Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Работещите млади пенсионери

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Чингис Хан написа:

Тая тема е на @VeeeSeLa за ,,Работещите млади пенсионери,,.

Ми Белгиеца къв е бе?

И темата изобщо не е за работещите пенсионери, а за чиновниците, които ѝ пречат да е на върха на хранителната верига в държавно учреждение. Това стана ясно още в началото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 430
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А на 45 години да вземе да се гръмне ли? 25 години е служил с опасност за живота си (ако преди това семейството му не е получило пенсия и награди посмъртно) А миньорите долу в забоя - мизерия, забол

Амин. Дай боже, Франчи да ти се случи всичко за което си мечтаеш и трудиш. Значи, Франчи да не съм прочела повече такова нещо. Форумната аристократична тенденция изисква ,когато имаш селска къщ

Нека Ви разкажа моята версия, която на много няма да се хареса. Завърших военно училище за пилот 1981г и бях такъв до 1994г. Тогава един "умник", голям началник има смелостта да каже пред целия състав

преди 25 минути, Myanmar написа:

200.gif

Ама си много... неумен. Ако хипотетично не бях отгледан от своите родители, как е възможно да не съм гледал телевизия като малък?

ПП: Сега видях, че в картинката пише, че си гей. Не е било преднамерено, но пък кристалната ми топка не се контролира от мен...

Видя ли как се издаваш че си като Сталик.

А тези които ги броиш за свои родители, не са ти биологичните който са те направили.
Тя и моята кола уж е Дачия, ама двигателят ѝ е чисто Рено, па е сглобена у Мароко, а не както можеш да предположиш че идва от Румъния. А в Бразилия на същата като моята ѝ лепят отпред емблема Рено.
Направи си генетични тестове между тебе и тези които ги броиш за родители и се похвали после с изненадата.

преди 25 минути, Чингис Хан написа:

Тая тема е на @VeeeSeLa 

Ама тя каза че е избрала да е от другата страна на медала.
Това означава че нямаш никакъв шанс с нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Белгиеца написа:

Ама тя каза че е избрала да е от другата страна на медала.

Това означава че нямаш никакъв шанс с нея.

Белгиец, остави господ да решава тези неща.

преди 19 минути, Myanmar написа:

Ми Белгиеца къв е бе?

Той е неработещ самотен пенсионер, търсещ внимание по форумите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Белгиеца написа:

Видя ли как се издаваш че си като Сталик.

Не съм никакъв Сталик. Стига спами темата.

преди 23 минути, Белгиеца написа:

Тя и моята кола уж е Дачия, ама двигателят ѝ е чисто Рено, па е сглобена у Мароко, а не както можеш да предположиш че идва от Румъния.

И ти белгиец се водиш, па селски бек от България си оставаш.

преди 11 минути, Чингис Хан написа:

Той е неработещ самотен пенсионер, търсещ внимание по форумите.

Как да не работи? Жена му в майчински ли е? В прехвалената от Белгиеца Богата Белгия имат ли си домашна прислужница, готвачка, бавачка, градинар? Белгиеца поддържа къщата, чисти, шета, готви, пере и дете му е на главата. Вярно, грижа го е само да не стане гей, което всъщност насила няма как да стане, демек с образование и възпитание не се занимава, ама толкова си може.

Офтопик: Събрах 2 и 2. Когато Валкирия1 ме нарече гей, тя ми е правила комплимент, който тогава не разбрах. Преценила е, че съм толкова интелигентен, колкото един бивш модератор тук - Сталик и се е заблудила, че съм Сталик. Както вече писах, яко я е страх от мен. Поредно доказателство. Ама Валкирия1 определено ще се окаже по-глупава, отколкото се мисли. И за Весела лъжеше, че била някакъв стар потребител... Комедия от грешки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Myanmar написа:

Не съм никакъв Сталик.

Офтопик: Събрах 2 и 2. Когато Валкирия1 ме нарече гей, 

Не съм писал че си Сталик, а че си като него.

А иначе лелка Еврейка ( тя е само 50% генетично такава) много ги разбира тези работи с гейовете, защото тя е доминатна личност и се стреми винаги тя да командва. Мъжкарана е бе.
Едни мъжкарани се женят за жени, други за женчовци. И в двата случая мъжкараната води хорото, тя командва у семейството. Мъжът ѝ служи само да играе ролята на глава на семейство за пред хората, ама тя е шията и накъдето я завърти тая глава, на там ще гледа ( разбирай към Индианция).

А тебе пък те е страх от жените, те така. Поради което, лелка Еврейка няма никакъв шанс да ѝ пристанеш някога, въпреки че си чел и ти библии и разни други псевдо свещени книги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

лелка Еврейка няма никакъв шанс да ѝ пристанеш някога

След Сталик сега ме бъркаш с Алонзо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване