Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Myanmar написа:

Всичко в нея е фалш - и образованието ѝ е пародия и претенциите ѝ безоснователни. Буржоа ще мине кога цъфнат налъмите. Мизантроп, хомофоб, хипохондричка, ретроградна, тшестлавна, скодоумна може. За буржоа не се класира по никакъв начин. Максимум до сноб може да го добута.

Ама я й виж плана за почивка във Франция то това е план за почивка на богаташ или буржоа по нейните ленински-маркситки разбирания

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://bg.wikipedia.org/wiki/Франки

Не са ли германски племена?

преди 2 минути, petie1 написа:

Ама я й виж плана за почивка във Франция то това е план за почивка ба богаташ или буржоа по нейните ленински-маркситки разбирания

Франките са германски племена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Ама я й виж плана за почивка във Франция то това е план за почивка ба богаташ или буржоа по нейните ленински-маркситки разбирания

Тя и за Немция изброи дузина дестинации, къде иска да си развее дирника. Идеологията ѝ е от сутрин до пладне. Ще ближе немски сладолед и ушите ще ѝ плющят. Ще въздиша по немските левенти, че тя успя по един циганин да хлътне, защото я погледнал преди 20 години.

преди 3 минути, acnekt написа:

Хубава работа. Аз знаех, че наследник е днешна Франция, то излезе, че Белгия, Германия и прочие са вътре. А го знаех, защото е първата държава в Европа. Монако ще излезе втора и България трета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Myanmar написа:

Тя и за Немция изброи дузина дестинации, къде иска да си развее дирника. Идеологията ѝ е от сутрин до пладне. Ще ближе немски сладолед и ушите ще ѝ плющят. Ще въздиша по немските левенти, че тя успя по един циганин да хлътне, защото я погледнал преди 20 години.

Хубава работа. Аз знаех, че наследник е днешна Франция, то излезе, че Белгия, Германия и прочие са вътре. А го знаех, защото е първата държава в Европа. Монако ще излезе втора и България трета.

Франкска империя

https://bg.wikipedia.org/wiki/Франкска_империя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, acnekt написа:

Демек форумната принцеса харесва немци ли? Сега ще подскочи че не били франки а гали... Между другото гали се наричат келтите които като народ никъде не фигурат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, petie1 написа:

Демек форумната принцеса харесва немци ли? Сега ще подскочи че не били франки а гали... Между другото гали се наричат келтите които като народ никъде не фигурат

3ма братя водели постоянно войни по между. Нещо обичайно и днес. Затова се стига до този договор.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Вердюнски_договор

Затова си разделят земите на Каролингска империя на източна, средна и западна франкско царство или там както се казва, територията. 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Каролингска_империя

И така започва историята на Франция от Карл II Плешиви

https://bg.wikipedia.org/wiki/Карл_II_Плешиви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Myanmar написа:

Какво стана с глупавата ти номерация? Дадох ти 66 точки, по които да коментираш като спец и остана затапена 66 пъти!

Къде съм останала затапена бе, идиот?Затапените сте вие, с вярата ви във лъжите на нацистите.

преди 13 часа, acnekt написа:

Германия няма нищо общо с 1933 година. Това е един черен период в историята й.

Не мога да разбера, какво си се запънала с тази година? Защото така ти е удобно ли? Средновековието също е един тъмен период за човечеството. Там, що не коментираш?

Как да няма общо с 1933 година, бе? А бе, ти четеш ли се какво пишеш? Станалото през 1933 не е станало на Марс, а точно в Германия!

Запънала съм се, защото отричате, че германците са чудовища и престъпници!

преди 13 часа, petie1 написа:

Ха АБПФК Кити-Анне се оказа... буржоа това някой забеляза ли го?

Ти не знаеш значението на смисъла на тази дума.

преди 13 часа, acnekt написа:

Сега заради едни нацисти, ще ми забранява Анне да обичам Германия.

Какво да направя. Хубава държава, с хубава природа, с хубаво вино, с хубава богата история, ...

И с адски лицемерен народ, който се инати като магаре на мост и отказва да си изплати репарациите за ВСВ към Гърция. И който е прикривал след войната доста от нацистките военнопрестъпници от съд. Справка - Адолф Айхман, Клаус Барби и много други.

преди 13 часа, Myanmar написа:

Всичко в нея е фалш - и образованието ѝ е пародия и претенциите ѝ безоснователни. Буржоа ще мине кога цъфнат налъмите. Мизантроп, хомофоб, хипохондричка, ретроградна, тшестлавна, скодоумна може. За буржоа не се класира по никакъв начин. Максимум до сноб може да го добута.

Чакай да пусне сълза за изкланите и изнасилени немци. Нейните двойни стандарти осъждат едни и превъзнасят други за едни и същи постъпки. Германия си е изплатила дълговете, но кога Западна Европа ще изплати дължимото на нас и кога Анка ще им потърси сметка, това е въпроса, който лицемерието ѝ ще подминава вечно.

С перце я галиш, крие се тя зад това, че се е проглушила с чалга и куца, а вие я третирате все едно е без крака и с ръце завряни отзад. Колко примера дадохме, че истински болни хора си вадят хляба честно, полезни са за обществото, поемат отговорност, водят смислен и даже пълноценен живот. Тя вижда само оправдания навсякъде, чак немци умрели преди 80 години станаха виновни затова, че е необразована, неподдържана и мързелива. Чудо на чудесата е тя. Да не ти е в къщата.

1. Фалш си ти.

2.Не, Германия не си е изплатила репарациите, отказва да изплати тези на Гърция.

3. На пропагандни примери по телевизията никой истински човек с увреждания не вярва.

преди 13 часа, petie1 написа:

Ама я й виж плана за почивка във Франция то това е план за почивка на богаташ или буржоа по нейните ленински-маркситки разбирания

Правиш ли разлика между план за почивка и мечта? Защото аз описах второто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Anne написа:

И с адски лицемерен народ, който се инати като магаре на мост и отказва да си изплати репарациите за ВСВ към Гърция. И който е прикривал след войната доста от нацистките военнопрестъпници от съд. Справка - Адолф Айхман, Клаус Барби и много други.

Репарациите се налагат от победителя и се плащат от победения. Това е силово наложено и, като така, няма общо с морал, със свободен избор и искрени обещания, част от което би било и лицемерието.

Ако Германия не беше лапнала голямата лъжица с войната с СССР, Европа сега щеше да бъде обединена по нацистския модел (като не казвам, че би била по-лошо) и репарации щеше да плаща некой друг, а не Германия.

Къде е тук моралът?

ПП. Айхман е сравнително дребен функционер, най-много средно ниво, когото евреите са успели да хванат (най-незаконно) и са го обявили за голяма работа, за да стане голям процес и пак да надигат чифутския си вой по целия свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Anne написа:

Ти не знаеш значението на смисъла на тази дума.

Цитат

Буржоазия (от френски: bourgeoisie) e социална категория, която е съставена от хора с определен културен и финансов капитал, които са част от средните и горни слоеве на средната класа.

Та кой викаш не знаел?  Нали съм ти казал че не можеш да ми стъяиш ни на броя прочетени книги ни на знанията ни на интелекта, между другото една от тези книги беше учрбник по ленинзъм марксисъм на ЕСПТУ та и в книгите художествена литература така наричат  богатите хора- буржоа като обиден епитет 

преди 1 час, Anne написа:

Правиш ли разлика между план за почивка и мечта? Защото аз описах второто.

Ами твойто си е точно план за почивка  а не мечта недей ми шикалкави :)

преди 8 часа, Вaсил написа:

@valkiria1 залагам 4 евро,че Рохинга с консервената каска първа ще писне в "Проблеми с форума" в следващите дни :D 

Аз слагам 20 евроцента ако още се приемат залози :)

преди 14 часа, Myanmar написа:

Да не ти е в къщата.

Аз съм й казал че дори и да бях свободен пак нямаше да я взема заради качествата които си изброил и че никой мъж не би я взел ако се държи така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, petie1 написа:

Та кой викаш не знаел?  Нали съм ти казал че не можеш да ми стъяиш ни на броя прочетени книги ни на знанията ни на интелекта, между другото една от тези книги беше учрбник по ленинзъм марксисъм на ЕСПТУ та и в книгите художествена литература така наричат  богатите хора- буржоа като обиден епитет 

Ами твойто си е точно план за почивка  а не мечта недей ми шикалкави :)

Аз слагам 20 евроцента ако още се приемат залози :)

То хубаво залагаме, но коя или кой е Рохинга? Толкова много профили, не мога да ги запомня всичките.

@Anne Честит празник. Всичко най-хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://bg.puntomarinero.com/bourgeois-is-the-meaning-and/

Ето ви линк малко да се ограмотите по ленинзъм маркисизъм че активната боркиня против фашизма и капитализма не си знае теорията на борбътъ :)

За протокола е точно така както ви обясних

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, extreme_b_c_d написа:

Репарациите се налагат от победителя и се плащат от победения. Това е силово наложено и, като така, няма общо с морал, със свободен избор и искрени обещания, част от което би било и лицемерието.

Ако Германия не беше лапнала голямата лъжица с войната с СССР, Европа сега щеше да бъде обединена по нацистския модел (като не казвам, че би била по-лошо) и репарации щеше да плаща некой друг, а не Германия.

Къде е тук моралът?

ПП. Айхман е сравнително дребен функционер, най-много средно ниво, когото евреите са успели да хванат (най-незаконно) и са го обявили за голяма работа, за да стане голям процес и пак да надигат чифутския си вой по целия свят.

Извинявай много, но историята не е каквато ти се иска! Приеми, че любимците ти са изгубили войната и са ДЛЪЖНИ да изплащат репарации на пострадалите от тях държави.

И като ревеш за лошото отношение на запада към нас, не е зрле да се сетиш, че това включва и твойте любимци, които тук докараха "Кауфланд" и подобни фирми, и отказват да си плащат данъците и по този начин ни ощетяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Вaсил написа:

@valkiria1 залагам 4 евро,че Рохинга с консервената каска първа ще писне в "Проблеми с форума" в следващите дни :D 

Аз залагам 20 ст., че няма да се жалва. Тя го прави, когато ще ѝ донесе съчувствие и утеха. А вече картите са свалени, всички ѝ знаят цирка.

преди 8 часа, Anne написа:

Къде съм останала затапена бе, идиот?

Там, където по 66-те точки, които изобличават еврейската пропаганда, ти мълчиш гузно. А за глупости пишеш някакви точки, сякаш изреждаш нещо, само ти си знаеш какво.

преди 8 часа, Anne написа:

Запънала съм се, защото отричате, че германците са чудовища и престъпници!

Престъпниците са осъдени или убити много отдавна. Ти проповядваш геноцид над цял народ, който няма нищо общо със случилото се. Това те прави фашист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, petie1 написа:

https://bg.puntomarinero.com/bourgeois-is-the-meaning-and/

Ето ви линк малко да се ограмотите по ленинзъм маркисизъм че активната боркиня против фашизма и капитализма не си знае теорията на борбътъ :)

За протокола е точно така както ви обясних

Значиии......:nono:

http://picbg.net/u/47526/32224/493289.gif

Като малко тигърче - котенце . Ама колкото расте , по-гладно става ! Брррр ! Да не му попадаш в ноктите....:lol6:

Разбрах ! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, extreme_b_c_d написа:

Къде е тук моралът?

Аз ѝ казах, че историята се пише от победителите и при друг развой на войната в учебниците по история щеше да пише друга версия, но тя не иска да знае истината, а само тази част, според която едните са ангели, а другите са за убиване. Търси какво да мрази и си е намерила, защото еврейската пропаганда бълва на конвейер дезинформация, фалшификация и откровени лъжи за миналото. Най-голямата пародия е история да се пише по единици очевидци. Това е най-явния акт за липсата на документи, които да подкрепят теориите, които развиват. От едни преструктурирани от американци бани изкараха немците убийци с газ, който не е нито ефективен, нито приложим за убиване. Ама как сладко кънти в ума на Анка "КАМЕРИТЕ НА СМЪРТТА"!!! Чак грабва по три свещи... за Ханука.

rolling GIF

преди 7 часа, petie1 написа:

Нали съм ти казал че не можеш да ми стъяиш ни на броя прочетени книги ни на знанията ни на интелекта

Тя затова и спори, не разбира и къде греши и колко греши и какво коментира.

Сноб е определението за нейния псевдоаристократичен надменен тон.

преди 7 часа, acnekt написа:

То хубаво залагаме, но коя или кой е Рохинга? Толкова много профили, не мога да ги запомня всичките.

Нещо делнато ли е, че изпуснах. На мен ми прозвуча еврейско и предположих, че е Анка. Да не е Русев Сергей, или както му беше там името?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, extreme_b_c_d написа:

По-точно е да се каже , че Германия я напомпиха със стероиди и й дадоха направление за изява....:nono:

А човек на стероиди си губи акъла.....с което не оправдавам никого...:nono:

Имало един в древността , дето коня си направил сенатор....:nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anne написа:

Приеми, че любимците ти са изгубили войната и са ДЛЪЖНИ да изплащат репарации

Ай стига се излага бе. Ти да не мислиш, че държавите ги изплащат тези репарации, включително, че България си е изплатила окупацията на Русия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Myanmar написа:

Ай стига се излага бе. Ти да не мислиш, че държавите ги изплащат тези репарации, включително, че България си е изплатила окупацията на Русия?

Моля, не дрънкай глупости. А Германия е длъжна да плаща и толкоз!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Myanmar написа:

От едни преструктурирани от американци бани изкараха немците убийци с газ, който не е нито ефективен, нито приложим за убиване.

`ми вземи се окъпи в една такава баня . Заради този ред от поста ти - имаш нужда..... :nono: ..пък ние после за сапун ще те ползваме.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Anne написа:

Моля, не дрънкай глупости.

Сто пъти съм ти казвал, като си неграмотна и неука, не оправдавай глупостта си с обвинения, че другите "дрънкат". Мине се не мине време и става новина, че някоя държава опростила дълговете на друга държава, демек няма надежда да си получи парите и се прави на благородна. Русия също е опрощавала военни дългове на България. Ти нямаш една тема, в която да имаш и обща култура. Жив зян.

преди 24 минути, by_chechi написа:

`ми вземи се окъпи в една такава баня . Заради този ред от поста ти - имаш нужда..... :nono: ..пък ние после за сапун ще те ползваме.:lol6:

Дрехите им са били "къпани". И дрехите втора употреба в наши дни минават такава химическа процедура, но никой не е скочил, че магазините втора употреба са КАМЕРИ НА СМЪРТТА. То и ти ако влезеш в една пералня ще умреш, ама никой не ползва перални за къпане, както и бани за газови камери, ПОВТАРЯМ, преустроена една едничка (при това, по памет, че и без друго достатъчно време отделих по партенките, по които Анка се мокри) СЛЕД като там немци няма.

преди 26 минути, Anne написа:

А Германия е длъжна да плаща и толкоз!

То и ти си била длъжна да вземеш образование по законния начин, да не лъжеш държавата с пари, да не се издържаш с незаконна дейност и да вземеш да помагаш на родителите си вкъщи и навън с професия, ама не се е получило нито едното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Myanmar написа:

...Дрехите им са били "къпани". И дрехите втора употреба в наши дни минават такава химическа процедура, но никой не е скочил, че магазините втора употреба са КАМЕРИ НА СМЪРТТА. То и ти ако влезеш в една пералня ще умреш, ама никой не ползва перални за къпане, както и бани за газови камери, ПОВТАРЯМ, преустроена една едничка (при това, по памет, че и без друго достатъчно време отделих по партенките, по които Анка се мокри) СЛЕД като там немци няма....

Тук можеш да сравниш поне повърхностно и съвсем бегло (можеш и да задълбочиш , разбира се) , собствените си малоумия граничещи с идиотизъм , с Истината :

https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBF_enBG808BG809&sxsrf=ALeKk017-blTlJsLrlKyjV_XRuuJZ93vqw:1615229016084&source=univ&tbm=isch&q=освиенцим+дахау+аушвиц+pic&sa=X&ved=2ahUKEwiT4-_9rKHvAhWBz4UKHfDgD2wQjJkEegQIExAB

Това не са ти "мултики" или пък "Ариел" за препиране на мозъци ....без накисване !:angry:

Нито пък числата които ги съпровождат са измислени !!! :nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, by_chechi написа:

Тук можеш да сравниш поне образно и съвсем бегло (можеш и да задълбочиш , разбира се) собствените си малоумия с Истината :

https://www.google.com/search?rlz=1C1CHBF_enBG808BG809&sxsrf=ALeKk017-blTlJsLrlKyjV_XRuuJZ93vqw:1615229016084&source=univ&tbm=isch&q=освиенцим+дахау+аушвиц+pic&sa=X&ved=2ahUKEwiT4-_9rKHvAhWBz4UKHfDgD2wQjJkEegQIExAB

Това не са ти "мултики" или пък "Ариел" за препиране на мозъци ....без накисване !:angry:

Нито пък числата които ги съпровождат са измислени !!! :nono:

Вероятно защото тогава не е имало "Ариел". Това, че не си тровил мишки с цианкалий, не си правил изолация с каменна вата и не си ползвал сода каустик за отпушване на канали и направа на домашен сапун не променя историята, а само те прави наивник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване