Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

на 7.09.2021 г. в 19:01, Mickey_Mouse_love написа:

Защото ГУЛАГ и"Белене" не са като "Аушвиц".

В тези институции се затварят доказани престъпници, мъже и жени ( но не и деца), които живеят при битови условия, доста по - приемливи от тези в "Аушвиц". В гулазите не са живяли в дървени бараки (някъде може и да има такива, а в стабилни тухлени затвори, затворниците са спяли на истински легла, имали са дюшеци, постелки, възглавници и калъфки, юргани и одеяла, пижами. Имали са право на редовна баня и на истински тоалетни, били са хранени нормално, по 2 или 3 пъти на ден, имали са право да пишат писма до близките. Работата им е била в нормално работно време, имали са и почивки. Газови камери и крематориуми там не е имало.

И не ми показвай фейк глупости от нацистката пропаганда за концентрационните лагери. Да, във транзитните лагери от типа на "Вестерборк", е било добре, то това са временни и трудови лагери в истинския смесъл на думата. Само че "Аушвиц" и "Берген - Белзен" не са "Вестерборк".  В "Берген - Белзен" е имало байсен да, но не за евреите, а за нацисткия персонал. И друг отделен, който е направен за вода за в случай на пожар. Не е зле обаче да видиш битовите условия на снимките.  Както и следите по телата на затворниците.

В гулазите нито ти татуират номер, нито позволяват да се стигне до епидемии и липса на хигиена.

Димитър Талев, Солженицин и Йосиф Бродски - доказани престъпници. Господи Боже, прибери си вересиите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, васил козарев написа:

Димитър Талев, Солженицин и Йосиф Бродски - доказани престъпници. Господи Боже, прибери си вересиите. 

Аз се учудих на това за условията, други неща пишат историците

преди 13 часа, dioib написа:

То, ако е глупаво, значи не разбира от цифри, тъ пари за това:

Цифров ефирeн Декодер тунер приемник Hd Dvb-t2 Mpeg-4  hdmi usb, снимка 1имаш, а за това:

Тунери и кепчъри | Hama Тунер за цифрова телевизия DVB-T , USB, 53176 на —  JMT.bg нямаш ... :) 

И всичко това на фона, че вече има IPTV ... :) 

п.п. Остави го бегащата мида ... той бега само от жени ... иначе налита къ бесен по специализирана литература за психиатрия ... :) 

Бе тва му е хубавото на телевизора ръгнеш му един кабел отзад и поумнее ама с човек за жалост не става :)

преди 5 часа, dioib написа:

@jhoro,  знам неща които ти не би си помислил, камо ли да имаш въображение, за да ги измислиш. ;) 

п.п. Приеми факт, а не реалност която виждаш (гледаш) ,,,

Бе знаеш да си построиш ядррена бомба ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си колко ми се ще да имаше къде да докладвам една герберстка активистка в един форум, която прави силна пропаганда срещу законното служебно правителство и срещу законността в България. Тази особа яростно защитава мутрите, незаконните схеми във строителството, включително на магистралите, бълва лъжи и манипулации. "Черен сапфир" се казва.

Ако бяхме държава като Русия, отдавна да е открита, арестувана и съдена за измяна срещу държавата.

Досажда на всички, но не я банват. Кой знае колко получава от ГЕРБ за да бълва пропаганда. Сигурно е съпруга на някой мафиот.

Такива не трябва да се толерират! Тя открито призовава за нарушаване на законите!:angry22:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Мисля си колко ми се ще да имаше къде да докладвам една герберстка активистка в един форум, която прави силна пропаганда срещу законното служебно правителство и срещу законността в България. Тази особа яростно защитава мутрите, незаконните схеми във строителството, включително на магистралите, бълва лъжи и манипулации. "Черен сапфир" се казва.

Ако бяхме държава като Русия, отдавна да е открита, арестувана и съдена за измяна срещу държавата.

Досажда на всички, но не я банват. Кой знае колко получава от ГЕРБ за да бълва пропаганда. Сигурно е съпруга на някой мафиот.

Такива не трябва да се толерират! Тя открито призовава за нарушаване на законите!:angry22:

Ти също нарушаваш законите на Републиката и редовно правилата на този форум. Също така постоянно говориш с езика на омразата.

Постоянно плюеш немците, ромите, турците, католиците, мюсюлманите, рокаджиите, капиталистите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Такива не трябва да се толерират! Тя открито призовава за нарушаване на законите!

Я се скрий, още стоят заплахите ти срещу Боко и призивите за убийства на деца, тръгнала да се прави на стожер на морала, и мутритре все още са на власт едни мутри смениха други мутри и сега ГЕРБ кат нищо  може пак да са на власт и никаква промяна няма да има :( Със стари ку*ви нов бар*ак не става за жалост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Ти също нарушаваш законите на Републиката и редовно правилата на този форум. Също така постоянно говориш с езика на омразата.

Постоянно плюеш немците, ромите, турците, католиците, мюсюлманите, рокаджиите, капиталистите...

Кви закони съм нарушила?

1. Германците се оказаха страшни лицемери. Уж не били такива вече, а чета, че пак ма вълна от антисемитизъм в Германия срещу евреите. Нещо да ми кажеш за това?

2. Циганите получиха твърде много права и нямат никакви задължения! За тях се дават най - много пари, а циганите са като бездънна яма! Вместо за тях, парите можеха да отидат за една група хора, която наистина иска интеграция - хората с увреждания. Ако ги бяха дали тя държавни пари за училището за деца с увреден слух в София, то сега щеше да е като ново!

3. Няма как да толерирам етнос, чиято религия не отговаря на нашата цивилизация. Тези хора отричат светския начин на живот, както и държавата България. Буново говори достатътчно добре какви са тези хора!

4. Католиците ако не бяха проявили мега наглостта да командват президента и да погазват конституцията..............получиха каквото си заслужиха!

5. Рокът не е музика. Точка.

6. И капитализмът с какво допринесе за света? М?

преди 3 часа, petie1 написа:

Я се скрий, още стоят заплахите ти срещу Боко и призивите за убийства на деца, тръгнала да се прави на стожер на морала, и мутритре все още са на власт едни мутри смениха други мутри и сега ГЕРБ кат нищо  може пак да са на власт и никаква промяна няма да има :( Със стари ку*ви нов бар*ак не става за жалост

Значи за теб корупцията  е нещо нормално?

За мен не е! Корупцията трябва да се изкорени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mickey_Mouse_love написа:

Ами вярваш или не корупцията си е съвсем есттевена част от от развитието на държавата като образувание :)

Между другото новата вълна на антисемитизъм тръгва от франция :) Питай тия дет са във Франция да ти кажат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, petie1 написа:

Ами вярваш или не корупцията си е съвсем есттевена част от от развитието на държавата като образувание :)

Между другото новата вълна на антисемитизъм тръгва от франция :) Питай тия дет са във Франция да ти кажат

Корупцията НЕ Е ЕСТЕСТВЕНА част от държавата като образувание. Корупцията е извинението на един куп алчни, злобни, прости и неграмотни хора да живеят като кърлежи на гърба на обикновените хора!

И не, вълната не тръгва от Франция. Изсмукани са ти извиненията. Французите не са толкова сбъркани, колкото любимите ти германци.

Ти колко открадна от народа? Щото подозирам, че си падаш по схемички и подобни, понеже защитаваш мутрите от ГРОБ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mickey_Mouse_love написа:

Кви закони съм нарушила?

1. Германците се оказаха страшни лицемери. Уж не били такива вече, а чета, че пак ма вълна от антисемитизъм в Германия срещу евреите. Нещо да ми кажеш за това?

2. Циганите получиха твърде много права и нямат никакви задължения! За тях се дават най - много пари, а циганите са като бездънна яма! Вместо за тях, парите можеха да отидат за една група хора, която наистина иска интеграция - хората с увреждания. Ако ги бяха дали тя държавни пари за училището за деца с увреден слух в София, то сега щеше да е като ново!

3. Няма как да толерирам етнос, чиято религия не отговаря на нашата цивилизация. Тези хора отричат светския начин на живот, както и държавата България. Буново говори достатътчно добре какви са тези хора!

4. Католиците ако не бяха проявили мега наглостта да командват президента и да погазват конституцията..............получиха каквото си заслужиха!

5. Рокът не е музика. Точка.

6. И капитализмът с какво допринесе за света? М?

Що ти съгласна ли, както си стоиш един ден. Държавата да ти взема стаята и да ползва за благото на народа. Да я превърне в работилница, примерно. Или стая за шиене.

Всичките пари затова и от тази вид дейност, не са за теб, а за народа, държавата. Разбира се, не ти плащат и наем. То е вече на държавата. Иззето е. Ти трябва да плащаш примерно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Корупцията НЕ Е ЕСТЕСТВЕНА част от държавата като образувание. Корупцията е извинението на един куп алчни, злобни, прости и неграмотни хора да живеят като кърлежи на гърба на обикновените хора!

И не, вълната не тръгва от Франция. Изсмукани са ти извиненията. Французите не са толкова сбъркани, колкото любимите ти германци.

Ти колко открадна от народа? Щото подозирам, че си падаш по схемички и подобни, понеже защитаваш мутрите от ГРОБ?

Е нали се бараш за историчка? Тогава ко пишеш такива смешки? Или  чакай ти беше псевдоисторичка :)

Еми чети де Франция наистина има вълна на антисемитзъм което тревожи френските служби, говоря ти за сега не преди 20-40 години ей мисля че Балонаето беше във  Франция

За другите ти глупости няма да коментирам щот знам че си психично увредена иначе щях да ти натреса една призовка за клевета :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А вие сте психично здрави, че да изкарвате корупцията нещо нормално и редно, и то при положение, че голяма част от народа затова беше но протести цяло лято миналата година - срещу корупцията. Защото ГЕРБ яко крадяха и бяха окупирали всяко едно място, всичко бяха омърсили!

Проблемът с парите за магистралите е създаден точно от тях! Ама нещо на работниците не им стискаше да идат да протестират в Банкя. От Боко трябваше да си търсят парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mickey_Mouse_love написа:

А вие сте психично здрави, че да изкарвате корупцията нещо нормално и редно, и то при положение, че голяма част от народа затова беше но протести цяло лято миналата година - срещу корупцията. Защото ГЕРБ яко крадяха и бяха окупирали всяко едно място, всичко бяха омърсили!

Проблемът с парите за магистралите е създаден точно от тях! Ама нещо на работниците не им стискаше да идат да протестират в Банкя. От Боко трябваше да си търсят парите.

Това не е корупция, това е лихварство. Или там как бе другата дума, спекулация мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Протестите за мен бяха цирк пълен цирк само това ще кажа и нищо друго, сега ако след 14 октомври нямаме пак кабинет ще видиш истински протести и то май срещу служебния кабимет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Протестите за мен бяха цирк пълен цирк само това ще кажа и нищо друго, сега ако след 14 октомври нямаме пак кабинет ще видиш истински протести и то май срещу служебния кабимет

Да, ще видя едни платени от ГРОБ протести, на които ще са само циганите и застаряващите сбъркани лелички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Протестите бяха оправдани, но бяха яхнати от олигарси, както винаги.

Както повечето вече се абстрахират по време на протест с провокаторите, така трябва да не допускат никоя партия да яхва протеста.

И да се възползват от протестиращите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mickey_Mouse_love написа:

Да, ще видя едни платени от ГРОБ протести, на които ще са само циганите и застаряващите сбъркани лелички!

То пък щото миналото лято не бяха платени как ли пък не :)

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Протестите бяха оправдани, но бяха яхнати от олигарси, както винаги.

Както повечето вече се абстрахират по време на протест с провокаторите, така трябва да не допускат никоя партия да яхва протеста.

И да се възползват от протестиращите.

Именно де олигарсите платиха всичко, нали това се мъча да й обясня че сменихме едни мутри с други мутри а сега мисля че ако вече след 3 избори нямаме кабинет вече никой няма да може да яхне протеста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви мутри ви се привиждат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mickey_Mouse_love написа:

Какви мутри ви се привиждат?

Тия дет са в парламента сега :)

@Bubbles, би ли разказал малко за антисемитизъма във Франция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, JKirilov написа:

Той знае всичко, вервай ми!

И накрая нищ о не знае

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, petie1 написа:

И накрая нищ о не знае

Има правдивост в това (Прав си), нищо не мога да правя! :) Все нещо правя. :) До толкова ми стигат знанията .... :) 

п.п. По една или друга причина и аз съм инвалид .... уви .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

Има правдивост в това (Прав си), нищо не мога да правя! :) Все нещо правя. :) До толкова ми стигат знанията .... :) 

п.п. По една или друга причина и аз съм инвалид .... уви .... 

Е нали знаеш това което трябва да знаем е че нищо не знаем :)

А аз си го знам че нищо не знам та затва и всеки ден научавам нещо ново :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

нещо ново

Знаеш, че то е добре забравено старо. ;)

Принципно знам доволно, за да се справя сам, не зависимо, че съм инвалид. 😁 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, petie1 написа:

Тия дет са в парламента сега :)

@Bubbles, би ли разказал малко за антисемитизъма във Франция?

Е какво да разказвам, ела във Франция, кажи че си евреин и ти желая приятно прекарване!
И не е само тук, аз не знам някой нормален да ги харесва тези, нищо лично към никого, таквиа са фактите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Bubbles написа:

Е какво да разказвам, ела във Франция, кажи че си евреин и ти желая приятно прекарване!
И не е само тук, аз не знам някой нормален да ги харесва тези, нищо лично към никого, таквиа са фактите.

Какво значи - „Ела и кажи“? Няма да бие тъпана я!!!
Ако е цветнокож - ще си личи отдалеч, ама юдеите - по какво се различават?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване