Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Core FTP Le, качване на java проект

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, ще помоля за малко помощ, тъй като не мога да се справя! Ето го и моя проблем, направих си първото самостоятелно сайче - форум, и имам голямото желание да го деплойна, но не знам как и мн дни вече не успявам, а си закупих хостинг, домейн , vps, webuzo panel в superhosting. Сайта е на java писан .Първо качих war.file  сPanem, publi_html., после разбрах, че трябва  в сървърът да ги кача, и затова изтрих от там(в public_html). С webuzo  не знам как да го направя , къде точно да вляза , къде да го кача. После опитах и си свалих Core FTP Le,но за съжаление  и тук не съм мн наясно с нещата,тъй като не знам в коя папка трябва да кача war .file (какво точно се прави). Качих го един път war.file  чрез Core FTP , после го изтрих и сега на домейна ми излиза FORBITTEN,You don't have permission to access this resource! _ Звъннях писах на superhosting, но за съжаление нямат опътване , казват  чрез webuzo и чрез ftp и само това, тоест с какъв panel и сам се оправяй :( 

Ужас с опитите,cъм направила нещо, което не трябва :(

Простете за невежеството ми, но за първи път се захващам и ми трябва помощ.

FORBITTEN,You don't have permission to access this resource!  - затова superhosting  ми пишат следното - "здравейте,
За да насочите домейна към новата услуга може да използвате "Редакция DNS записи за bgchas.bg" през dns hosting в клиентския профил."Но аз мисля че трябва да си бъде на DNS SERVER(ЗАЩОТО НАЛИ ЩЕ ГО КАЧА В СЪРВЪРЪТ)

Активиране на DNS хостинг

Благодаря ви!

Хубав ден! 

Ще бъда благодарна, ако нкой може да ми помогне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах и оправих грешката, която ми  излизаше на домейна, възтанових едни изтрити файлове, така че това вече е ок.  Само ако може някой да ми помогне с Core FTP.

Благодаря ви, благодаря и на теб hbuchtev!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакво понятие ли нямаш от това? Защо се захвана с java тогава?

Трябва да деплойнеш приложението в апликейшън сървър (най-вероятно tomcat). Намираш в настройките на панела от къде се стартира админ панела на котката, пускаш го и търсиш копчето за деплой на приложения - избираш си war файлът и си готова.

Евентуално, можеш да конфигурираш и прокси към апликейшън сървърът (nginx).

Преди да мажеш по хостът, се научи как да го правиш като нормалните хора (ръчно, на локалната ти машина). Така ще знаеш какво трябва да направиш и само ще търсиш опциите в администрацията панел който са ти предоставили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване