Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отзвук за iPhone 12

Гост

Препоръчан отговор

преди 32 минути, dante_99 написа:

Samsung правят дисплеите на новите Айфони lmaooooooo

Знам. А Sony правят камерите на Samsung lmao

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PsyManDelic написа:

За "картина" скачай на Samsung те имат най-хубавите дисплей на пазара с "истински цветове" 

Да не си някакво дечко, че искаш последен модел айфон :D 

Не вярвам на забива. По-скоро може да има лагване, да върви по-мазничко както при моя 5S с iOS 12.5.1 от тази година

Не.Ако речеш да скролнеш просто не иска.И защо трябва да съм дечко, че да искам последен модел.Не се изказвай неподготвен.Просто е по-рентабилно да се ъпгрейднеш с последен модел.Има 5G. най-малкото и е подготвен за бъдещето за разлика  от разни други антики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Чингис Хан написа:

Не.Ако речеш да скролнеш просто не иска.И защо трябва да съм дечко, че да искам последен модел.Не се изказвай неподготвен.Просто е по-рентабилно да се ъпгрейднеш с последен модел.Има 5G. най-малкото и е подготвен за бъдещето за разлика  от разни други антики.

Е каква е разликата дали ще ползваш последния модел или не? Така или иначе всеки модел, която поддържа ios 14 има същите функции, така че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, PsyManDelic написа:

Е каква е разликата дали ще ползваш последния модел или не? Така или иначе всеки модел, която поддържа ios 14 има същите функции, така че...

Кой освен последните модели подържа 5G ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей така забива.До преди това бях с 6 две години и половина и нямах тия ядове.Освен, което при 6 се филтрираха на 100% всички реклами, тука не.Не мога да си купя 7. Искам последен модел.Освен, което 12 наистина е супер с изключение на тоя ядец.Снимките са супер.Макър, че мен не ме вълнува особенно качеството на камерата.Най-много държа на качеството на картината, като разглеждам снимки да са естествени цветовете, както и самия телефон да е красив, да ми радва окото и да е много бърз.

Баси ! Заради теб вече от два часа го ползвам само така - обърнат на една страна , но не , и не - моят нито лагва , нито “забива” . А ми е адски неудобно да го ползвам така .
Много чудно нещо
f0ae7f1447876743724c1adfc54f488b.jpg

Мхм

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

12. 

Разликата в цените е пренебрежима, а големият екран на 12 гарантира по-висока цена на вторичния пазар.

Размерът на дисплея се оказва капитално важен. Напр, прекрасен SE-1 евтинее пред 6S и 6, а не би следвало да е така, поне според мен. Но народите ослепяха и предпочитат по-големи екрани, барем някак минат за млади без пенджури. :emoji_smiley-41:

Христос Воскресе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, sbx написа:

чудя се дали да си взема iPhone 12 или iPhone 12 mini, голяма ли е разликата? Освен в размера на дисплея

Разликата е само в екрана мойка.Аз не харесвам големите екрани.Дори минито ми идва прекалено много. 4,7  на SE 2020 ми е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Чингис Хан написа:

Разликата е само в екрана мойка.Аз не харесвам големите екрани.Дори минито ми идва прекалено много. 4,7  на SE 2020 ми е супер.

Tи нали взе 12 мини (ако не се лъжа)? Я кажи как ще пасне в женска ръка, че жената е със 7, но съм и обещал "мини" - проблема не е в цената, а в размера на дисплея.

Доколкото чета спецификации, не ми се мота по моловете да сравнявам апаратите, "целия" дисплей ще компенсира малкия размер.

Поздрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, chasovnik написа:

Tи нали взе 12 мини (ако не се лъжа)? Я кажи как ще пасне в женска ръка, че жената е със 7, но съм и обещал "мини" - проблема не е в цената, а в размера на дисплея.

Доколкото чета спецификации, не ми се мота по моловете да сравнявам апаратите, "целия" дисплей ще компенсира малкия размер.

Поздрави!!!

Хм…… От естетическа гледна точка, 12 са ръбати, което отива повече на мъже от колкото на жени. По-скоро терсенето е липсата на голямото кръгло физическо копче, което го има все още про SE 2020. Обаче OLED дисплея при 12 прави основната разлика, както и физическата здравина на апарата.Два пъти пада от 1,5м височина в банята с екрана върху плочките, една драскотина няма.Голямо куче.Като продуктивност няма разлика с SE 2020 , което пък е копие на iPhone 8. Зарядни вече нямат, предполагам знаеш, както и слушалки.В крайна сметка жена ти да решава, ти плащаш.:)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая едни хора ще се прибират от щатите юни месец и се надявам да  сменям старите слушалки с нови. Бърза работа нямам, но е добре веднъж на 1.5-2 години да се сменят апаратите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, chasovnik написа:

Най-накрая едни хора ще се прибират от щатите юни месец и се надявам да  сменям старите слушалки с нови. Бърза работа нямам, но е добре веднъж на 1.5-2 години да се сменят апаратите.

А каква е разликата в цената с България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще взимам тея дни 12 мини. Жена ми е с 6S и по принцип не си го дава за нищо,но спря да му работи голямото копче долу и сега кара на софтуерния хоум бутон и и е криво. Моя P30 pro примерно и е много голям и каза ,че не иска таблет а телефон. Дано да нямаме проблеми, защото поне според мен цената отдавна не оправдава качеството на айфоните и ще го вземем само, защото не иска пак да свиква на андроид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играх си с него, хареса ми.Минито на размер е колкото моя SE2020.Вече 1 година откакто го купих, определено бих казал, че единствения недостатък е батерията, която за съжаление вече е на 92% капацитет.Сутрин го изключвам в 6 часа и вечерта в 6 е около 40-50%, дори може и по-малко.Ако в момента трябва да избирам, определено 12ка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.05.2021 г. в 14:23, Tommygun написа:

И аз ще взимам тея дни 12 мини. Жена ми е с 6S и по принцип не си го дава за нищо,но спря да му работи голямото копче долу и сега кара на софтуерния хоум бутон и и е криво. Моя P30 pro примерно и е много голям и каза ,че не иска таблет а телефон. Дано да нямаме проблеми, защото поне според мен цената отдавна не оправдава качеството на айфоните и ще го вземем само, защото не иска пак да свиква на андроид.

Отидете със съпругата ти заедно при покупката. Според мен е задължително тя да го изпробва лично. Иначе 6S си е доста по-стилен. 12-те са доста дървени като визия и усещане. Естествено хардуерно и софтуерно са много напред. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Jorge написа:

Отидете със съпругата ти заедно при покупката. Според мен е задължително тя да го изпробва лично. Иначе 6S си е доста по-стилен. 12-те са доста дървени като визия и усещане. Естествено хардуерно и софтуерно са много напред. 

Тя ползва зелена,черевна слушалка(слайдер),вайбър,Уотсап и браузър, така че софтуерно и хардуерно едва ли я грее толкова. Когато снимаме ,снимам аз,защото камерата на хуавея е повече от достатъчна за нуждите ни. Даже големия туч(истински фотоапарат с обективи и всичко) си седи в калъфа и вече никога не го мъкнем с нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.01.2021 г. в 21:20, Чингис Хан написа:

Има ли някой с iPhone 12?  Без значение точно кой модел.Ако има, моля да даде отзвук.Знаем, че има сериозен ъпгрейд относно екрана и прочие.Кажете, похвалете се дет са вика. Аз на ревюта в тубата не вярвам, предпочитам да чуя мнения на реални собственици.Батерията също е слабо място на iPhone,  има ли и там някакъв ъпгрейд?

Няма значение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

В крайна сметка тия, които "ще си идват" ме вкараха в схема сам да си купя телефона и само да го донесат - отказах. За сметка на това ъпгрейднах 7цата на жинЪтЪ с една 12ка от ситител 128 Гб. Сравнение с XS Max телефончето работи с една идея по-бързо, но най-голяма разлика се усеща при свързването с интернет. В домашната мрежа, въпреки ограничението от доставчика отваря по-бързо страниците в браузъра. Направих и тест на скоростта в мобилната мрежа на а1 пред НДК в режим 4Г - моя достигна скорост около 145Мбпс, а 12ката само 245Мбпс, което е много добре. живота на батерията съща надвишава този на моя, но това е нормално. Дисплея също е по-добър, но снимките не предизвикват този "уау" ефект. Даже при снимане в режим х2, когато се гледа на 32" ТВ имат шум - е не е безогледален фотоапарат :)

В общи линии си заслужава да се купи айфон 12 само ако притежавате по-стар модел телефон или $$$ не са проблем. Най-много ми харесва връщането към дизайна на 4ес+ сериите, без тези заоблени ръбове.

Аз май ще чакам следващия модел, защото не си заслужава вече са се купува модел (обещание за доставка 27 юли), който ще бъде заменен с нов след 2-3 месеца.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъщеря ми е с 12 мини, жена ми с 12. Има известно затопляне при тежки ъпдейти, например от 14 .. към 14.6. При инсталиране и преинсталиране на iOS. И при интензивна обмяна с облака, напр., яко обемни клипове и снимки.

Малката разправя, че й грее при 3D игри, след половиния час и при приложения с добавена реалност. Даже си свали готиния калъф и сега кара с такъв, който бързо се сваля.

Но става дума за затопляне, което е присъщо на вс модели. Ако наистина ви грее много силно и загрява много бързо, е добре да внимавате. На кои приложения забелязвате проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен грее, когато ползвам туитър и не го затворя напълно. Струва ми се, че ако само го затвориш това приложение във фонов режим и продължава да изпраща лични данни докъдето си иска :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване