Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 14,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• petie1

2117

• АСПЕКТ

2103

• AAUUXX

1124

• Captain Teemo on duty

1002

преди 1 час, Bubbles написа:

Браво на тия харвати ей, напълниха ми душата!

Зъболекарят ни е от Хърватия тук в Берлин. Много приятни хора.  Ходил съм при българи, руснаци, немци, турци зъболекари, но те, хърватите, работят много добре и да мили хора. 

Доста мръднаха Хърватия. Догодина и в Еврозоната ще са и вече са в Шенген.

А, Далмация е страхотно място.

Браво на тях.

Celebration Modric GIF by ElevenSportsBE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Зъболекарят ни е от Хърватия тук в Берлин. Много приятни хора.  Ходил съм при руснаци, немци, турци зъболекари, но те работят много добре и да мили хора.

Ами наши хора са си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bubbles написа:

Ами наши хора са си.

Имаше тук една българка зъболекарка в Берлин и ужас. Повечето българи, които успеят, що годе в чужбина почват да стават други хора. Надути. Не можеш с тях да говориш. Станала е по-голяма немкиня от немците.

С хърватите си говорим без проблем. Няма нужда от немски език. Е, имат си някои типични техни думи хърватите, и там идва на помощ немския език. 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редки противняци са аржентите. И тоя фагот съдията. Жълт картон на Меси - нанай. Дузпата - повече вън, отколкото вътре... Налага се възмездието да се докара в шахматен десен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

Имаше тук една българка зъболекарка в Берлин и ужас. Повечето българи, които успеят, що годе в чужбина почват да стават други хора. Надути. Не можеш с тях да говориш. Станала е по-голяма немкиня от немците.

С хърватите си говорим без проблем. Няма нужда от немски език. Е, имат си някои типични техни думи хърватите, и там идва на помощ немския език. 😁

Това са хора без акъл, тотална простотия, попадал съм и тук на такива, липса на всякаква мисъл. Преди време срещам тука един нашенец, дошъл на сезонна работа при някакъв човек в Арменсие, говорим си нали на български, аз вече бях тука от близо 3 години, той от месец и нещо и ми говори с акцент, натъртва на френското Р и липсата на Х, обаче минава кондуктора(Бяхме във влака) и му проверява билета, онзи дума не отбира какво му казва кондуктора.:lol6:

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДАААА!

току-що, ДзВяРа! написа:

Ай стига бе, това не е истина да изравнят така. Май и тук всичко ще се реши на дузпи.

Не, аржентинците рухнаха и няма да изкарат продълженията.

Жалко само че ми прецакаха фиша с тая дузпа бях играл точен, майка им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Bubbles написа:

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДАААА!

Не, аржентинците рухнаха и няма да изкарат продълженията.

Жалко само че ми прецакаха фиша с тая дузпа бях играл точен, майка им.

Меската продаде мача.

Две безмислени нарушения, за една минута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kiеli написа:

лъвчо сега се оказа, че живее в таванско помещение ли?

поне си го обзавежда както иска /cdn-cgi/mirage/bb94fc894ecdec1bce43f196b9987401afd7fed434570eac983c53dadbabdafd/1280/https://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_thumbsupsmileyanim.gif

В Нидерландия или в Германия, когато живееш на таван е най-скъпо. Най-евтино е на първия етаж или те го броят като 0 етаж. Приземен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

В Нидерландия или в Германия, когато живееш на таван е най-скъпо. Най-евтино е на първия етаж или те го броят като 0 етаж. Приземен. 

друго си е да си богат нидерландски ганьо, ние тука сме мизерници

айде до утрешна мечка 🥱

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гаучосите минаха с клизма а гледам  гледам берковското наци пак иска ракети в България хихи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Kiеli написа:

друго си е да си богат нидерландски ганьо, ние тука сме мизерници

айде до утрешна мечка 🥱

Нищо не разбрах, както и да е. Какво общо етажите с Ганьо, Нидерландия, богатство мизерия и България? 

Интересен часовник.

uhr-mit-deutscher-wort-anzeige.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Нищо не разбрах, както и да е. Какво общо етажите с Ганьо, Нидерландия, мизерия и България?

бъзикам белият лъв..или беше вълк нз на какви животни е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kiеli написа:

бъзикам белият лъв..или беше вълк нз на какви животни е

Белият зъб.

https://nova.bg/amp/accents/view/2021/01/01/310082/белият-зъб-се-превръща-в-легенда-по-nova

980x551_1609491990.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Beemo написа:

Не е добре работата.

Секирата излиза, в най - харесвани.

Ми ..

Както и елита на България.

Ето елита на България. Само като видя това видео и веднага ми става ясно каква е България в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, АСПЕКТ написа:

Ми ..

Както и елита на България.

Ето елита на България. Само като видя това видео и веднага ми става ясно каква е България в момента.

И кви са тия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beemo написа:

И кви са тия?

Това са идолите на България сред младежта. Всеки малък българин, когато иска да порасне иска да стане като тях. 

Бъдещето на България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

о и веднага ми става ясно каква е България в момента

не знам ама март месец пак ще има избори, натам отиват нещата

разбира се този път без мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, АСПЕКТ написа:

Това са идолите на България сред младежта.

Да бе!?!?!!

Покрай синът ми, познавам доста младежи. Няма такива. Ако гледаш "Столипиново" или "Факултето".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...