Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Работещите млади пенсионери

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Чингис Хан написа:

Тая тема е на @VeeeSeLa за ,,Работещите млади пенсионери,,.

Ми Белгиеца къв е бе?

И темата изобщо не е за работещите пенсионери, а за чиновниците, които ѝ пречат да е на върха на хранителната верига в държавно учреждение. Това стана ясно още в началото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 430
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

А на 45 години да вземе да се гръмне ли? 25 години е служил с опасност за живота си (ако преди това семейството му не е получило пенсия и награди посмъртно) А миньорите долу в забоя - мизерия, забол

Нека Ви разкажа моята версия, която на много няма да се хареса. Завърших военно училище за пилот 1981г и бях такъв до 1994г. Тогава един "умник", голям началник има смелостта да каже пред целия състав

Амин. Дай боже, Франчи да ти се случи всичко за което си мечтаеш и трудиш. Значи, Франчи да не съм прочела повече такова нещо. Форумната аристократична тенденция изисква ,когато имаш селска къщ

преди 25 минути, Myanmar написа:

200.gif

Ама си много... неумен. Ако хипотетично не бях отгледан от своите родители, как е възможно да не съм гледал телевизия като малък?

ПП: Сега видях, че в картинката пише, че си гей. Не е било преднамерено, но пък кристалната ми топка не се контролира от мен...

Видя ли как се издаваш че си като Сталик.

А тези които ги броиш за свои родители, не са ти биологичните който са те направили.
Тя и моята кола уж е Дачия, ама двигателят ѝ е чисто Рено, па е сглобена у Мароко, а не както можеш да предположиш че идва от Румъния. А в Бразилия на същата като моята ѝ лепят отпред емблема Рено.
Направи си генетични тестове между тебе и тези които ги броиш за родители и се похвали после с изненадата.

преди 25 минути, Чингис Хан написа:

Тая тема е на @VeeeSeLa 

Ама тя каза че е избрала да е от другата страна на медала.
Това означава че нямаш никакъв шанс с нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Белгиеца написа:

Ама тя каза че е избрала да е от другата страна на медала.

Това означава че нямаш никакъв шанс с нея.

Белгиец, остави господ да решава тези неща.

преди 19 минути, Myanmar написа:

Ми Белгиеца къв е бе?

Той е неработещ самотен пенсионер, търсещ внимание по форумите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Белгиеца написа:

Видя ли как се издаваш че си като Сталик.

Не съм никакъв Сталик. Стига спами темата.

преди 23 минути, Белгиеца написа:

Тя и моята кола уж е Дачия, ама двигателят ѝ е чисто Рено, па е сглобена у Мароко, а не както можеш да предположиш че идва от Румъния.

И ти белгиец се водиш, па селски бек от България си оставаш.

преди 11 минути, Чингис Хан написа:

Той е неработещ самотен пенсионер, търсещ внимание по форумите.

Как да не работи? Жена му в майчински ли е? В прехвалената от Белгиеца Богата Белгия имат ли си домашна прислужница, готвачка, бавачка, градинар? Белгиеца поддържа къщата, чисти, шета, готви, пере и дете му е на главата. Вярно, грижа го е само да не стане гей, което всъщност насила няма как да стане, демек с образование и възпитание не се занимава, ама толкова си може.

Офтопик: Събрах 2 и 2. Когато Валкирия1 ме нарече гей, тя ми е правила комплимент, който тогава не разбрах. Преценила е, че съм толкова интелигентен, колкото един бивш модератор тук - Сталик и се е заблудила, че съм Сталик. Както вече писах, яко я е страх от мен. Поредно доказателство. Ама Валкирия1 определено ще се окаже по-глупава, отколкото се мисли. И за Весела лъжеше, че била някакъв стар потребител... Комедия от грешки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Myanmar написа:

Не съм никакъв Сталик.

Офтопик: Събрах 2 и 2. Когато Валкирия1 ме нарече гей, 

Не съм писал че си Сталик, а че си като него.

А иначе лелка Еврейка ( тя е само 50% генетично такава) много ги разбира тези работи с гейовете, защото тя е доминатна личност и се стреми винаги тя да командва. Мъжкарана е бе.
Едни мъжкарани се женят за жени, други за женчовци. И в двата случая мъжкараната води хорото, тя командва у семейството. Мъжът ѝ служи само да играе ролята на глава на семейство за пред хората, ама тя е шията и накъдето я завърти тая глава, на там ще гледа ( разбирай към Индианция).

А тебе пък те е страх от жените, те така. Поради което, лелка Еврейка няма никакъв шанс да ѝ пристанеш някога, въпреки че си чел и ти библии и разни други псевдо свещени книги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

лелка Еврейка няма никакъв шанс да ѝ пристанеш някога

След Сталик сега ме бъркаш с Алонзо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване