Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Myanmar написа:

Никой не харесва бирниците. Те се хранят и забогатяват от чуждото нещастие. Нищо чудно, че са натрупали такава кофти карма.

https://www.meridian27.com/content/kak-i-zashcho-evreint-beriya-ubi-stalin

Как и защо евреинът Берия уби Сталин

Двойника на Сталин наистина умира на 5 март 1953 г. в деня на Пурим, един от най-важните еврейски празници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Myanmar написа:

Честит ден на жертвите на холокоста и спасението на българските евреи. Втора Нова година за Анка.

Не ви ли е минавало през ума, че това "спасение" е поредното еврейско преувеличение и че нацистите не са ги преследвали чак толкоз, а просто другите народи не са искали да "спасяват" евреите "си"?

Нашият народ след петвековното робство е бил по-милозлив и, както с арменците, решил да защити и еврюгите. На Хитлер много не му пука, вдигнал рамене и си казал "Ми щом искате...".

Мислите ли, че сме били най-смелият и мощен народ да му се опълчи и настои на своето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, extreme_b_c_d написа:

Мислите ли, че сме били най-смелият и мощен народ да му се опълчи и настои на своето?

Пуснал ги е да живеят, не са му трябвали...Сигурно защото българските евреи не са били достатъчно богати, за да ги лиши от граждански права - и да им отнеме имотите и парите в банките. Мисля, че целта на холокоста на първо място е хитлеровата държава да си присвои богатството на евреите, а те са били богати, Хитлер се е готвил за война и намерил начин да си набави средства...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, sound написа:

Сталин бил християнин - православен. 😂

Той семинария е учил. 

Иначе нашия Сталин от форума, не знам какво е учил, ама от форекс бъкел не разбира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Реджеп Иведик написа:

Той семинария е учил. 

Иначе нашия Сталин от форума, не знам какво е учил, ама от форекс бъкел не разбира

Гражданино, не така с лошо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Birma написа:

Т'ва преди колко години е било? 

Когато пирамидите бяха чисто нови :)

преди 30 минути, Реджеп Иведик написа:

Той семинария е учил. 

Я здравей и на теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anne написа:

Такива глупости дрънкате, че не заслужавате да ви удостоя с присъствието си.

Е ти нали дрънкаш все умнотии та си трябва и баланс :) Последните два поста дрънкаш за най добрия редактор за писане на програми и скриптове та и ти си в кюпа с глупостите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.03.2021 г. в 2:12, Вaсил написа:

@valkiria1 залагам 4 евро,че Рохинга с консервената каска първа ще писне в "Проблеми с форума" в следващите дни :D 

:lol6:разбрах те Васе. Ако не ме беше цитирал можеше и да пропусна. Мъжката  тенекиена каска сигурно пак е в  настъпление . Пропуснала съм събитията от плоския  сериал  пък и честно казано нямам времеви ресурс  и желание да оспорвам незрели представи, конспиративни теории и  злобата  на всеки неуспял хейтър.Отделно,че съм разчистила хигиенно пространството около себе си  тук. Имало е и много забавни моменти в които съм чела оплаквания от мене до мене. Различните бунтарски аромати са известни още от времето на богомилите и честно казано само във Франция семето дало плод. Винаги ще се появи някой свинепас Ивайло с тенекиена каска, пардон корона , да вдига бунт  срещу царството .Тенекето няма часовник "Лонжин" на ръката и  е убил царя само на сцената. Нищо ново под слънцето.Докато вървят тия форумни смешки ние намерихме време да  отидем  и поздравим океана със смяната на сезоните. Минаваше 20 градуса и беше приятно за разходки и барбекю привечер на верандата. Нищо работа е да наемеш за седмица къща на плажа и да се отдадеш на почивка и релакс. Цената на мероприятието не се споменава за да не настане бунт в държавата и да не се изсипят всичките гръмове на цървуланския демократизъм върху главата на евреите. Какво да се прави, който може го може, който не пише по форуми, прави форумни революции - обобщено ще рече :кой за каквото е роден и кой за каквото е работил. Надявам се да си в добро здраве ти и близките ти и да те слуша сина/макар да съм сигурна,че вече ролите са сменени/  Поздрави за теб от Атлантическия океан .

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, extreme_b_c_d написа:

Може би не сме били най- смелите, но колко други примери има, които да са постъпили по същия начин?

преди 53 минути, Реджеп Иведик написа:

Отдавна не съм го мяркал тъдява, та не знам за какво иде реч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Anne написа:

Кажи им Kiti_Hawk. 

преди 6 минути, valkiria1 написа:

Тенекиената каска сигурно пак

.... не се усеща, че става въпрос за нея. 

преди 29 минути, Anne написа:

То и Пепи е тук, уби му желанието

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, sound написа:

Сталин бил християнин - православен. 😂

Да, в СССР всеки е ходил на църква. Били са много вярващи. Не пропускали Коледа, Великден. 

https://bg.rbth.com/history/328684-ruska-pravoslavna-tzarvka-po-vremeto-na-sssr

Въпреки хилядите убити или арестувани свещеници руското православие успява да постигне компромиси със суровите съветски лидери и оцелява през бруталните болшевишки години.

Сделката на Сталин с духовенството е атакувана след смъртта му през 1953 година. Новият съветски лидер Никита Хрушчов подема нова антирелигиозна кампания през периода 1958-1965 година. Времената обаче не са толкова сурови, колкото преди войната: историкът Владивлав Ципин пише, че новата вълна от репресии не носи кръвопролития и няма почти никакви арести. Тя е по-скоро свързана с икономиката: държавата вдига данъците за издръжка на църквата. Православието оцелява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, valkiria1 написа:

Цената на мероприятието не се споменава за да не настане бунт в държавата и да не се изсипят всичките гръмове на цървуланския демократизъм върху главата на евреите. Какво да се прави, който може го може, който не пише по форуми, прави форумни революции - обобщено ще рече :кой за каквото е роден и кой за каквото е работил

Валка, с едната ръка се държиш за шлифера, а с другата дърпаш опашката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Sleda написа:

Като се навеждаш, не те ли заболява кръста? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, extreme_b_c_d написа:

Не ви ли е минавало през ума, че това "спасение" е поредното еврейско преувеличение и че нацистите не са ги преследвали чак толкоз, а просто другите народи не са искали да "спасяват" евреите "си"?

За евреите си е била голяма трагедия. За първи път е трябвало да се издържат с работа, а са ги карали под строй с вагоните.

преди 16 часа, extreme_b_c_d написа:

Нашият народ след петвековното робство е бил по-милозлив и, както с арменците, решил да защити и еврюгите. На Хитлер много не му пука, вдигнал рамене и си казал "Ми щом искате...".

Там е наследственост, от Левски, през Търновската конституция, че и роб стъпил на българска земя става автоматично свободен. А спасяването е съвсем условно. Нашите хора са натоварили евреите на вагоните, ама това е друга тема.

преди 14 часа, Sleda написа:

Сигурно защото българските евреи не са били достатъчно богати

Сакън. Кожодери да нямат кожени палта, къде се е чуло и видяло? Богати са били, знам и лични истории, ама след войната сами са си били камшика, че бял ден нямало да видят. Богати са били, а за чорбаджиите, които нехаят за съдбата на България Левски много ясно се е разпоредил: "Смърт, смърт и пак смърт!".

преди 5 часа, Birma написа:

Т'ва преди колко години е било? 

Бай Тошево време. Нейните мечти са все по комунистическо време, когато кадърните не са можели да вадят повече пари, а некадърните са вземали наравно с тях.

преди 3 часа, Anne написа:

Викаш тва с ученето не е за тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Sleda написа:

Мълчи,че  и на теб баба ти и майка ти са еврейки.:lol6:

Така че внимавай и  теб да не започнат форумните фашизоиди да те поздравяват с думите на Хофман фон Фалерслебен от така известната Das Deutschlandlied,чиито първи два куплета не се изпълняват.

Това разбира се няма никакво съществено значение към днешна дата понеже Адонай пази Исраел и САЩ, ,тоест кучето си  лае, а  кервана си  върви. Летописците разправят,че на Хавер на Синай не се е явила Света Троица , а само Един  и по тази причина аз се държа за шлифера на Адонай , а ти за опашката на падналия ангел:tongue2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Anne написа:

Обективно погледнато представата за глупост и представата за норма няма. Това е според твоите очи. Кое е глупост и кое е норма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Анка толкова закопана и разколебана във вярата си не е била. Едно е да я съжаляват, съвсем друг филм е да я образоват кое как е било. Не носи на акъл, бързо се умаря.

Трябва да черпи челен опит от Валкирия1. И тя като види, че не ѝ се водят по акъла и изведнъж ѝ става неинтересно и почва да пие вино по опикани пясъци, имитирайки че е "над нещата". Ама види ли слука да се прави на голямата работа, пени се и пише денонощно. Тежки времена настъпиха за лъжливите пророци, тежки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един адвокат така си повярвал и вярвал, че прозорците на неговия етаж са много безопасни, че се засилил срещу тях, за да покаже и докаже правотата си и така починал. Паднал от 20 етаж.

Награда на Дарвин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, acnekt написа:

Обективно

Е онова, което субекта определи като такова.

"Човека е мяра за всички неща..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мали и философи довлякох

А Валкирия1 хубаво снима

преди 1 час, Myanmar написа:

Анка

Аз още не разбирам защо дрънка за редактор за писане на програми и скриптове АБПФК Кити-Анне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Myanmar написа:

Какво снима?

Ами гледам пуснала някакви снимки от плажа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване