и няма упътване на български език.

Поне на руски трябва да е имало упътване макар че лично не мога да понасям упътване на български или интерфейс на ОС на българдки

А интересно какво ли е това? Хеликоптер или самолет? :)

450px-MV-22_mcas_Miramar_2014.JPG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те и руски не знаят. Не са го учили. А майка ми, макар да е учила руски и немски,също не би се справила с упътвания на тези езици. Едно време хората просто са ги учили, но не са ги практикували.

Какво им е на упътванията на български език? Добре са си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Какво им е на упътванията на български език? Добре са си.

Доста са зле повярвай ми, понякога имаш чувстото че са писани с краката да не кажа някоя по обидна дума, питай когото искаш от техническите раздели ще ти каже същото :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anne написа:

Ти на колко години си? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Birma написа:

Ти на колко години си? 

Тя е родена март 1984 година в Берковица. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, acnekt написа:

Тя е родена март 1984 година в Берковица. 

И си спомня детската градина-доста време е минало. Там свещи имало ли е? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си спомням как мразех да ходя на детска градина. Мръсните гадове много цвърчаха и пищяха. А аз бях тихо дете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, друго освен спомените си, нямам! Обществото ми отне правото да бъда щастлива! Без лично щастие здравето ми рухна. Нямам нито здраве, нито щастие, нито късмет, нито нищо. Не знам какво искате от човек като мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, пантофка написа:

Не се гаси, туй що не гасне... дрън ...дрън

Animation Design GIF by deadinthemiddle

Здравей, здравей.... дрън дрън :)

преди 13 часа, Anne написа:

Аз, друго освен спомените си, нямам! Обществото ми отне правото да бъда щастлива! Без лично щастие здравето ми рухна. Нямам нито здраве, нито щастие, нито късмет, нито нищо. Не знам какво искате от човек като мен!

За жалост това си си избрала както ти казахме в много от дрън дрън темите ти не ти е виновно обществото а ти и само и ти  си си отнела правото на щастие

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Anne написа:

Прилича ми на една книга, която я правихме разбор в училище.

https://de.m.wikipedia.org/wiki/Corpus_Delicti

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.02.2021 г. в 16:30, acnekt написа:

Остави ги да пръскат. Кога да пръскат, през деня ли?

Пич, сега ... хм ... в "кръчмата" ти направиха забележка ... моля без политика ... :) 

п.п. Ако имаш нужда от "нощни" услуги, запомни: клуб "Теменуга"!!! :) 

п.п. На номер 13 си е, но улича не давам ... близко е до "Развигор' ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dioib написа:

Пич, сега ... хм ... в "кръчмата" ти направиха забележка ... моля без политика ... :) 

п.п. Ако имаш нужда от "нощни" услуги, запомни: клуб "Теменуга"!!! :) 

п.п. На номер 13 си е, но улича не давам ... близко е до "Развигор' ... :) 

Come On What GIF by MOODMAN

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, acnekt написа:

Come On What GIF by MOODMAN

Алберт Айнщайн – един „просто страстно любопитен“ гений - Архивен фонд на  БНР

Тоя пък ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, petie1 написа:

Здравей, здравей.... дрън дрън :)

За жалост това си си избрала както ти казахме в много от дрън дрън темите ти не ти е виновно обществото а ти и само и ти  си си отнела правото на щастие

Да бе, аз съм насадила глупави антисемитски простотии спрямо хората с увреждания в главите на "нормалните" хора!

Спри да ме изкарваш за всичко виновна, защото не съм, жалък нацист такъв!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване