Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Работещите млади пенсионери

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Myanmar написа:

Няма смисъл да кажеш какъв е обекта на темата ти. Дообре.

Ми няма ми, това няма да ми даде отговор на поставения въпрос.

преди 13 минути, Myanmar написа:

Глей как те разконспирирах.

Ъхъ, гледам и нищо не виждам. Ма ти си знаеш защо де. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 430
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А на 45 години да вземе да се гръмне ли? 25 години е служил с опасност за живота си (ако преди това семейството му не е получило пенсия и награди посмъртно) А миньорите долу в забоя - мизерия, забол

Амин. Дай боже, Франчи да ти се случи всичко за което си мечтаеш и трудиш. Значи, Франчи да не съм прочела повече такова нещо. Форумната аристократична тенденция изисква ,когато имаш селска къщ

Нека Ви разкажа моята версия, която на много няма да се хареса. Завърших военно училище за пилот 1981г и бях такъв до 1994г. Тогава един "умник", голям началник има смелостта да каже пред целия състав

преди 3 часа, Чингис Хан написа:

Във форума от всички си подиграван.Сигурен съм, че и в живота си така.

Умирам си от кеф да ми се подиграват сънародниците ми че съм по-добре от тях.
А в реалния живот, еми завиждат ми тука белгийците от другата страна на улицата, щото всичките са наематели на къщи държавна собственост и не могат да ги оставят в наследство на техните деца.
Някои са се опитвали да си ги купят от държвата, ама тя е предпочела да продаде тези от моята страна, защото са с гараж и е прибрала повече парици. Нито един от наемателите не е купил от офицерските къщи като моята, когато са били пуснати за наддаване, видяло им се е скъпичко.

преди 12 минути, VeeeSeLa написа:

Добре де, хайде от мен да мине ще ти кажа истината.
Този срещу който плюеш няма да те вземе за любовница, има си по-млада от тебе.
Това сестро, свиквай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, VeeeSeLa написа:

Ти още не си поставила въпрос. "Някъде, някога, някой не се пенсионирал, но не ми освобождава бюрото си, яд ме е, без да завиждам, хайде заедно да хейтим бабите, които не искат да излизат в пенсия, че да ми вдигнат заплатата." - Ей това ти е темата.

преди 30 минути, Белгиеца написа:

Умирам си от кеф да ми се подиграват сънародниците ми...

завиждат ми тука белгийците... и не могат да ги оставят в наследство на техните деца.

Ние разбрахме, че сина ти ще наследи имота на жена ти. Ама ти нямаш кяр от това, пукнат петак нямаш в джоба, под домашен арест си в чужда държава, с чужд език и чужда култура. Отговаряш за шетането и дундуркането с цената на живота си, за да не останеш на улицата. Нямаш доходи и ако имаш нещастието да се сбъдне мечтата ти собственичката на имота да се спомине преди теб, ще се принудиш да го продадеш и синковеца ти ще е прееб@н като теб и ще живее под наем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Myanmar написа:

Ти още не си поставила въпрос. "Някъде, някога, някой не се пенсионирал, яд ме е, без да завиждам, хайде заедно да хейтим бабите, които не искат да излизат в пенсия, че да ми вдигнат заплатата." - Ей това ти е темата.

Ясно, най-накрая го написа. НИЩО НЕ СИ РАЗБРАЛ, НИЩО! 

Приключих с теб. Ти си хейтъра тук.

преди 27 минути, Белгиеца написа:

Добре де, хайде от мен да мине ще ти кажа истината.
Този срещу който плюеш няма да те вземе за любовница, има си по-млада от тебе.
Това сестро, свиквай.

:D По-млада от мен, ама пенсионерка. 
Отдавана съм избрала от коя страна на медала съм. Нищо ново, не ми казваш.

Сестро, како ... тук верно сме едно голямо семейство! :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

НИЩО НЕ СИ РАЗБРАЛ

То няма много за разбиране в тая тема. Ти си чиновник, който трябва да почака за повишение и са ти трън в очите старите лачени чанти. Скоро Боко ще го махнат и ще сменят всички чанти. Гледай да не се озовеш и ти сред тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ний си мислехме, че път на младите искаш да дадеш, за благото на обществото си се загрижила, па то било собствения кяр и хейта по бабите. Нищо чудно, че криеше къде, кого, за какво, нямало отношение към темата, викаш. Ще те издаде.

Колко мъка има на тоя свят.

Big Brother Omg GIF by Global TV

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа, когато не ти отговарят на въпросите и не ти задоволят любопитството, почваш с нападките и присмеха.

Здраве да ти е, толкова си можеш.

Отговори си сам на следния въпрос: Дали няма и един млад пенсионер във форума и защо не взе отношение по въпроса?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, VeeeSeLa написа:

когато не ти отговарят на въпросите и не ти задоволят любопитството, почваш с нападките и присмеха

Присмехът беше само в частта, в която не осъзнаваш, че си против шуробаджанащината, а не срещу работещите пенсионери. Останалото е чувство за хумор.

А към личния живот на останалите не проявявам никакъв интерес. Аз съм обратното на клюкарка, май се казва социопат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Myanmar написа:

Присмехът беше само в частта, в която не осъзнаваш, че си против шуробаджанащината, а не срещу работещите пенсионери.

Кое не осъзнавам ве? Ма ти верно ли си мислиш, че ям доматите с колците!

Напротив, точно срещу работещите пенсионери съм. Половината назначени при нас са на база шуробаджанащината, но за тях нещо да съм казала. Както каза по-нагоре и ти, изкарват си препитанието за семействата. Ма те тия пенсионери, който през последните години, главоломно нарастват, е към тях нямам разбиране и обяснение. Идват уж само за малко и забравят да си тръгнат. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, VeeeSeLa написа:

Половината назначени при нас са на база шуробаджанащината, но за тях нещо да съм казала.

Само за тях говореше, ама от завист вече не помниш какво си писала.

преди 7 часа, VeeeSeLa написа:

Фрапантното в случая е, че не са случайни хора, все хора обвързани по някакъв начин с ръководството, демонстриращи висок стандарт и високомерие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Само за тях говореше, ама от завист вече не помниш какво си писала.

Не си добре, няма по-голям интригант от теб тук. Изопачаваш думите и писаното от хората за да си направиш активи. Пу!
Ще си първият на когото с удоволствие ще сложа големия X.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, VeeeSeLa написа:

Не си добре, няма по-голям интригант от теб тук. Изопачаваш думите и писаното от хората за да си направиш активи. Пу!

Не си доволна какво си написала, не отричаш нищо от написаното от теб. Наистина не си добре. Но пък виж, още една, която не е добре ти е оценила поста. Трябваше сърчице да сложи, но има време да си го заслужиш. Краставите магарета през пет баира се надушват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, VeeeSeLa написа:

Доста хора го направиха . Някои даже наблегнаха и в подписите  си това. Много чисто и хигиенично стана пространството.Аз лично  съм човек с вкус и не понасям хора с мирис.

--------------------

по темата. ...Не съм видяла български пенсионери на нито един круиз, на нито едно хубаво кафене или ресторант, хотели  или пътуване  в повечето европейски дестинации. За острови даже няма да отварям дума. Пълно е обаче с германски, италиянски, японски , френски, американски и пр... пенсионери.Лично аз много им се радвам. Говорила съм с някои от тях. Те казват,че след като са отгледали децата си ,изучили са ги и са им дали старт в живота е време, което да посветят на себе си и това, което им остава в  живота. Обаче преди всичко става въпрос за финансови възможности. Българския пенсионер като цяло  е беден и зарязан от държавата. За съжаление и децата им в повечето случаи не могат да им помагат. Моето лично мнение, е че няма нищо лошо в това тези,които се чувстват добре и способни да работят. Не знам дали изобщо 1400 лева могат да дадат добър живот на някой в България.Спрямо доходите ви , живота е скъп.  Моята къща в България се поддържа  от доста време от семейство , мъжът от които е пенсионер Жената е безработна от години. Била  е служителка в някакво държавно учреждение и след закриването на същото, не може да си намери работа. Намират я за възрастна , а е жена на 54 години и няма претенции за вида работа.  Грижат се за имота като за свой. Старателни и много свестни хора.Не съм ги питала мъжа колко пенсия получава ,нито ме интересува.На жената  освен ,че плащаме заплата и я осигуряваме.  Всеки път когато се връщаме  в България  и в къщата, все едно  сме излязли  преди часове. Преди тях пробвах  и други по -млади хора , безработни. Разлика от земята до небето. Няма да коментирам в подробности. Възможно е да има хора с протекции, но не знам защо се възмущаваш, като по принцип в България нещата стават точно така и не само що се касае до пенсионерите. Това разбира се е моето мнение и не ангажирам с него никой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, valkiria1 написа:

но не знам защо се възмущаваш

Защото не е справедливо. Казах го вече и пак ще го кажа - знам, че не ми е по-силите да променя нещо, но не пречи да изкажа недоволството си. 

преди 27 минути, valkiria1 написа:

не понасям хора с мирис

Ще мирише, мирише, колко па да мирише ... докато пусна водата. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, VeeeSeLa написа:

Защото не е справедливо. Казах го вече и пак ще го кажа - знам, че не ми е по-силите да променя нещо, но не пречи да изкажа недоволството си. 

Абе какво да ти кажа, ако в България започнат да крадат винетки вместо коли и това няма да ме учуди.

Така или иначе, май само Николета Лозанова може да оправи всичко и  всички  в държавата , така че радвай се на живота и това е.

Ето виж , наш форумен  Франчи ти предлага сърцето си, краката си ,които показва от време на време под чаршафа , вила имение  във Виетнам, диамантен пръстен    и банковата си сметка. Ти ако се оплачеш от възможности, здраве му кажи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, valkiria1 написа:

по принцип в България нещата стават точно така и не само що се касае до пенсионерите.

Еми и аз казах това, че темата не са пенсионерите, а проблемът е друг, иначе преструвайте се на приятелки, за да се утешите от моето блестящо прозрение.

Snoop Dogg Reaction GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, VeeeSeLa написа:

Отдавана съм избрала от коя страна на медала съм.

Хммм... Веске, това ми звучи малко стряскащо...  дано да си от правилната страна на медала...  Не искам изненади след няколко месеца в Гложене.

преди 2 часа, valkiria1 написа:

Не съм видяла български пенсионери на нито един круиз, на нито едно хубаво кафене или ресторант, хотели  или пътуване  в повечето европейски дестинации.

Валки няма и да видиш.Аз и авторката на темата ще сме първите.Дестинацията е екзотичния плаж Нха Транг Виетнам. Аз ще съм с бял ленен панталон и бяла риза, на долу с джапанка от анадолски смок.А пък тя с бяла рокля до над коляното и на долу с джапанки везани с най-редките перли от Тихия Океан.И някой местен уличен музикант ще ни свири нещо на Карлос Сантана на уше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Myanmar написа:

изпраща онеправдани младежи

Spoiler

Тамън ще възстановят един трудов лагер на близко и ... като тръпка ... хм ... реката носи злато ... та ... може и да забогатея с работа ... :) 

Като екстри = храна и пиене има ... и едни други безплатни неща под юргана ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Myanmar написа:

Същото каквото и Дръндьо - неграмотен, мързелив продавач на семки да взема колкото спасител в планината, работещ под земята или водач на обществен транспорт. Нищо, че ако продавача на семки отмести поглед настрани най-вероятно няма да умрат 30 души, нека имат еднакви привилегии.

такова нещо не съм казал
казах пенсонната възраст да е една за всички, а не доходите
извади пръста от устата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

такова нещо не съм казал
казах пенсонната възраст да е една за всички, а не доходите
извади пръста от устата

не трябва да има пенсиониране

и доходите трябва да са равни

така всеки ще работи каквото харесва

което ще доведе  до щастие

с което  ще има и по малко болни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Генадий 35 годишен написа:

доходите не може да са равни, защото са възнаграждение за положен труд
пенсонната възраст се базира на средната продължителност на живот

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Генадий 35 годишен написа:

значи викаш, доходите на този на който не му се работи и го мързи да гледа и се чуди как да изкара осемчасовия работен ден в някоя канцелария, трябва да бъдат равни на тези които работят тежка работа навън в студ и пек, или доходите на тези които са учили по 15 години да бъдат равни с тези на хора завършили едва осми клас?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

доходите не може да са равни, защото са възнаграждение за положен труд
пенсонната възраст се базира на средната продължителност на живот

хубаво тогава го правиме на норма

100000 символа написани от програмист са равни

на 1/10 натоварен тир

пенсионниране не трябва да съществува

тва  е измислено от идиота Бисмарк

най-грешната политака в световната история

преди 3 минути, Aumi написа:

значи викаш, доходите на този на който не му се работи и го мързи да гледа и се чуди как да изкара осемчасовия работен ден в някоя канцелария, трябва да бъдат равни на тези които работят тежка работа навън в студ и пек, или доходите на тези които са учили по 15 години да бъдат равни с тези на хора завършили едва осми клас?!

точно така

да не учат бре

кой ги кара

ще се намерят хора за студ и пек  хора и за канцелария

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Генадий 35 годишен написа:

точно така

да не учат бре

кой ги кара

ще се намерят хора за студ и пек  хора и за канцелария

Значи викаш, че ще има балъци, които при равни доходи, ако имат възможност за избор, ще предпочетат вместо да работят в канцелария на топло, да ходят да работят в студа на минусови температури!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване