Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

Не мога да повярвам, че хората още си реват за корумпираните престъпници. Балтов, та Балтов.................. алооооооооооооо, тоя е писал доноси срещу колеги, уволнявал е хора, забранил е протестите и стачките.............. В последно време киснеше по телевизията и в джипа на Борисов................... Този ли корумпиран престъпник народа иска за президент? Този? Сериозно?   Да не говорим, че още ме е яд, че в БСП държат хора, които открито реваха за този престъпник, че бил уволнен............. Специалист бил................. съжалявам, ама ако някой е корумпиран престъпник, професионалните му качества не са от значение! Такива нямат място в обществото ни! Ще дойдат нови, млади лекари, които един ден също ще станат специалисти, но може да са лекари със сърце и душа.

СПРЕТЕ ДА РЕВЕТЕ ЗА ЕДИН ПРЕСТЪПНИК! ИЗЛАГАМЕ СЕ КАТО ОБЩЕСТВО ТАКА! КАКЪВ ПРИМЕР ДАВАМЕ НА ДЕЦАТА!

Този човек не е над закона!

Като му свърши на каскетаджията мандата, всички като Балтов ще си го получат. Освен ако не забегнат зад граница.

КОРУПЦИЯТА УБИВА, БЕ ХОРА! И ФИЗИЧЕСКИ,И МОРАЛНО!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adersa написа:

Ти да не се окажеш мой селски я кажи точно къде Тошево . Кардам ?

Силистра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Anneliese написа:

Виждала съм българските села, нали пътувам из България, не са чак толкова зле.

Германците не са чували глупости, ами вярват на нацистката пропаганда все още, че хората на изток са некултурни и зли.

Вампирите хич не са забавни. Изгледа ли видеото? Това ли искаш да мислят за нас - че сме пропаднала държава, която осквернява гробовете на покойниците си и още вярва във вампири, таласъми и прочие щуротии? Да ни мислят за средновековни идиоти, които пият човешка кръв? А ние дори не ги правим тези неща.

Добре, че оня "историк" се спомина, че само ни излагаше с вампирските глупости.

Лично аз не познавам и един човек, вярващ във вампири. Всички около мен са християни. Никой не осквернява гробовете на покойниците.

Хелоуинските партита са едно, те са карнавали и забави, но другото вече е..................

Съжалявам, ама не искам хич да ни свързват със средновековните ни съседи! Ние не вършим такива неща!

Абе я вземи пътувай малко извън България и тогава ще видиш кви сме мизерници особенно селските райони :)

Абе Аспекта беше пуснал една баба дет разправяше за караконджули а имаше и епизод на "Нечия земя" дет даваха за "Дяволското гърло" та недей много да мислиш че и българите сме много по различни от румънци сърби и др :)

И аз не познавам хора дет вярват във вампири ама това не значи че ги няма...

А видеото дет ми плясна си видях типично селски район както у нас типично селски облечени баби от 90-те та ако не ми беше казала че е от Румъния щях да помисля че е от нас хехе

преди 1 час, Anneliese написа:

Не мога да повярвам, че хората още си реват за корумпираните престъпници. Балтов, та Балтов.................. алооооооооооооо, тоя е писал доноси срещу колеги, уволнявал е хора, забранил е протестите и стачките.............. В последно време киснеше по телевизията и в джипа на Борисов................... Този ли корумпиран престъпник народа иска за президент? Този? Сериозно?   Да не говорим, че още ме е яд, че в БСП държат хора, които открито реваха за този престъпник, че бил уволнен............. Специалист бил................. съжалявам, ама ако някой е корумпиран престъпник, професионалните му качества не са от значение! Такива нямат място в обществото ни! Ще дойдат нови, млади лекари, които един ден също ще станат специалисти, но може да са лекари със сърце и душа.

СПРЕТЕ ДА РЕВЕТЕ ЗА ЕДИН ПРЕСТЪПНИК! ИЗЛАГАМЕ СЕ КАТО ОБЩЕСТВО ТАКА! КАКЪВ ПРИМЕР ДАВАМЕ НА ДЕЦАТА!

Този човек не е над закона!

Като му свърши на каскетаджията мандата, всички като Балтов ще си го получат. Освен ако не забегнат зад граница.

КОРУПЦИЯТА УБИВА, БЕ ХОРА! И ФИЗИЧЕСКИ,И МОРАЛНО!

Ма наистина си фантазьорка :)

Кой ще осъди Балтов като само ще се сменят едни мутри с други мутри? Така сме вече 30 години че и повече :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление медиите ни прихванаха от западните да дават поле за изяви на всякакви луди и ненормални, откачени и прости хора. Само че в реалността изобщо не съществуват нито вампири, нито духове, нито призраци, нито извънземни. Няма магии, граал и всякакви там митични същества.

Една от причините така да ме интересува нацизмът е, че никога хората не са знаели, че това не е само група с определена политическа идеология. Фактът, че са вярвали в един куп псевдонаучни глупости,  от типа на расите, скандинавската митология, пиенето на кръв, сексът в гробищата, създаването на бойна част, съставена от мъже с прави носове.............. всичко това е втрещяващо. Чак сега светът осъзнава, че нацистите са били луди в пълния смисъл на думата.

Ще ми се обаче да има и задълбочено разследване защо не е имало пълна денацификация в Германия и каква е съдбата на съпругите и децата на доста нацисти. Вместо подведени под отговорност, им дават работа  и да си живеят живота. А говорим за хора със сбъркано мислене. Къде е гаранцията, че в следвоенна Западна Германия   съпруга на есесовец няма да дискриминира еврейските деца като учителка? Сигурно е имало доста антисемитизъм след войната там.

В източната руснаците са се справили перфектно - бившите нацисти са аут от държавни постове и далеч от достъп до деца и култура.

Колкото до корупцията - вярвам, че ще бъде преборена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Anneliese написа:

Чак сега светът осъзнава, че нацистите са били луди в пълния смисъл на думата.

Не, не са били луди нали психолозите ги преглеждат и се оказват напълно нормални :)

И това е по страшно

преди 10 минути, Anneliese написа:

Колкото до корупцията - вярвам, че ще бъде преборена.

А аз вярвам в дядо Коледа, как може да си толкова наивна че ще пребориш основния инструмент чрез който мафията властва над правителството?

преди 16 минути, Anneliese написа:

извънземни

Е тях си ги има а за духовете не изключвам да има и друг свят дет да живеят, кой знае? Все още има много да учим за Вселената :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа само аз ли останах да се боря с майсторката на шаржа? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, petie1 написа:

Не, не са били луди нали психолозите ги преглеждат и се оказват напълно нормални :)

И това е по страшно

А аз вярвам в дядо Коледа, как може да си толкова наивна че ще пребориш основния инструмент чрез който мафията властва над правителството?

Е тях си ги има а за духовете не изключвам да има и друг свят дет да живеят, кой знае? Все още има много да учим за Вселената :)

1. Извинявай, намираш теорията за вечния лед научна? Науката за расите? Вярата във Валхала? Трябва да се прегледаш при психиатър.

2. Ами може. Има си начин мафията да бъде преборена. В момента Борисов е адски смешен в жалките си опити да се изкара "жертва" на мафията. Той самият е мафиот.

3. Да и един мармот завива.............Sleep Reaction GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

1. Извинявай, намираш теорията за вечния лед научна? Науката за расите? Вярата във Валхала? Трябва да се прегледаш при психиатър.

Моме, за психиатър си ти, а не друг, щом не виждаш разлика между негър, жълт, бял. Това са раси.

И да – расите се различават и в интелектуално отношение, освен многото други биологични разлики.

А щом се чувстваш интелектуално на нивото на черната раса и затова си срещу расите като явление, за това реалността и науката не са ти виновни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Anneliese написа:

2. Ами може. Има си начин мафията да бъде преборена. В момента Борисов е адски смешен в жалките си опити да се изкара "жертва" на мафията. Той самият е мафиот.

3. Да и един мармот завива.............Sleep Reaction GIF

Песен за огън и лед на Р. Р Толкин а и за Валхала знам туй беше беше дома на Люки от Марвеловата вселена :lol6:Добре че не си била ти да им кажеш че нацистите са луди иначе процеси нанайси :)  То си личи че ти си за психиатър ама няма кой да те закара :(

Мафията не може да бъде победена в каквито фантазии да вярваш :(   Особенно срастнала с власта или така наречената "Дълбока държава"

Мармота ти ли си? :)

Пак ти казвам дай ми теория която да обясни от биологична гледна точка защо да няма извънземни?

Е знаем че си джудже няма ко да ни го напоммяш :lol6::min05:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Личи си колко сте гледали филми. Не сте чули за теорията за вечния лед на Ханс Хорбиргер. В нея са вярвал нацистите. Бях ей така,като научих. :no-no::ohmy::shock11:

Ей ви да се образовате за псевдонауките в Третия райх:

https://www.mpiwg-berlin.mpg.de/research/projects/DeptIII-ChristinaWessely-Welteislehre

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

Личи си колко сте гледали филми. Не сте чули за теорията за вечния лед на Ханс Хорбиргер. В нея са вярвал нацистите. Бях ей така,като научих. :no-no::ohmy::shock11:

Ей ви да се образовате за псевдонауките в Третия райх:

https://www.mpiwg-berlin.mpg.de/research/projects/DeptIII-ChristinaWessely-Welteislehre

Хаха реагира както и очаквах, много добре много добре :min05:
Аз с филмчета за детската градина не смятам да си губя времето, имам си специалност в която да се развивам а с теб само се забавлявам и се надявах наистина като ти дърпам опашката да блеснеш с нещо ама досега нищо не си показала та да ни е лесно да ти намерим *бач :(

Значи смешните ти нацисти са си някаква твоя фикс идея и на никой не му пука за тях освен на теб, това че са вярвали в някакви странни идеи не ги прави луди имай предвид че Германия днес е възстановена благодарение на нацистката наука която пък е била в услуга на тези вярвания което не ги прави луди нито пък науката им лоша  защото са открили доста неща които се ползват и до днес, знам че пак няма да разбереш и пак ще ми напишеш някой шарж така че чакам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, petie1 написа:

Хаха реагира както и очаквах, много добре много добре :min05:
Аз с филмчета за детската градина не смятам да си губя времето, имам си специалност в която да се развивам а с теб само се забавлявам и се надявах наистина като ти дърпам опашката да блеснеш с нещо ама досега нищо не си показала та да ни е лесно да ти намерим *бач :(

Значи смешните ти нацисти са си някаква твоя фикс идея и на никой не му пука за тях освен на теб, това че са вярвали в някакви странни идеи не ги прави луди имай предвид че Германия днес е възстановена благодарение на нацистката наука която пък е била в услуга на тези вярвания което не ги прави луди нито пък науката им лоша  защото са открили доста неща които се ползват и до днес, знам че пак няма да разбереш и пак ще ми напишеш някой шарж така че чакам :)

Не са ми фикс идея, но се оказа, че целият свят е живял в някакво заблуждение, че в следвоенна Германия са живеели и работели нормални хора. Ами, грешка. Оказва се, че страната е била пълна с неграмотни и необразовани хора, вярващи във всякакви откачени идеи  и собственици на издателства, които се съгласяват да публикуват и разпространяват всякакви простотии.

Вернер фон Браун и хората му са някакво мижаво изключение от общата картинка. Оказва се, че всички в Германия са вярвали в хороскопи, оракули и всякакви псевдонаучни неща  а откровено откачени хора като Ханс Хорбиргер и Карл Мария Вилигут са били начело на нацистката наука. Заедно с още "учени" като Бруно Бергер, Август Хирт и подобни. Това не са учени. Днес се знае, че Ханс Хорбиргер и Карл Мария Вилигут са били диагностицирани със психически заболявания, Карл Мария Вилигут даже е бил в психиатрия, защото вярвал, че "Ку Клукс Клан" го преследват и говорел на камъните.  За Херман Гьоринг също се разбра, че е лежал в психиатрия.

Това ли са великите германски учени, на които светът трябва да се възхищава? На Август Хирт, който е събрал колекция от "еврейски" скелети? Да се възхищаваме дори на Адолф Хитлер, който е вярвал, че германските войници са суперсилни и могат да издържат на студ и ще победят суровата руска зима? Фактът, че е разказал свой сън, в който огромна буца лед унищожава света? Вярата в подземния свят, великани и джуджета? Че Луната не винаги я е имало? Че са щели да приемат лунния календар? Вярата в езическите божества, Один и Валхала? Търсенето на граала?

Отговори ми, бе!

Германците са вярвали, че са нация на 23 века! Буквално!

Я вземи ми обясни колко "научна" е теорията на Херман Вирт, друг от германските учени, основател на "Аненербе" и "специалист" по праистория:

Цитат

През 1928 г. Херман Вирт издава книгата „Произход на човечеството“, в която твърди, че в зората на човечеството стоят две протораси: „нордическа“, явяваща се духовна раса от Север, и пришълци от южния континент Гондвана, с присъщите си низши инстинкти, раса от Юга. В книгата той съобщава, че зверовете – това са особен вид същества, които принципно са различни от човека. Той противопоставя високо духовния човек на човека-звяр, който не само е не-човек (както обикновените животни), но е и анти-човек. Причина за деструктивните процеси в обществото на нордическата раса („хиперборейците“), според Вирт, е расовото смешение на хиперборейците с безсловесните и примитивни звероподобни същества, населявали другия континент – Гондвана (тези възгледи са научна обосновка за провеждането от нацистите на така наречената „расова хигиена“ в по-късно време).

Съществата от Юг говорели пародия на език, понеже използвали езиковите концепции само в контекста на грубата конкретика на вещите. Техният език по този начин е анти-език, а вместо мисли и съотнасяне на конкретния предмет към мисълта-идея, което от своя страна превръща хората-зверове в осакатена интелектуална пропорция, и е причина за умствен недъг – тази анти-мисъл, когато величае предмета-фетиш, или даже сатанинския анти-бог, или това интелектуално израждане може да доведе до материализъм. Такива същества той нарича хора-обекти (неодушевени предмети)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, drakula975 написа:

Ама и на тебе яко ти лопа камбанарията...

Ти обиждай още. Само показваш какъв си и какво ти е нивото.

Не можете да ме оборите, нали? Защото няма абсолютно никакви научни доказателства  нито за Хиперборея, нито за "нордическата"  раса, нито за теорията за вечния лед.

Бъдете си нацисти, вярвайте си в глупостите, съжалявам ви.

Аз предпочитам да вярвам в истинската наука, та дори да е правена от евреи.

Жалкото е, че 12 години сума ти деца са учили измислиците на Херман Верт по история. Ей това е обезпокояващото. Следвоенното поколение е било масово неграмотно  и необразовано на теми литература, история, география, физика, химия и биология. Нищо чудно, че не качват учебниците от онзи период в интернет, представям си какви глупости е трябвало да учат.

Деца с ей такова образование са гласували годни наред за куко като Ангела Меркел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Anneliese написа:

Не са ми фикс идея, но се оказа, че целият свят е живял в някакво заблуждение, че в следвоенна Германия са живеели и работели нормални хора. Ами, грешка. Оказва се, че страната е била пълна с неграмотни и необразовани хора, вярващи във всякакви откачени идеи  и собственици на издателства, които се съгласяват да публикуват и разпространяват всякакви простотии.

Вернер фон Браун и хората му са някакво мижаво изключение от общата картинка. Оказва се, че всички в Германия са вярвали в хороскопи, оракули и всякакви псевдонаучни неща  а откровено откачени хора като Ханс Хорбиргер и Карл Мария Вилигут са били начело на нацистката наука. Заедно с още "учени" като Бруно Бергер, Август Хирт и подобни. Това не са учени. Днес се знае, че Ханс Хорбиргер и Карл Мария Вилигут са били диагностицирани със психически заболявания, Карл Мария Вилигут даже е бил в психиатрия, защото вярвал, че "Ку Клукс Клан" го преследват и говорел на камъните.  За Херман Гьоринг също се разбра, че е лежал в психиатрия.

Това ли са великите германски учени, на които светът трябва да се възхищава? На Август Хирт, който е събрал колекция от "еврейски" скелети? Да се възхищаваме дори на Адолф Хитлер, който е вярвал, че германските войници са суперсилни и могат да издържат на студ и ще победят суровата руска зима? Фактът, че е разказал свой сън, в който огромна буца лед унищожава света? Вярата в подземния свят, великани и джуджета? Че Луната не винаги я е имало? Че са щели да приемат лунния календар? Вярата в езическите божества, Один и Валхала? Търсенето на граала?

Отговори ми, бе!

Германците са вярвали, че са нация на 23 века! Буквално!

Я вземи ми обясни колко "научна" е теорията на Херман Вирт, друг от германските учени, основател на "Аненербе" и "специалист" по праистория:

Браво браво не ме разчорова написа ми як шарж д което доказа думите ми че нищо не разбра какво ти казах, ето ти една статия която се надявам да ти подскаже какво ти казвам :)

https://webcafe.bg/future/237858721-da-izpolzvash-natsistki-izsledvaniya-za-da-spasish-zhivoti-moralno-ili-ne.html

Ето ти и цитат върху който да помислиш

Цитат

Съюзническите сили също така са взели и други нацистки иновации. Нервнопаралитични агенти като табун и зарин (които са послужили като основа за разработката на нови инсектициди, както и на оръжия за масово поразяване), средството срещу малария хлорохин, метадонът и метамфетамините, както и медицински изследвания на хипотермията, хипоксията, обезводняването и други, са резултат от експерименти върху хора в концлагерите.

Плочите от дървесни частици (ПДЧ), някои форми на синтетична гума и газираната напитка Fanta също са разработени от германците по времето на нацизма.

В статията има и други примери и то в наше време, ей тва се мъча да ти набия в главата че лудите идеи на нацистките водят до съвсем реални данни  които се ползват и до днес

Та даже и скелетите са били източник на данни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Браво браво не ме разчорова написа ми як шарж д което доказа думите ми че нищо не разбра какво ти казах, ето ти една статия която се надявам да ти подскаже какво ти казвам :)

https://webcafe.bg/future/237858721-da-izpolzvash-natsistki-izsledvaniya-za-da-spasish-zhivoti-moralno-ili-ne.html

Ето ти и цитат върху който да помислиш

В статията има и други примери и то в наше време, ей тва се мъча да ти набия в главата че лудите идеи на нацистките водят до съвсем реални данни  които се ползват и до днес

Ти говориш за малцината разумни учени, единични бройки. Аз ти говоря какво са пишели в учебниците на децата и какво са учели те по тези предмети. Не ми казвай, че не са вярвали, вярвали са и още как. С родители нацисти, каквито са били всички, как няма да вярват на новата германска наука.

Дори са търсели следи от готски племена в Крим. Това представяте ли си го?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

Ти говориш за малцината разумни учени, единични бройки. Аз ти говоря какво са пишели в учебниците на децата и какво са учели те по тези предмети. Не ми казвай, че не са вярвали, вярвали са и още как. С родители нацисти, каквито са били всички, как няма да вярват на новата германска наука.

Дори са търсели следи от готски племена в Крим. Това представяте ли си го?

Ами и така наречените от теб разумни учени са били подвластни на лудите идеи това ти обяснявам ама ти не можеш да зацепиш... :)

То дали има оцелели учебници от тогава пък и ти нали си учила по тях... :lol6:

И кое му е странното че са търсели готи в Крим? Форумното наци ни докара келти на Балканите та що нацистите да не си ровят за готи в Крим? :lol6:

Тая вечер яко ти дръпнах опашката ама ти пак не блесна с нищо освен с хейт по немците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

Ами и така наречените от теб разумни учени са били подвластни на лудите идеи това ти обяснявам ама ти не можеш да зацепиш... :)

То дали има оцелели учебници от тогава пък и ти нали си учила по тях... :lol6:

И кое му е странното че са търсели готи в Крим? Форумното наци ни докара келти на Балканите та що нацистите да не си ровят за готи в Крим? :lol6:

Тая вечер яко ти дръпнах опашката ама ти пак не блесна с нищо освен с хейт по немците

Май не правиш разлика между келтски племена и германското племе готи,които са си живеели в определен район на Германия. Толкова си и чел.

О, вярвай ми,учебниците ги има, щом в интернет открих ( за мое изумление) че са оцелели от войната пропагандните плакати на нацистите, както и един куп книги. Можеш да откриеш някои в тозиархив:

https://archive.org/details/KleineRassenkundeDesDeutschenVolkes1934172S.ScanFraktur/mode/2up

Пишеш в търсачката и ти излизат резултати. Явно доста германци са си запазили нещата от времето на Третия райх.

Покрай поредицата "Възходът на нацистите: Чертежите на едно зло". се запалих да търся в интернет нещата, които показваха - плакати, значки, снимки, чертежи...........

За "световна столица Германия" останах без думи. Германският народ е здраво, ама здраво комплексиран на тема "липса на антични руини и велики сгради".

Пък на нас в България античните останки са ни безразлични. Защото ние си знаем колко точно "цивилизован" но и жесток е бил Древен Рим.

Ние учихме в 4 клас по литература и после в 6  и 8 за древногръцките легенди и митове, но учителите винаги са ни казвали, че това са само приказки, не са действителни истории. Учихме "Илиада", Прикованият Прометей" и "Антигона" само между другото.  Днес всеки нормален човек се смее на идеята за Троя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Anneliese написа:

Май не правиш разлика между келтски племена и германското племе готи,които са си живеели в определен район на Германия. Толкова си и чел.

Тук яко се изхвърли даже повече от *икия на мокър пясък

Айде ето една статия от любимият ти 24 часа

https://www.24chasa.bg/novini/article/7729474

Ама много си забавна днес още не мога да спра да се хиля от последните шаржове :lol6:

И очакваш някой да те вземе с тия шаржове ли? :)

преди 33 минути, Anneliese написа:

Днес всеки нормален човек се смее на идеята за Троя.

Нормален кат майсторката на шаржа добре добре :min05:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да, цитирай ми пак някакви съвременни български "псевдоучени", които никой не ги е чувал и знае, и които правят всичко възможно да ни изкарат "свръхцивилизация". На такива гледам с недоверие и пренебрежение.

Аз вярвам на случайно направени открития, датировки, на разумни учени, които не търсят слава и пари и не се водят по разни идеологии, легенди и митове.

Вярвам и на западната наука, е не за всичко, "джендър науката" също ми е псевдонаука. Но вярвам на археологическите открития, направени от британци, французи и американци. Не вярвам само на германците. Защото са адски обременени от миналото си и манията си за величие.

За келтите има сигурни археологически и исторически доказателства. Не само за България, но и за части от Източна Европа, та чак до Турция. Гледай поредицата от три части "Келтите: кръв, желязо и саможертва".

Германците по - добре да се занимават със своята история и да не пипат чуждата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Anneliese написа:

А, да, цитирай ми пак някакви съвременни български "псевдоучени", които никой не ги е чувал и знае, и които правят всичко възможно да ни изкарат "свръхцивилизация". На такива гледам с недоверие и пренебрежение.

Аз вярвам на случайно направени открития, датировки, на разумни учени, които не търсят слава и пари и не се водят по разни идеологии, легенди и митове.

Вярвам и на западната наука, е не за всичко, "джендър науката" също ми е псевдонаука. Но вярвам на археологическите открития, направени от британци, французи и американци. Не вярвам само на германците. Защото са адски обременени от миналото си и манията си за величие.

За келтите има сигурни археологически и исторически доказателства. Не само за България, но и за части от Източна Европа, та чак до Турция. Гледай поредицата от три части "Келтите: кръв, желязо и саможертва".

Германците по - добре да се занимават със своята история и да не пипат чуждата.

Заповядай

https://www.nationalgeographic.com/history/article/goth-invasion-roman-empire-bulgaria-skeletons-archaeology-science

:tongue2:

От западната преса както пожела сега чакам и ти да докажеш че тук е имало келти но не като търговци както са представени във филмчетата ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, petie1 написа:

Заповядай

https://www.nationalgeographic.com/history/article/goth-invasion-roman-empire-bulgaria-skeletons-archaeology-science

:tongue2:

От западната преса както пожела сега чакам и ти да докажеш че тук е имало келти но не като търговци както са представени във филмчетата ти

"Нешънъл Джиографик", сериозно? Дето се изложиха адски с "евангелието" от Юда?  И където ни рекламираха нашите "вампири"? Дай ми нещо по - сериозно от смешковците от NG.

След простотията с "евангелието" през 2006 година,  доста ми паднаха в очите. Не съм вярвала, че сериозна медия може така зверски да се изложи.

А ти отричаш ли строежа на Земята, както сме го учили в училище? М?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Anneliese написа:

А ти отричаш ли строежа на Земята, както сме го учили в училище? М?

човекът не е пипнал на повече от 12 км  дълбочина в земята

строежа на земята е теоретичен

на практика може да е куха 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Banesc написа:

човекът не е пипнал на повече от 12 км  дълбочина в земята

строежа на земята е теоретичен

на практика може да е куха 

Това са пълни глупости. Няма такова нещо като куха Земя!:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване