Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1

Препоръчан отговор

преди 54 минути, Kiеli написа:

типично

то ако става въпрос и Глистопад не съм гледал и него ще почвам

не че ще изгледам 256 епизода ама поне ще се посмея с Али Ръза

Нещо като <<Гераците>> на Елин Пелин. Става като цяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 19,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2698

• petie1

2443

• AAUUXX

1695

• Звяра!!!

1278

преди 2 часа, AAUUXX написа:

...

Cortana е брачедка на Siri управляват компютъра ти тайно и конспиративно от теб.

...

Управляват трици. Търсят трети...

След третото почистване на айфона със спирт, Сири помоли за мезе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пешеходна пътека.

https://m.facebook.com/reel/1191530045096785/

Искате ли още немски традиции, бит и култура?

🇧🇬🇧🇬🇧🇬

След уговорена от месеци среща в 10 часа в неделя, на един приятелите дома, се срещат 2мата приятели. 

В 12 часа, родителите му извикаха и на висок глас съобщиха, че обядът е готов. Кажи на приятелят ти да те почака в стаята ти, защото ние ще обядваме и ще пием. И ще се забавим.

След 2 часа, когато се нахраним,  можете да продължите гостито. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beemo написа:

Намерих си занимание. От капаци на бъчви.

Сега остава да изпиеш виното от бъчвата (като може да ползваш жокер -обади се на приятел) и да реализираш проекта след това.

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

В 12 часа, родителите му извикаха и на висок глас съобщиха, че обядът е готов. Кажи на приятелят ти да те почака в стаята ти, защото ние ще обядваме и ще пием. И ще се забавим.

След 2 часа, когато се нахраним,  можете да продължите гостито. 

Пестеливи ше се окажат тез германци :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, AAUUXX написа:

Сега остава да изпиеш виното от бъчвата (като може да ползваш жокер -обади се на приятел) и да реализираш проекта след това.

Ще се озорим, с 20 -30 бъчви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте поканили немец в къщата, не се учудвайте, ако по някое време завони на лайна. Не си пускат водата след голяма или малка нужда и не си мият ръцете след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Ако сте поканили немец в къщата, не се учудвайте, ако по някое време завони на лайна. Не си пускат водата и не си мият ръцете.

Аз за тух не каня немци ,виж шведките са друга раута вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Аз за тух не каня немци ,виж шведките са друга раута вече.

Същото племе са. Англосаксонската клика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, AAUUXX написа:

шведките

Мани ги тия. Не стават от масата.

Само за обекта са, да носят - торби с цемент, тухли, да бъркат киреч...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Beemo написа:

Мани ги тия. Не стават от масата.

Само за обекта са, да носят - торби с цемент, тухли, да бъркат киреч...

Кой това? Немците само работят като вождове. Търсят само индианци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kaloqn_0998 написа:

Вече писах и в другата тема, но все пак да попитам по- запознатите, дали това е точно фишинг? След като направих абонамент за Express vpn и свалих програмата им започнаха проблемите. Първо получих известие за онлайн разплащане на стойност 10.99 към Apple, след два дни отново 21.99 към apple com bill. А днес сутринта още два пъти по 100 лева пак към apple, а аз дори нямам профил там, а съм с андроид. Сега се връщам от банката, след като си блокирах и съответно наредих преиздаване на картата. Надявам се това да е достатъчно. Анулирах абонамента към въпросния vpn и съответно изтрих програмата. Не съм отварял никакви ликове или сайтове, имейли с фишинг получавам, но съм наясно и с тях. Възможно ли е да е станало и от друго устройство? Например че информацията за картата ми е била автоматично запаметена в приложението Yettel на брат ми, след плащане и от оттам да са свалени данните? Той получава доста изскачащи прозорци в браузъра с фишинг. Друг някой имал ли у подобен проблем?

Имаш ли Discord ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

Ако сте поканили немец в къщата, не се учудвайте, ако по някое време завони на лайна. Не си пускат водата след голяма или малка нужда и не си мият ръцете след това.

Ти нали мразиш черни, жълти, кафяви, червени и незнам си още какви ...и обичаш само белите.

Пък се оказва, че и германците ги мразиш.

То кви останаха бе?

на 2.02.2023 г. в 17:27, АСПЕКТ написа:

Това са родата на дръндьо нали така?

😁

Не обичам жълти, черни, червени и кафяви хора. Латино става.

Само бело!

Господин @algor ище , за това споделяне на антипатии няма ли наказание?

Щото аз за едно: "Защо повечето хора в БГ твърдят, че мразят арабите, а в същото време харесват Шакира..." бях наказана.

Само питам от любопитство.😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе на какво играят в сектор тежки диагнози?

преди 5 часа, Beemo написа:

Намерих си занимание. От капаци на бъчви.

Bourbon lid table.png

Вид маса ли е това?

преди 5 часа, Beemo написа:

Ще се озорим, с 20 -30 бъчви.

Викни Скалата и Диода и може ти дойдат малко 20-30 бъчви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Бе на какво играят в сектор тежки диагнози?

Вид маса ли е това?

Тва са макари, на тях ши навиват жицата дето дрънди ши крадне за да има за кифтета!

Между две кифтета, тъъъъъъъъничка филийка, хляб. Може и без филийката! Меца ще ги изпече. :cookies:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Тва са макари, на тях ши навиват жицата дето дрънди ши крадне за да има за кифтета!

Между две кифтета, тъъъъъъъъничка филийка, хляб. Може и без филийката! Меца ще ги изпече. :cookies:

Одобрявам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...