Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

Китуция, закриха Космополитъна и се прехвърли тук да тормозиш хората, а? Не разбра ли, че на никой не му пука кого мразиш, кого обичаш и т.н.? Отдавна вече се изтърка, не е интересно, нито е забавно, ако си мислиш, че по този начин ще станеш известна. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Кака написа:

За Антарктида ти е мисълта, нали? Много мистерия и конспирация има за това място.

Нека оставим конспирациите настрани и да видим какво ни показва планетата Земя, започвайки от Марианската падина за която  се е смятало че е мъртва зона (липсва на кислородд, светлина ала-бала), след спускането на батискафа се оказва че Марианската падина гъмжи от живот което тотално преобръща тогавашната биология и се решава че за живота е необходима вода и  темпаратура до +40 градуса... Около 20 год след потапянето откриват край кораловите рифове места изхвърляши вода нагрята  до 200 градуса в която също се развива живот.... Решава се че живота е необходима само течна вода и кислород... Да ама не.... Някъде към края на 90-те решават да изследват сярните езезера край вулканите където човек би се задушил от сероводорода и о чудо и там си шъкат разни бактерии на които хич не им пука ни за вода ни за кислород... (Може да съм объркал някои факти ама надявам се схващате идеята) Затова казвам че самата Земя ни показва че извънземни има :)

преди 6 часа, dioib :cat написа:

Помислих, но не можах да се сетя и след търсене намерих това: Thiomargarita namibiensis

п.п. Преди време нейде дочух за въпросните, но не помня имена ... пък и латинския не ми е присъщ ... :)

Точно това ще са и първите извънземни които ще срещнем бактериите а не човечетата с антенки (интересно за какво ли ще им са антенки? :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не направиш тема за конспиративни теории, ако няма такава вече? Аз те признавам за конспиратор номер 1 🙂. Ще е интересна тема мисля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Кака написа:

Защо не направиш тема за конспиративни теории, ако няма такава вече? Аз те признавам за конспиратор номер 1 🙂. Ще е интересна тема мисля

Аз не си падаам по спирането на разни коне... Ей комичката на Калдата е по тия неща както ти каза самата тя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Аз не си падаам по спирането на разни коне... Ей комичката на Калдата е по тия неща както ти каза самата тя

Нещо  не те разбрах ама нищо, а за конете и другия добитък си говорим в другата тема, в "онази" 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Кака написа:

Нещо  не те разбрах ама нищо, а за конете и другия добитък си говорим в другата тема, в "онази" 🙂

Ако разделиш думата конспиция става кон спирация тоест спиране на коне или с две думи казах не си падам по конспирациите а ако питаш коя е комичката на Калдата това е АБПФК Кити-Анне ака @Anne

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Ако разделиш думата конспиция става кон спирация тоест спиране на коне или с две думи казах не си падам по конспирациите а ако питаш коя е комичката на Калдата това е АБПФК Кити-Анне ака @Anne

Не е хубаво да се дават определения за хората, вярно е, че и на мен ми е малко странна, но всеки си е малко откачен по своему, ето аз се опитвам да водя диалог с нея, след малко ще й отговоря на коментар от снощи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Кака написа:

Не е хубаво да се дават определения за хората, вярно е, че и на мен ми е малко странна, но всеки си е малко откачен по своему, ето аз се опитвам да водя диалог с нея, след малко ще й отговоря на коментар от снощи. 

Права сте по принцип но почакайте да почне да ви псува на нацист идиот предател и квото още се сетиш и ще разберш защо е наричам, така пък и тя наистина ме събаря от смях :) Има и друг подообен образ белгийската мида тоя пък го чета с кеф няма такъв комик вярвай ми....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.04.2021 г. в 11:19, Кетилина написа:

Китуция, закриха Космополитъна и се прехвърли тук да тормозиш хората, а? Не разбра ли, че на никой не му пука кого мразиш, кого обичаш и т.н.? Отдавна вече се изтърка, не е интересно, нито е забавно, ако си мислиш, че по този начин ще станеш известна. 

Ти наистина не ме познаваш.

Никога регистрацията ми в който и да е форум е с цел известност, не знам това откъде ти дойде до главата. Станалото в космото беше изцяло по вина на Даниела.

Пак да повторя - не обичам да ме търсят и тормозят хора, с които не желая да имам нещо общо. Каогато казвам, че няма да дам снимка или лични данни за себе си, значи няма, и е редно човек да го приеме и да спре да ми досажда.

Там просто си пишех за развлечение. Бях на 22, когато се регистрирах там. Според вас какво можеше да го вълнува едно 22 годишно момиче?

на 28.04.2021 г. в 15:48, petie1 написа:

Нека оставим конспирациите настрани и да видим какво ни показва планетата Земя, започвайки от Марианската падина за която  се е смятало че е мъртва зона (липсва на кислородд, светлина ала-бала), след спускането на батискафа се оказва че Марианската падина гъмжи от живот което тотално преобръща тогавашната биология и се решава че за живота е необходима вода и  темпаратура до +40 градуса... Около 20 год след потапянето откриват край кораловите рифове места изхвърляши вода нагрята  до 200 градуса в която също се развива живот.... Решава се че живота е необходима само течна вода и кислород... Да ама не.... Някъде към края на 90-те решават да изследват сярните езезера край вулканите където човек би се задушил от сероводорода и о чудо и там си шъкат разни бактерии на които хич не им пука ни за вода ни за кислород... (Може да съм объркал някои факти ама надявам се схващате идеята) Затова казвам че самата Земя ни показва че извънземни има :)

Точно това ще са и първите извънземни които ще срещнем бактериите а не човечетата с антенки (интересно за какво ли ще им са антенки? :) )

Говориш абсолютни глупости. Това не са извънземни. Вземи си един тълковен речник и провери значението на думата извънземен. Нищо, което е на Земята, пък било то и наскоро открито, не е извънземно.

Що се отнася до космоса, дори да се открият клетки, способни да живеят в среда, в каквато човек не би оцелял, това не означава, че сме открили извънземен живот. Ще означава, че сме открили извънземни клетки. Но не е сигурно и няма гаранция, че биха оцеляли дълго. То и на Марс някога е имало вода, но вече няма. Дори да открият пак вода някъде, тя няма да е годна за пиене, възможно е да бъде с донякъде различен химичен състав.

Ще ви разочаровам дълбоко, но мисля, че сме единствените във Вселената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честна, мразя живота си. Тъжно ми е, че съм принудена да живея в общество, което дълбоко дискриминира хората с увреждания и ги третира като боклуци.

Защо го пиша ли? Защото не съм добре със здравето и защото имам чувството, че живея в абсолютно сбъркан свят.

На 37 години съм, да, с увреждания съм, но не съм дете и............от години имам физически здравословни проблеми, свързани с липсата на нормален живот, включително полов. Не съм дете и няма как понякога да не мисля за секс, да нямам желания, да не си представям разни неща, да нямам по такива сънища............Но всичко си остава само сънища и желания..........Не зная как да кажа на тялото си, че всички ме третират като дете, като малоумна, опитвам се да се разсейвам с теми за история за да не мисля за тези неща, но ми е трудно.

Себе си обвинявам, че вярвах, че обществото е толерантно и ще ми позволи да живея нормален живот............ Себе си обвинявам, че мечтаех за любов и за брак, за секс и за нормален живот................

И сега имам сериозен здравословен проблем.Понеже явно отделителната и половата система са близки, имам проблем с изхождането.Тялото ми просто се обърква.

Животът в самота и липсата на любов и добро отношение са най - голямото наказание за един човек с увреждания.

Безкрайно благодаря на обществото докъде ме докара.

А не исках много - само да съм влюбена и да имам човек до себе си, нямаше на никого да преча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кити, точно, че не си дете, спри да се държиш като такова! Виж, ти си наистина умна и интелигентна ЖЕНА, но просто проблемът ти е, че се държиш като емоционално неуравновесена. Има два типа интелигентности - умствена и емоционална. Умствената ти е висока, но емоционалната ти е доста ниска. Не владееш емоциите си. Несамостоятелна си, защото цял живот живееш с родителите ти, скъпа, какво очакваш? Докато има кой да ти купува кола, списания на фолкпевици и прочие, няма как да живееш нормален живот. 

Що се отнася до мъжа - никой не те е спрял да правиш секс, да имаш различни партньори, светът е толкова голям. Не си легнала на легло, че да не можеш да се влюбваш, да имаш полов живот и т.н. Друг е въпросът, че ти отказваш да приемеш, че Пепи вече е голям и семеен мъж и не проявява НИКАКЪВ интерес към теб. Каква е Дани и каква не е, няма значение - той я обича и приема такава, каквато е, семейство са, имат си дечица, ти коя си, че да им се бъркаш? Приеми, че просто не ти е писано да сте заедно с Пепи, може би пък е за добро? Не мислиш ли, че ако този човек се интересуваше от теб, поне веднъж щеше да те потърси за толкова години? Никой не ти е виновен, проумей го, спри да кълнеш, спри да обиждаш, защото няма смисъл от това. Хвани живота си в свои ръце. Регистрирай се в сайт за запознанства, започни да излизаш някъде, отиди на ресторант, дискотека, може би ще срещнеш някой мъж, с който да споделите остатъка от младостта си и да навлезете в зрелия живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Anne написа:

Говориш абсолютни глупости. Това не са извънземни. Вземи си един тълковен речник и провери значението на думата извънземен. Нищо, което е на Земята, пък било то и наскоро открито, не е извънземно.

Що се отнася до космоса, дори да се открият клетки, способни да живеят в среда, в каквато човек не би оцелял, това не означава, че сме открили извънземен живот. Ще означава, че сме открили извънземни клетки. Но не е сигурно и няма гаранция, че биха оцеляли дълго. То и на Марс някога е имало вода, но вече няма. Дори да открият пак вода някъде, тя няма да е годна за пиене, възможно е да бъде с донякъде различен химичен състав.

Ще ви разочаровам дълбоко, но мисля, че сме единствените във Вселената.

Повече да не си казала че вярваш в науката, май и не можеш и да четеш,, прочети внимателно поста ми ако трябва и десет пъти 

@КакаСега разбра ли защо я наричам комичката на Калдата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Кетилина написа:

Кити, точно, че не си дете, спри да се държиш като такова! Виж, ти си наистина умна и интелигентна ЖЕНА, но просто проблемът ти е, че се държиш като емоционално неуравновесена. Има два типа интелигентности - умствена и емоционална. Умствената ти е висока, но емоционалната ти е доста ниска. Не владееш емоциите си. Несамостоятелна си, защото цял живот живееш с родителите ти, скъпа, какво очакваш? Докато има кой да ти купува кола, списания на фолкпевици и прочие, няма как да живееш нормален живот. 

Що се отнася до мъжа - никой не те е спрял да правиш секс, да имаш различни партньори, светът е толкова голям. Не си легнала на легло, че да не можеш да се влюбваш, да имаш полов живот и т.н. Друг е въпросът, че ти отказваш да приемеш, че Пепи вече е голям и семеен мъж и не проявява НИКАКЪВ интерес към теб. Каква е Дани и каква не е, няма значение - той я обича и приема такава, каквато е, семейство са, имат си дечица, ти коя си, че да им се бъркаш? Приеми, че просто не ти е писано да сте заедно с Пепи, може би пък е за добро? Не мислиш ли, че ако този човек се интересуваше от теб, поне веднъж щеше да те потърси за толкова години? Никой не ти е виновен, проумей го, спри да кълнеш, спри да обиждаш, защото няма смисъл от това. Хвани живота си в свои ръце. Регистрирай се в сайт за запознанства, започни да излизаш някъде, отиди на ресторант, дискотека, може би ще срещнеш някой мъж, с който да споделите остатъка от младостта си и да навлезете в зрелия живот.

Не говоря за Пепи. А че просто никой не ме иска, и то не за друго, а защото всички вие във форума (космото), както и в града, ме изкарахте човек, който съсипва животи. Изкарахте, че ще съсипя живота на един мъж, че той няма да живее заради мен, че ще ми е роб и разни други такива глупости.

Няма да си търся мъж в интернет, абсурд, там е пълно със психопати.

Исках да съм с човек, когото познавам и с който бих се чувствала сигурна, но.................

Чудесна реклама създадохте на хората с увреждания - изкарахте ни тежест за обществото. А сега се чудите защо се оплакваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anne написа:

Чудесна реклама създадохте на хората с увреждания - изкарахте ни тежест за обществото. А сега се чудите защо се оплакваме.

Само че точно ти ни правиш лоша реклама виж си смешния пост по горе, още се хиля кат луд на него :)

преди 1 час, Кетилина написа:

Умствената ти е висока,

Абе и тя е ниска недей се заблуждава само я виж какъв смешен пост ми написа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях смял така както на този пост на АБПФК Кити-Анне наистина има талант за комичка :)

Никъде в моя пост не казвам че на Земята има извънземни даже съм подчертал че оставяме настрани конспирациите :)

Онова което съм написал е  че на Земята живота ни дава прекрасни примери как би могъл да оцелее без условия подобни на земните което отхвърля теорията че ни трябва точно планета земен тип за да имаме извънземни а те планетите както се вижда напоследък не се хич малко, личното ми мнение е че за живот трябват планета която е на подходящо разстояние от звездата си нито много топла нито много студена с течна среда и атмосфера и живота или извънземните ще могат да се развиват :)

В опита си да ме осмее АБПФК Кити-Анне ми дава пример с водата на Марс но не се сети че това само доказва че водата не е нещо уникално за нащата планета което подкрепя теорията че може да имаме живот на друга планета или с една дума извънземни

Естествено че клетка няма да издържи дълго в Космоса то това не се и очаква но ако е на подходяща планета и условия е възможно да се развие :)

Откриването на клетки на дадена планета автоматично ще значи че сме открили живот или извънземни защото клетката е основна единица на живота :)

По точно е да се каже бактерии а не клетки ама стила на комичката на форума е такъв :)

Всичко което съм написал го твърди науката наречена БИОЛОГИЯ или така наречената от АБПФК Кити-Анне официална наука :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, petie1 написа:

Онова което съм написал е  че на Земята живота ни дава прекрасни примери как би могъл да оцелее без условия подобни на земните което отхвърля теорията че ни трябва точно планета земен тип за да имаме извънземни а те планетите както се вижда напоследък не се хич малко, личното ми мнение е че за живот трябват планета която е на подходящо разстояние от звездата си нито много топла нито много студена с течна среда и атмосфера и живота или извънземните ще могат да се развиват :)

Визираш именно планета като Земята. Ти нещо май се оплете като пате в кълчища. Веднъж казваш, че извънземен живот няма нужда от земни показатели, после смени плочата. Кое от двете е вярно според теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Anne написа:

Визираш именно планета като Земята. Ти нещо май се оплете като пате в кълчища. Веднъж казваш, че извънземен живот няма нужда от земни показатели, после смени плочата. Кое от двете е вярно според теб?

Къде си противореча според теб? Няма противоречие,, Ако имаш предвид атмосферата тя може да е хелий аргон азот и др... Ако е разстоянието до звездата то може да е и по голямо или по близо но пак ще си има живот ако има атмосфера която да го пази, течноста да сяра като на Венера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Anne написа:

Не говоря за Пепи. А че просто никой не ме иска, и то не за друго, а защото всички вие във форума (космото), както и в града, ме изкарахте човек, който съсипва животи. Изкарахте, че ще съсипя живота на един мъж, че той няма да живее заради мен, че ще ми е роб и разни други такива глупости.

Няма да си търся мъж в интернет, абсурд, там е пълно със психопати.

Исках да съм с човек, когото познавам и с който бих се чувствала сигурна, но.................

Аз кога съм те изкарвала каквото и да било? Просто четях абсурдните ти теми във форума на Космополитън в продължение на години. Ти не спря да кълнеш, да обиждаш. Какво спечели? Оправи ли си живота след многобройните обиди, закани, псувни и клетви? Сама си отговори на този въпрос. Прави нещо ГРАДИВНО за самата себе си. Не всички в сайтовете за запознанства са психопати. Това съждение е лишено от смисъл. Все едно да кажеш, че всички хора по улиците са убийци. Дори и да не създадеш връзка, поне ще натрупаш опит, ако си пишеш с някакви мъже по интернет. За да може този опит после да го приложиш в реалния живот, защото каквото и да си говорим, ти не можеш да флиртуваш не заради друго, а заради това, че досега не си го правила. Ще разбереш повече какво харесват наистина мъжете, какво ги дразни и т.н. Въобще според мен ще бъде ценен опит за теб, който ще ти помогне, но както искаш, то с теб на глава не може да се излезе, все ще пренесеш от десет кладенеца вода, за да обориш тези, даващи ти предложения и адекватни мнения, само защото на теб не ти изнася.

Не съм те изкарвала тежест за обществото. Ти си тази, която се оплаква, че Пепи бил предпочел Дани, защото била красива, защото нямала увреждания и т.н., но това са пълни простотии. Пепи е предпочел Дани, защото я обича. Това е. Точка. Толкова е просто за проумяване. Ако беше забравила този мъж още преди години, щеше да си вероятно обвързана сега и много по-щастлива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Кетилина написа:

Аз кога съм те изкарвала каквото и да било? Просто четях абсурдните ти теми във форума на Космополитън в продължение на години. Ти не спря да кълнеш, да обиждаш. Какво спечели? Оправи ли си живота след многобройните обиди, закани, псувни и клетви? Сама си отговори на този въпрос. Прави нещо ГРАДИВНО за самата себе си. Не всички в сайтовете за запознанства са психопати. Това съждение е лишено от смисъл. Все едно да кажеш, че всички хора по улиците са убийци. Дори и да не създадеш връзка, поне ще натрупаш опит, ако си пишеш с някакви мъже по интернет. За да може този опит после да го приложиш в реалния живот, защото каквото и да си говорим, ти не можеш да флиртуваш не заради друго, а заради това, че досега не си го правила. Ще разбереш повече какво харесват наистина мъжете, какво ги дразни и т.н. Въобще според мен ще бъде ценен опит за теб, който ще ти помогне, но както искаш, то с теб на глава не може да се излезе, все ще пренесеш от десет кладенеца вода, за да обориш тези, даващи ти предложения и адекватни мнения, само защото на теб не ти изнася.

Не съм те изкарвала тежест за обществото. Ти си тази, която се оплаква, че Пепи бил предпочел Дани, защото била красива, защото нямала увреждания и т.н., но това са пълни простотии. Пепи е предпочел Дани, защото я обича. Това е. Точка. Толкова е просто за проумяване. Ако беше забравила този мъж още преди години, щеше да си вероятно обвързана сега и много по-щастлива.

Браво много добър отговор, тя наистина не знае какво харесват мъжете нито може да флиртува, лично съм й казвал че може да бъде шастлива с мъж с увреждания например леката форма на ДЦП или пък глух или както тя се изразява слабо чуващи, трябва малко да се стегне и да покаже и интелект защото досега не го е показала а това е една от чертите които ни привличат в жените :) ( поне мене де)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Кетилина написа:

Ти не, но много хора ме изкарват тежест за обществото, включително и собствените ми родители. Те знаят, че не съм добре, че имам здравословни проблеми, че съм физически слаба, че не разбирам от доста неща, и въпреки това, понякога ми се ядосват, че не им помагам, че не се грижа за тях (във физическия смисъл). Как да им помагам,  да стане майка ми от дивана например, като тя е по - тежка от мен, а аз съм 40+кг? Като не разбирам от разни неща?

Опитвала съм да говоря с майка ми за това, че вече съм голяма но............. удрям на камък. Жестоката истина е, че родителите ми са със средновековно мислене. За тях хората със увреждания са асексуални, майка ми не иска да ми помогне да си намеря някого, защото било сводничество. А аз не познавам все пак всички хора в града, например.

