Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатен Кaspersky (Active Virus Shield) Боже,дано не е сън

Препоръчан отговор

Проблема е в инсталатора на български език! Аз също по няколко пъти сменям ключа и винаги невалиден. Препрочетох внимателно обяснението на tigertron и пак проблема става след инсталирането на българския език. tigertron не се ядосвай, но проблема е точно в инсталатора. Дори при опит да се деинсталира той прецаква и самата програма, която после се маха по „грубия начин“. Сега при мен работи безпроблемно, но това е защото не инсталирах българския език.

П.П. Ще помоля автора на инсталатора да го поправи, че да имаме бългрски език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 94
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Проблема е в инсталатора на български език! Аз също по няколко пъти сменям ключа и винаги невалиден. Препрочетох внимателно обяснението на tigertron и пак проблема става след инсталирането на българския език. tigertron не се ядосвай, но проблема е точно в инсталатора. Дори при опит да се деинсталира той прецаква и самата програма, която после се маха по „грубия начин”. Сега при мен работи безпроблемно, но това е защото не инсталирах българския език.

П.П. Ще помоля автора на инсталатора да го поправи, че да имаме бългрски език.

Ползвайте го без Българския превод тогава и готово! При мен си работи перфектно!

За да не създава излишно главоболие преводът е премахнат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нали вече казах! Свалям наново програмата изпращат ми код и като го въведа ми изписва:"И АКТИВНИЯ И РЕЗЕРВНИЯ КЛЮЧ ВЕЧЕ СА РЕГИСТРИРАНИ".Нещо по неясно да казах ?

Като деинсталираш програмата изтрии и фаиложете и директориите и от програм фаилс, после рестартирай и инсталирай отново. Това е единствения фрий антивирус който съм успял да намеря и които да покрива нуждите ми на 100% (преди бях с НОД 32 лицензен за 1 година) бих казал 4е тази програма открива неща които о НОД-а не намираше. От август съм с АОЛ Активе Шилд и единствената разлика (която ми направи впечатление) е 4е затормозява ПЦ-то малко повече от НОД но за разлика от Аваст Хоме е 1000 пъти по-добро (аваст е по тежък и по досаден и не толкова добър в откриването). За АВГ не искам да говоря въобще.... Другото което не е е толкова добре в АОЛ АШ е че бавничко сканира.... Но като се вземе впредвид че е 100% безплатна какво да искаме повече.... поздрави.

Аз също имам проблема с лицензионния ключ - на два пъти деинсталирам, почиствам регистри, инсталирам с нов ключ и след инсталиране на кирилизатора и обновяване обявява,

че ключа вече се използува.

Не е логично да мисля, че проблема е свързан с кирилизирането на AVS-а, но ако някой има наблюдения днес, моля да ги сподели, защото за трети път ако стане, май ще.....

Благодаря предварително.

Каква кирилица използваш? само не Флекстайп....

Мога да ти препоръчам това: www.brave-design.org/download/Phonetic.zip

Инсталираш го и после само си добавяш от контрол панела на Уиндоус БДС и фонетична клавиатура. Доста е добро. Колкото до антивириса съм добавил коментар по темата. Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някой да ми каже дали програмата ще работи на Уиндоус х64.

Редактирано от radosstin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това не е решение на проблема. Долавям нотка на обида, което на мен не ми харесва. Аз много уважавам хората, които се занимават с превод на софтуер - така, че това не ми беше целта! Проблема не е в самия превод, а в инсталатора. Не ми е работа аз да ти казвам къде е грешката, защото аз не разбирам от тия неща, но явно в самия инсталатор има записан кода с който е бил ползван в момента AOL.AVS. При теб става, но май никъде другаде не става. После както казах и при деинсталирането на превода стават проблеми с AOL.AVS. Заедно с превода си отиват и самата AOL.AVS. Това ако не е основателен проблем - здраве му кажи.

П.П. Ако се оправи инсталатора с удоволствие ще го ползвам!

Оправи си го сам инсталатора! Казах, че превод за AOL AVS няма да има! И ... това е решението на проблема - който не може да ползва нещо, да не го ползва! Като толкова искаш превод - направи си сам :brick wall:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямам думи просто. Аз ти казвам с добро, а ти виж как се държиш. Както и да е - бъди жив и здрав и си ползвай продукта само ти!

П.П. Един приятелски съвет: За в бъдеще когато предлагаш превод на някоя програма - гледай да е работещ, че да не се налага и него да махаш и да се сърдиш на първия основателен негативен отзив за него!

Аз като четох написаното не можах да схвана за какво ти е този твой коментар, когато всичко си работи както трябва. И правилно ти обръщат внимание.Не се изказвай неподготвен, а погледни всички теми и посочи някакви оплаквания освем твоите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, може ли някой да ми каже дали програмата ще работи на Уиндоус х64.

Програмата няма пълна поддръжка на Уиндоус Х64! Предполагам, че ще работи (ако можеш да я инсталираш), но незнам колко функционална ще е.

Жалко, че енджина е на 5-та версия, което я прави по-тежка.

Напротив, "енджина" е на версия 6. Програмата се основава на Касперски Анти-Вирус версия 6.0.0.299, като направиха някои кръпки, които пуснаха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах вече! Превод няма да има. Стига сте коментирали превода. Като искате такъв направете си сами.

tigertron

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата няма пълна поддръжка на Уиндоус Х64! Предполагам, че ще работи (ако можеш да я инсталираш), но незнам колко функционална ще е.

Напротив, "енджина" е на версия 6. Програмата се основава на Касперски Анти-Вирус версия 6.0.0.299, като направиха някои кръпки, които пуснаха.

Support Microsoft Windows XP x64 -пише го на официалната страница.

доколкото знам визията само е на 6-та версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами върни се малко по-назад и ще разбереш. Стъпките по инсталирането на анти вируса съм ги правил съвсем правилно, защото и в момента си работи програмата. Проблем става когато се сложи българския език. Не че самия превод не е наред, а нещо с инсталатора. След като се постави веднага излиза съобщение, че лицензния ключ е непознат, поставен в черния списък или че вече се използва. Ако инсталатора е в ред - къде бъркам аз тогава? Разбирам да не тръгва и без превода - да тогава нещо аз бъркам, но БЕЗ превода върви, а С превода НЕ.

А tigertron само се мръщи и ми трие за втори път поста - сърдита гумичка :rolleyes:

Според мен бъркаш там, че не си си премахнал още първият ключ. И при мен беше така. Да не пиша повече, щото не е редно много. Но ти се сещаш вече. Обръщай внимание на иконата в систем трея. Подчертаните текстове със син цвят. А че работи, тигърчето го е направил - отлично.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) А ние които си ползваме програмата само защото има български,какво ли ще прайваме... :)

Ще си намерите друга програма с Български интерфейс :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора нещо не иска да ми пусне кода на пощата какво става !? Хванах троянския кон и са ми е вноо напрегнато как да го махна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора нещо не иска да ми пусне кода на пощата какво става !? Хванах троянския кон и са ми е вноо напрегнато как да го махна

Пробвай друга поща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дали ще може да ми дадете някаква парола,защото не ми на пощата,а компютера сигурно тотално е умрел от троянския кон

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дали ще може да ми дадете някаква парола,защото не ми на пощата,а компютера сигурно тотално е умрел от троянския кон

Дадох ти на лични. Свърши ли работа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте някои може ли да ми каже как се сваля програмата пробвах мхого пъти и нестава веднъж стигна do98% и това е пароли имам много вече, как сте я истеглили и защо аз не мога МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.емаил [email protected]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте някои може ли да ми каже как се сваля програмата пробвах мхого пъти и нестава веднъж стигна do98% и това е пароли имам много вече, как сте я истеглили и защо аз не мога МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ.емаил [email protected]

Значи, съветвам те да прочетеш инструкциите от тук!

Ако има проблем ето ти линк към AOL AVS. Когато се зареди страницата натисни бутонът Free долу в дясно, изчакай да отброи, напиши кода в полето и натисни Download.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване