Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Звяра!!! написа:

Не знам, странно ми е и как ще се чува?

Максимално добре ,защото малко ще бъдат загубите на звука до тъпанчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Аз нямам много опит със слушалки ,не харесвам този тип слушане на музика, но когато съм ползвал тапи ако накрайника е по голям ме болят ушите след това - по принцип са с три размера в комплект накрайници.

Тапи през живота си само веднъж съм купувал като хлапе от ония арабските едно време за арабските уокмени, иначе каквото имам тапи е само от телефоните и те вървят действително с няколо накрайника, но не съм се заглеждал дали са същия размер.
Ще взема да пробвам Събота/Неделя ако не забравя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Максимално добре ,защото малко ще бъдат загубите на звука до тъпанчето.

Това означава, че като се сложат не трябва да се местят, което за мен не е добре. :(

Най-добре ще е, ако има възможност да ги пробва преди да ги купи. Така ще разбере харесва ли му звука и как се чува и дали са му удобни.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Звяра!!! написа:

Най-добре ще е, ако има възможност да ги пробва преди да ги купи. Така ще разбере харесва ли му звука и как се чува и дали са му удобни.:)

В България още ли я няма тази възможност?
Тука във Фнак-а като идеш на щанда със слушалките, всеки модел има по една бройка разопакована и включена към някакъв дек за проба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Звяра!!! написа:

Вярно е ,но едва ли ще му позволят да ги пробва преди да купи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bubbles написа:

Тапи през живота си само веднъж съм купувал като хлапе от ония арабските едно време за арабските уокмени, иначе каквото имам тапи е само от телефоните и те вървят действително с няколо накрайника, но не съм се заглеждал дали са същия размер.
Ще взема да пробвам Събота/Неделя ако не забравя.

Аз ползвам тапи само и единственно когато пътувам надалече с мотора! Слагам ги и свързвам със телефона и последно слагам каската, не мога да ги трая и не веднъж съм спирал за да ги махна.:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

В България още ли я няма тази възможност?
Тука във Фнак-а като идеш на щанда със слушалките, всеки модел има по една бройка разопакована и включена към някакъв дек за проба.

С тапите не е съвсем така от хигиенна гледна точка именно затова не съм видял да се изпробват такъв тип слушалки.

преди 1 минута, Звяра!!! написа:

Аз ползвам тапи само и единственно когато пътувам надалече с мотора! Слагам ги и свързвам със телефона и последно слагам каската, не мога да ги трая и не веднъж съм спирал за да ги махна.:(

Инсталирай си блутут високоговорители в каската :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AAUUXX написа:

С тапите не е съвсем така от хигиенна гледна точка именно затова не съм видял да се изпробват такъв тип слушалки.

Ааа тапи не, имах предвид големите слушалки така наречените диадеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AAUUXX написа:

Това не е ли слухов апарат ? 

Не, и слушалки.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Костно_звукопредаване

За първи път Хуго Бернсбек описва слухов апарт използваш предаване на звука по костите в патента си от 1923 г.[1].  Слуховите апарати работещи на този принцип целят компенсация на средното ухо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

И също

Цитат

Слухови апарати

За първи път Хуго Бернсбек описва слухов апарт използваш предаване на звука по костите в патента си от 1923 г.[1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Звяра!!! написа:

Тези които показваш видял онова стърчащо нещо посредата на говорителя? Изглежда ми зловещо! :question:

Това е за изпиване на мозъка. Да си го продават на американците. Те нямат какво да губят. След 20 минути с тия слушалки и някоя игра, краварите вадят истинското оръжие и си имаме новини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Sliderum2 написа:

Това е за изпиване на мозъка. Да си го продават на американците. Те нямат какво да губят. След 20 минути с тия слушалки и някоя игра, краварите вадят истинското оръжие и си имаме новини.

Тъй е ,но ето в действие звук в главата без да бъдат ползвани ушите.

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Не, и слушалки.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Костно_звукопредаване

За първи път Хуго Бернсбек описва слухов апарт използваш предаване на звука по костите в патента си от 1923 г.[1].  Слуховите апарати работещи на този принцип целят компенсация на средното ухо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А добър ви вечер.:bye1:Аз преди малко се прибрах и съм целия потрошен.

преди 9 часа, Kiеli написа:

слагай Линукс на калкулатора :D добра мечка :bye1:

Ооооо това са най обикновенни калкулатори и на тях нищо неможе да се сложи единствено само батерия може да се смени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Не приятел, нарича се ирония, така постъпвам с тези които вместо да водят дискусия повтарят като папагали само няколко думички.

В програмирането за тая работа си имаме цикли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честит 1-ви април!

Разговор между колежки:
- Да знаеш, да ти се оплача, какъв номер ми направи моят тиквеник. Вчера, нали ме търси по телефона, и ми каза да не стоя до края на работното време, а веднага да се прибирам, че имало важна работа. И аз, обаждам се на шефа, бягам, взимам такси и право у дома. А той наредил спалнята, сложил бабините чаршафи, онези с дантелите, стои до вратата и ме чака захилен като варена пача. Влизам аз, вкарва ме в спалнята и с неговите треперливи ръце започва да ме разсъблича... И аз му помогнах малко. Съблече ме, бутна ме на кревата, обърна ме по корем и ме плесна по задника с думите:
- Ха, Честит Първи април! Няма да му го простя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Mediterranean написа:

Искате ли Джимин?

И те к'во? Дим да ги няма?

Хич недей пита, направо го пускай тоя мъжага. В "политика"-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първи април 1957 година уважаваното новинарско предаване на Би Би Си „Панорама“ обявило, че благодарение на много меката зима и виртуалното премахване на страховития спагетен дългоносик, швейцарски фермери се радват на голяма реколта от спагети. Това съобщение било придружено с кадри на швейцарски селяни, които дърпали нишки спагети от дърветата. Огромният брой зрители веднага се хванали и заради това мнозина от тях се обадили на Би Би Си, за да разберат как могат да отглеждат собствено дърво спагети. На това новинарите дипломатично отговорили: „поставете стрък спагети в тенекия доматен сос и се надявайте на най-доброто“. По-късно дори генералният директор на Би Би Си признал, че след като е видял предаването, е проверил в енциклопедия, за да разбере дали всъщност спагетите растат по дърветата. Излъчването остава най-популярната и широко аплодирана измама за първи април някога.

EUgcou7XgAAoB8j.jpg

:newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...