Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

Страхотно. Токът е увеличен още веднъж двойно и от 20, стана 50 евро цента за киловатчас, както и членския внос. Също е увеличен. 

Но щом немците си лепят на ръцете една любов, лепят си ръцете на асфалта, хвърлят домати по картини на Ван Гог, за защита на природата. Всичко е точно.

1665752064-h_57990665.jpg

Но положението в Германия е и ако мога с едно изречение да обобщя.

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Страхотно. Токът е увеличен още веднъж двойно и от 20, стана 50 евро цента за киловатчас, както и членския внос. Също е увеличен. 

Но щом немците си лепят на ръцете една любов, лепят си ръцете на асфалта, хвърлят домати по картини на Ван Гог, за защита на природата. Всичко е точно.

25 процента са данъци. 25 процента от цената на тока са данъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 14k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• petie1

2084

• АСПЕКТ

2039

• AAUUXX

1067

• Captain Teemo on duty

1002

преди 20 минути, АСПЕКТ написа:

25 процента са данъци. 25 процента от цената на тока са данъци.

Навсякъде поскъпва, тук също, а в родината се гласят да правят Тиквунчо премиер с благословията на ДПС и приятели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Bubbles написа:

Хехе този от Мрачни дол, да много са добри тези скечове, ама това даже с VPN-a не ми дава да го гледам, баси гадовете.
Обаче тука е достъпно : https://www.videoclip.bg/watch/21378

Два месеца, гледа телетекста хахахаахахааахааахаахахаа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, рибок написа:

аве, гущер
оня ден, вместо балена етчър, ползвах руфус на NTFS за направа на бутващата флашка на папагала и голяма изненада...тръгна, а на Fat32 не ще

не съм мислел че линукс флашка  на ntfs, може да бутва и да инсталира...баси

Ами да в Дебиан има предвидена такава възможност иначе по дъртите Дебиан-и се инсталират и от фат32

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Ами да в Дебиан има предвидена такава възможност иначе по дъртите Дебиан-и се инсталират и от фат32

аз не го знаех и бях изненадан

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, рибок написа:

аз не го знаех и бях изненадан

Е, вече го знаеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Bubbles написа:

Специално тези които се рекламират не вярвам да не плащат.

Дубайбет

Едно време черепа, имаше един джакпот. Обикновено ставаше, 3-4 пъти по - голям, от залога нужен за пълно комбиниране. И ако случайно някой го направи - имаше двама на щат, стоят и чакат сигнал, да отидат и да спрат тока на стадиона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как немците ходят до тоалетната.

В случая 14 годишни момичета,

https://www.bild.de/regional/sachsen-anhalt/sachsen-anhalt-news/sachsen-anhalt-zwei-maedchen-14-randalieren-in-oeffentlicher-toilette-in-blanken-82146548.bild.html

1d2d0f7852c87e0814febffc4111849c,87cbbcf

2f73f0149070d37849d24ae08499bacb,23a36ed

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kiеli написа:

какво е това потребител на годината? нещо не виждам ивфо за тази значка

Тя е за написване на BIOS, най - малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Beemo написа:

Едно време черепа, имаше един джакпот. Обикновено ставаше, 3-4 пъти по - голям, от залога нужен за пълно комбиниране. И ако случайно някой го направи - имаше двама на щат, стоят и чакат сигнал, да отидат и да спрат тока на стадиона.

Помниме го Еврофутбола...

преди 11 минути, Beemo написа:

Гледам че и на мене главния лекар ми е дал нова значка.

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

Как немците ходят до тоалетната.

В случая 14 годишни момичета,

https://www.bild.de/regional/sachsen-anhalt/sachsen-anhalt-news/sachsen-anhalt-zwei-maedchen-14-randalieren-in-oeffentlicher-toilette-in-blanken-82146548.bild.html

1d2d0f7852c87e0814febffc4111849c,87cbbcf

2f73f0149070d37849d24ae08499bacb,23a36ed

От жени знам че в повечето случаи женските тоалетни са тотал кочина, затова някои от тях използват мъжката.

иии ай честито на 1/4 финал сме! :beer11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Beemo написа:

за пускане на ракети срещу украинците коя е да видя Поля Нацито има ли я? :bubblegum:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bubbles написа:

Помниме го Еврофутбола...

Гледам че и на мене главния лекар ми е дал нова значка.

От жени знам че в повечето случаи женските тоалетни са тотал кочина, затова някои от тях използват мъжката.

иии ай честито на 1/4 финал сме! :beer11:

Честита победа бе Французино. Приготви масата!:basketball3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук има, някаква тенденция.

Уж всички сме "енженеру" - всички викат - "Добро утро". Един не каза "Добра вечер, наздраве" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей мюсо Мехур честито ама доста интересен мач ви чака с Албиона хехе

преди 16 минути, Beemo написа:

Уж всички сме "енженеру" - всички викат - "Добро утро". Един не каза "Добра вечер, наздраве" .

Бушона липсва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Ще се види след няколко дни кой кого, силно се надявам Мбапе да ги надупчи хубаво.

преди 23 минути, Beemo написа:

Нещо не си се представям да цъфна фиркан на даскало, като си знам пиянството ша напоркам и колегите и ша има дървена ваканция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bubbles написа:

Ще се види след няколко дни кой кого, силно се надявам Мбапе да ги надупчи хубаво.

То и аз май ще викам за франсетата англичаните си заслужават да ги наритат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, petie1 написа:

Бушона липсва :)

А, той Бушона, към девет и половина, веждите и миглите му, се събират... Към десет - изобщо не го търси.

Думи на жената - Няма като теб. Когато хората се прибират от работа, ти тогава започваш. Даже и с уговорки, поне час, час и половина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Kiеli написа:

за пускане на ракети срещу украинците коя е да видя Поля Нацито има ли я? :bubblegum:

Избери си

https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=bomb+emoticon&iax=images&ia=images

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Kiеli написа:

т маркет не е практичен избор, по-скоро за малоумници с пари

Влизал съм, два - три пъти. Разхвърляно, разпасан персонал, говорят на висок глас. Все още продават замразено месо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...