По интернет - наистина за мен е абсурд да си потърся приятел така. Първо, след тормоза от Дани, вече не смея изобщо да общувам спокойно и да се доверявам на някого в интернет. Има доста случаи на измами, на измамници и насилници. Аз не умея добре да общувам с мъже, да,  както и да преценявам добре хората по принцип, а не искам да стана жертва на насилие. Другото нещо е, че не съм самостоятелна, не мога да живея сама или да се преместя някъде, следователно няма как да имам връзка с някого от чужд град. Трето, много мои връстници вече са женени и имат семейства. Четвърто, не ми се занимава пак с ревниви същества от женски пол.

Опитвала съм да общувам с мъже, имам регистрация в един сайт, но просто не ми се получават нещата. Не толкова заради липсата на опит, колкото, че мъжете се отдръпват, като чуят за увреждания и несамостоятелност.

Не знаете колко самотен и тъжен живот водя, колко е тежко да живееш в общество с предразсъдъци, да имаш и близки с предразсъдъци. Майка ми едва ли не ме смята за неблагодарна, че искам да си имам някого. Как да обясня по - ясно, че съм на 37, и въпреки уврежданията си, имам хормони, сънища, желания и мечти? Мечти за нормален живот и любов.

В момента положението при мен не е никак добро в здравословен аспект. Самотата, липсата на секс и любов доведоха до объркване в тялото ми и до проблеми с изхождането. Вече не знам как да обясня , че не съм дете, и въпреки уврежданията си, имам нужда от любов и секс, от нормален живот.  Все трябва да се чувствам виновна, че съм на 37, че имам желания, сънища, всеки път плача от яд и безсилие.  Навън като излизам, всички ме гледат така, сякаш съм Квазимодо.

Не знам физически как да го обясня............. Като мисля за секс, понякога ми се ходи до тоалетна. Започнах да пия много "Кока - Кола", горещ шоколад, да пия по - бавно кафето, та да имам основание да ходя до тоалетната, да се разсейвам и да се опитвам да не мисля за тези неща. Но...............природата е по - силна от всичко, дори от измислените от човека дискриминационни закони и схващания.

Вече не знам какво да правя. Не съм искала да се родя с увреждания, нито да имам някои интелектуални затруднения, плаче ми се, не разбирам света, в който живея. Всички, дори и вие, ме наричате тежест за обществото. Не разбирате колко ограничаващо е в определени мускулни граници заболяването ми. Не разбирате, че е човешко нещо да помогнеш за нещо на човек с увреждания. Да проявиш разбиране, съчувствие. Може би трябва някой лекар невролог да ви обясни колко ограничаващо е моето заболяване, в какви аспекти ми пречи и защо не мога да се грижа за близките си.............

Вече не смея дори да харесам някого, не искам да се повтори същата история. Нямам сили за още разправии с кифли. Тормоза на Даниела ми докара стрес, нерви, страх, безсъние, проблеми с храненето (имах в един момент трудности с преглъщането), всичко това много ми се отрази.

Да, не съм добре, да, може скоро да се нуждая от инвалидна количка...........Но съм на 37 за Бога, не съм извънземно същество, и аз си има желания, мечти, копнежи..............Така ни е направила природата, не знам защо обвинявате мен.

И пак да го кажа - аз имам нужда от сериозни грижи, каквито един човек с увреждания не може да ми ги осигури. Точка! Не става дума за дискриминация, а за реален поглед върху живота. Аз съм човек, който все ходи по болници и лекари. Само това иска слух, общуване и разбиране на сериозността на здравословните ми проблеми. Някой, който ще може да взима решения вместо мен, защото аз от медицина, лекарства и лечения не разбирам, нито от документи.

Съжалявам, че не ви се харесват тези факти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И идея си нямам, какво е общото между отделителната система и половата, че Анне от липсата на секс е получила запек... дагоеба.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Воистина возкресе!

преди 37 минути, васил козарев написа:

И идея си нямам, какво е общото между отделителната система и половата, че Анне от липсата на секс е получила запек... дагоеба.... 

То само това да й беше противоречието добре ама.... Още се смея на поста й дето се опита да ме забие за извънземните

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване