Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имам проблеми с мишката, на компа не работи, с външна работи.Модел BCM943142HM

Препоръчан отговор

Обяснете по подробно в какво точно е проблема!

Аз не виждам връзката между мишка и безжична мрежова карта.

Дайте точен модел на лаптопа (ако е лаптоп) и на проблемния компонент - мишката (ако е това) обяснете с няколко изречения какво точно се случва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок. компа е малък HP bcm943142hm. Работеше перфектно, дадох го да ми го приинсталират в България уиндоус 10, паметта му е малка като на таблет, сложих му карта памет 16 гб, така ми казаха, работи перфектно бързак е, но няма мишка а преди имаше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, 'Боян Главчев написа:

ок. компа е малък HP bcm943142hm. Работеше перфектно, дадох го да ми го приинсталират в България уиндоус 10, паметта му е малка като на таблет, сложих му карта памет 16 гб, така ми казаха, работи перфектно бързак е, но няма мишка а преди имаше.

Добре де...това явно е някакво лаптопче.... Кое не работи и кое работи? touchpad-a ли? Аз поне така разбирам....

Виж дали няма някой хардуерен бутон (или комбинация Fn+Fx) за вкл/изкл на touchpad

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, 'Боян Главчев написа:

Ядец, намирам се в италия, навсякъде изка евра, и са суми с който мога да купя нов комп.

Някой много добре те е излъгал в България. Тази машина е прекално слаба за 10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам още 4 компа, още един като тоя но е, HP ЕliteBook8440p но е много тежък. Искам малкият да го оправя и да го пратя на няккое дете в България да учи онлаин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, 'Боян Главчев написа:

имам още 4 компа, още един като тоя но е, HP ЕliteBook8440p но е много тежък. Искам малкият да го оправя и да го пратя на няккое дете в България да учи онлаин.

И как ще учи онлайн след като параметрите на тази машина не стават дори за Windows 7. Това е морално остарял лаптоп. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Това е морално остарял лаптоп. 

Не съм съгласен, не е морално остарял - просто никога не е ставал за нещо, а лаптоп - значи аз съм принц с бял кон!

Този хардуер става само за една добре оптимизирана 8.1 - 32bit на която някое по-малко дете да си гледа филмчета от USB памет или да цъка дребни игрички, да чете комикс, да слуша музика и просто да се учи за работа с PC.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, 'Боян Главчев написа:

Я уточни на кое казваш "мишка"? И кога спря да работи - след инсталацията на 10-ката ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми мишка го разбирам това което работи под клавиатурата едно такова за което ми се подигравате плъзга се с пръстите и се натиска ляв и десен клавиш. Току  що си изтеглих теам вивиер за дистанционно ако някой има смелоста да влезне да го управи. в момента пиша от него.

ID 530 222 837  Parola 777fzb

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На много лаптопи след преинсталация на тъчпада попада неподходящ драйвер и за това не работи. Трябва да потърсиш оригинален драйвер, с който е бил преди инсталацията, и да го смениш-тогава ще тръгне. За това при лаптопи първо се прави копие на всички драйвери, тогава се преинсталират. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, 'Боян Главчев написа:

Ми мишка го разбирам това което работи под клавиатурата едно такова за което ми се подигравате плъзга се с пръстите и се натиска ляв и десен клавиш. Току  що си изтеглих теам вивиер за дистанционно ако някой има смелоста да влезне да го управи. в момента пиша от него.

Това не е мишка. "Проблема" е хардуерен, ако има проблем изобщо и няма как през TW да се оправи.

преди 36 минути, NewRedDragon написа:

Виж дали няма някой хардуерен бутон (или комбинация Fn+Fx) за вкл/изкл на touchpad

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ID 530 222 837  Parola 777fzb това ми е дистанциооноото пичове, давайте, да зарадваме дете в българия, управете го и го пращам.

Ако си добър има начин и през тиам вивиер да се управи, преди 6 години ми преинсталираха уидоус7 през програмата няма да няма начин, трябва да си българин и да опиташ...

Кво стана пичове, май няма мераклии да оправим компа или таблета, все едно какво е, да помогнем на Българско дете в он лине обучение.

преди 35 минути, NEVADA написа:

На много лаптопи след преинсталация на тъчпада попада неподходящ драйвер и за това не работи. Трябва да потърсиш оригинален драйвер, с който е бил преди инсталацията, и да го смениш-тогава ще тръгне. За това при лаптопи първо се прави копие на всички драйвери, тогава се преинсталират. 

не съм го пеинсталирал аз, иначе знам какво да правя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, 'Боян Главчев написа:

преди 6 години ми преинсталираха уидоус7 през програмата няма да няма начин,

Да, бе...

преди 31 минути, 'Боян Главчев написа:

не съм го пеинсталирал аз, иначе знам какво да правя.

Явно не знаеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да е работел перфектно като той още от производителя е направен така,че нищо да не може да правиш с него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване