Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със звука на игрите при диалозите

Препоръчан отговор

Здравейте! При повечето ми игри когато разговарям със някой от персонажите не се чува нищо. Иначе самите игри си имат звук но при диалозите не се чува говора а има само субтитри (ако съм ги пуснал). Със Windows 10 съм и се чудя дали не трябва да се смени DirectX 12 със DirectX 11, или е друго решението на проблема? Помогнете моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Kalin Eagle написа:

Ами незнам, как се проверява това?

Control panel -> Sound -> Десен клик на устройството използвано за възпроизвеждане на звук -> Configuration
Там ще видиш наличните за съответното устройство възможности.

За оригинални игри ли говорим или за лекувани? Защото втория вариант крие рискове от всякакви бъгове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bubbles написа:

Control panel -> Sound -> Десен клик на устройството използвано за възпроизвеждане на звук -> Configuration
Там ще видиш наличните за съответното устройство възможности.

За оригинални игри ли говорим или за лекувани? Защото втория вариант крие рискове от всякакви бъгове.

Ами аз за сега нямам оригинални игри но на стария комп го нямах този проблем а този ми го донесе дядо Коледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kalin Eagle написа:

Ами аз за сега нямам оригинални игри но на стария комп го нямах този проблем а този ми го донесе дядо Коледа

Ами в такъв случай виж коментарите за съответната версия която си изтеглил, какво са казали потребителите и дали и те са имали същия проблем, така ще разбереш дали от играта или не.
Вече ако говорим за повече от една игра трябва да видиш настройката дадена горе от колегата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Bubbles написа:

Ами в такъв случай виж коментарите за съответната версия която си изтеглил, какво са казали потребителите и дали и те са имали същия проблем, така ще разбереш дали от играта или не.
Вече ако говорим за повече от една игра трябва да видиш настройката дадена горе от колегата.

Ставаше въпрос за почти всичките ми игри но се разрових във посочените ми настройки и оправих проблема. Благодаря ви много!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване