Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Bubbles написа:

Рядко играя в последно време и само на точни резултати, 4 мача пълно комбиниране 11евро, два да излязат си на плюс.
Конкретно мача който си споменал не следя много гръцкото първенство, но Олимпиакос са най силния гръцки отбор и коефициента за тяхна победа над този съперник надали ще е повече от 1.55/1.66. Виж ако го играеш с хандикап може би да стигне 2.

Биха си олимпиакоссс :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хендикап не играя колкото да чета правилата не мога да ги разбера.Играя на голове и чат пат на корнери .

И коефицента на олимпиакос беше 3.40 .Арис продължат с лошата серия от загуби на собствен терен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, adersa написа:

Хендикап не играя колкото да чета правилата не мога да ги разбера.Играя на голове и чат пат на корнери .

Елементарно бре : Ако да кажем играеш Олимпиакос - Арис 1 с хендикап, значи мача за теб започва от 0:1, тоест Олимпиакос трябва да спечели с поне 2 гола разлика, ако пък играеш с двоен хендикап значи мача за теб започва от 0:2 и твоя отбор трябва да спечели с минимум 3 гола разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, откакто махнаха тотото на Божков, играя само Тото 2. Майка ми спечели 4-ка миналата седмица. 185 лв. Платихме данъците с тях. Сега играя основно Зодиак. 5 от 50 плюс зодията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Mediterranean написа:

Няма една жена с която да си кажем две думи егаси.

Ти не беше ли жената-мъж?

Добро утро ,тази сутрин палачинките са малко сухи!

327540332_5846525302061353_7678715711953

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kirova написа:

🙄

помагайте 

есе на тема 

нещата , които  си струва да бъдат пренесени през времето

На жената деколтето, от преди 20 години...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ncl написа:

Аз, откакто махнаха тотото на Божков, играя само Тото 2. Майка ми спечели 4-ка миналата седмица. 185 лв. Платихме данъците с тях. Сега играя основно Зодиак. 5 от 50 плюс зодията.

тоз зодиак е жив ташак поредната игра да  пълнят касичката на тотото и сложили някакъв измислен джакпот от 3 милиона , който никога не е падал .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'сички игри са... ако не живи тaшaци, то поне омрели бели бъбреци... мноо бели бъбреци...

нешо такова...

Наложило му се на Ржевски да преплува река. Тъкмо стигнал до средата, някаква ръка го сграбчила за яйцата и учтив глас попитал:
- Плюс 2 или минус 2?
- Плюс 2 - изплашено реагирал Ржевски.
Излязъл на другия бряг, погледнал, яйцата му 4.
«Ще преплувам още един път и когато попита "Плюс 2 или минус 2?", ще кажа "минус 2"»
Заплувал, по средата ръката отново го сграбчила и учтивият глас попитал:
- Плюс 4 или минус 4?
...
Така си плувал той насам-натам, докато му писнало (на ония работи ) и решил «Край, бал съм ти яйцата»
Заплувал пак, ръката го сграбчила, гласът попитал:
- Плюс 32 или минус 32?
- Минус! Изтребал ми е тоя грозд!
Ръката се свила в юмрук и му избила всички зъби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

олелей, "флопито" му се зави свят от тъпизми в темата за единайската
:lol6:

преди 5 часа, Beemo написа:

за мойта меца требе дъй от преди 40

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех гледам сектор тежки диагнози не спят даже а форумното наци  си пише сама в темата за макетата а аз си чеша празната чутура над един проблем :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Хех гледам сектор тежки диагнози не спят даце а форумното баци  сссссссссссси пише сама в темата за макетата а аз си чеша празната чутура над един проблем :)

Кои са сектор "тежки диагнози"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PigMan9 написа:

Кои са сектор "тежки диагнози"?

Войната в Украйна хихи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Войната в Украйна хихи

Всяка една война е един добър бизнес за милиардерите, а за бедните. Както винаги те го дух.т.

Хитлер какви пари е правил от войната. Така и неговия наследник и също евреин в Украйна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Всяка една война е един добър бизнес за милиардерите, а за бедните. Както винаги те го дух.т.

Именно това е ключа за палатката а и същото отнася и за всички останали в тва театро не само зелрния клоун

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от къде се появи това момче @Митко Вълчев, но е ЗЛАТЕН!!!

В тази тема не можеше човек един коментар да напише нормално като хората, бяха се събрали пет-шест комунисти и се хапеха със всеки. Аз от време на време публикувах по някоя новина, но те не даваха никой да напише нищо за Украйна и плюеха по всеки. Митето им развали червеното съборче, останаха още двама-трима дето незнаят за кого са и се хапят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ДзВяРа! написа:

Не знам от къде се появи това момче @Митко Вълчев, но е ЗЛАТЕН!!!

В тази тема не можеше човек един коментар да напише нормално като хората, бяха се събрали пет-шест комунисти и се хапеха със всеки. Аз от време на време публикувах по някоя новина, но те не даваха никой да напише нищо за Украйна и плюеха по всеки. Митето им развали червеното съборче, останаха още двама-трима дето незнаят за кого са и се хапят.

Поздрави и релакс с тази песен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Beemo написа:

преди 1 час, овню написа:

за мойта меца требе дъй от преди 40

Машина на времето ви е нужна, но вимавайте да не объркате годините и меците  при задавнето :D

Sci Fi Alarm GIF by Warner Archive

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Добра вечер.

Как е положението? 

Благодаря добре съм ,чета че Дрънди си дири млада мецъ  :)

преди 13 минути, petie1 написа:

Именно това е ключа за палатката

Не заключвай палатката ,в темата за Win 11 правят баница мож да донесат насам по парче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...