Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Е да,но нямах регистрация. :)Сега си имам и тегля. Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам нещо да попитам но ме е мн срам моля никои да не ми се смее и да не ме мисли за тъпа и ограни4ена преди малко разглеждах нещо за симс тай като смятам да я сваля и при инсталацията ми пи6е (((Маунтвате))) и си нямам и представа за кво стаа дума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това означава да сложиш в програмата deamon tools или Alcochol 120 файла на играта за да ти го сложи като виртуално сд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
цЪк:blink: Skoinks, не давай такива съвети, все пак трябва да си знае силата на PC-то Публикувано изображение Да не вземе да прерита от всичките:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай малко - те всичките експанжъна имат едни и същи изисквания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да си преинсталирам компутъра имах sims 2 и можех да си купувам коли но... се нещо не мога да се сетя как ставаше това. Ако може някой да ми припомне ще съм му много благодарна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам нещо да попитам но ме е мн срам моля никои да не ми се смее и да не ме мисли за тъпа и ограни4ена преди малко разглеждах нещо за симс тай като смятам да я сваля и при инсталацията ми пи6е (((Маунтвате))) и си нямам и представа за кво стаа дума

хаха,хубава работа :ph34r:

който не знае - пита...така е по-добре от колкото да седи и гледа като тъп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммммм............ Само да попитам модераторите - тая тема не нарушава ли някой от правилата на форума :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен НЕ, защото тук няма нищо незаконно - не става въпрос за КРАК, а за КОДОВЕ, които едва ли не ги има в ръководството на играта и те не пречат на авторите й. Нищо нелегално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdravko а според тебе малко така нещо не на български да е написано а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да си копуваш коли ти трябва The Sims 2 Nightlife. Ако все още не можеш, а ги маш, да знаеш, че първо трябва да си сложиш място за кола, като натиснеш F3 на клавиатурата доккато си в играта, разгледай там, ще то намериш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Вие от къде си изтеглихте Симс-а? Публикувано изображение

От интернет ......:grimace: !

П. П. Виж раздел Важна тема: Желания и линкове към игри! аз поне лично съм сложил доста линкове за " Симсовете " ! Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни си изтеглих The Sims 2 H&M - най-новото допълнение на симса. Но въпроса е, че не знам как мога да направя модно ревю( модно шоу) Публикувано изображение . И ако някой е разучил играта по-добре от мен, моля да ми каже, как става този номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът ми е относно инсталацията на Симс2 и експанжъните - всички в главната директория на Симс2 ли трябва да се инсталират или в отделната директория? Това важи и за тъй наречените Stuff - Family Fun Stuff и тн. Като ги инсталирам всичките играта всички нововъведения от тях ли ще притежава или ще мога да ги играя само поотделно от иконките на експанжъните? Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

симс 2 е много по интересен ама аз не знам от де да си го изтегля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ъъъм само да те питам от къде си изтегли играта Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви,някой може ли да ми даде сайт откъдето мога да си изтегля играта.Много ще съм ви благодарна! :angry:

Съжалявам че пиша в тази тема,ама се регнах преди малко и не знам всички теми

Можеш да издеглиш нея и другите пакове от ###### ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля някой да ми помогне.Досега не съм инсталирала допълнения на The Sims 2 и се опитах да инсталирам The Sims 2 Pets това допълнение.След като го инсталирах успешно ми изписа да сложа 1 диск.Сложих го и влязох в играта.Зареди ми малко и после ми изписа:

The application has crashed.The application will not terminate.

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!Благодаря Предварително!

Редактирано от heart (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам друго допълнение (Nightlife) и като си я изтеглих и на мен ми се изсписваше същото, докато не си купих оригинала на играта и отделно допълнението. :) Не мога да ти помогна, защото и аз не можах преди да си я купя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма проблем.аз намерих начин да я оправя.благодаря все пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.