Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Около 1000 лева. Не повече. Най-лесно е като сумираш всичко със сегашната цена, след което направиш компромиса за втора ръка.... А до видео картата... в момента цените са извънземни там, затова я има доста скъпо в олх, но не мисля, че някой би се вързал на повече от 1000 лева общо за всичко. С още 500 лева отгоре, могат да си вземат по-добра машина и в гаранция. 

Да не би цените на видеата да са скочили с новата година в олх? Декември месец 1070 се намираше за по 250-400 лева, в момента е 500+. Страшно е. Хах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, qnkov написа:

Да не би цените на видеата да са скочили с новата година в олх? Декември месец 1070 се намираше за по 250-400 лева, в момента е 500+. Страшно е. Хах

Не е само там така. 1660Super бяха по 400-500 лв, сега са по 700-800+ лв. 3060 бяха под 1000, сега са 1400+. Аман от търгаши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината я взех готова и сглобена и всяка част си имаше отделана гаранция на някой части беше 6 месеца на други година а на трети 2 години, а видео картите наистина са много скъпи, аз не се интересувам толкова, но се забелязвя и е интересно поради каква причина.Иначе смятам, че едни 1000лв са нормална цена, ще пробвам във един магазин за компютри в който изкупуват стара техника, отделно съм пуснал обяви и дано имам късмет.Затова и се допитах тук и ми дадохте горе-долу представа каква цена да търся!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Daniel96p написа:

машината е на година и половина

преди 4 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Гаранция има ли някой от тези компоненти?

преди 4 часа, Daniel96p написа:

Ами не засъжаление.Не са в гаранция вече.

преди 55 минути, Daniel96p написа:

Машината я взех готова и сглобена и всяка част си имаше отделана гаранция на някой части беше 6 месеца на други година а на трети 2 години

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма шанс магазин, който изкупува стара техника, да ти даде такива пари. Изчисти го, подготви го, и го пусни в олх и фейсбук с някаква цена от 990 лева и чакай. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Roujin Z написа:

Edit; Между другото какво правим с върната поръчка която се предлага с 3 месеца гаранция?

ASRock H110M-DVS R2.0 от Vario.bg

Интересно ми е това дъно дали си заслужава имам предвид какво означава Нов продукт с нарушена опаковка?

Само опаковката нещо или самото дъно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Интересно ми е това дъно дали си заслужава имам предвид какво означава Нов продукт с нарушена опаковка?

Звънни им и ги попитай. Аз звъннах за една кутия да ги питам дали само картона е понамачкан/пробит или има и липсващи елементи от окомплектовката, но момчето, с което разговарях каза, че не знае какво точно й се е случило на въпросната кутия и трябвало да провери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Дъното така или иначе има 3 месеца гаранция - ако са го счупили - няма да работи, ако създава някакви проблеми/сривове за 3 м. ще ги разбереш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Дъното така или иначе има 3 месеца гаранция - ако са го счупили - няма да работи, ако създава някакви проблеми/сривове за 3 м. ще ги разбереш.

Тъкмо се бях навил да го купя сякаш не ми се рискува. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Тъкмо се бях навил да го купя сякаш не ми се рискува. :D

Реално имаш останалите компоненти за да направиш система или го вземаш само, защото е на промоция?

На такъв клас дъно - един pentium за съвсем начална офис система.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Реално имаш останалите компоненти за да направиш система или го вземаш само, защото е на промоция?

На такъв клас дъно - един pentium за съвсем начална офис система.

Имам GB H110M-DS2 LGA1151 обаче имам проблем с сата портовете много се движат, не знам как стана и най вече защото е 50 лв и ми е оферта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Имам GB H110M-DS2 LGA1151 обаче имам проблем с сата портовете много се движат, не знам как стана и най вече защото е 50 лв и ми е оферта.

Движат казваш - това е чисто механичен проблем - преглеждаш кое как мърда и какво може да се направи по въпроса, гледаш дали дисковете трупат грешки в следствие на това.

Принципно можеш да се пробваш - виж дали можеш да го поръчаш online и така трябва да имаш право на 14 дневен срок да го върнеш без обяснения ако нещо в дъното те притесни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Движат казваш - това е чисто механичен проблем - преглеждаш кое как мърда и какво може да се направи по въпроса, гледаш дали дисковете трупат грешки в следствие на това.

Принципно можеш да се пробваш - виж дали можеш да го поръчаш online и така трябва да имаш право на 14 дневен срок да го върнеш без обяснения ако нещо в дъното те притесни.

Правеше проблеми с сигурност Windows-a забиваше затова и съм го пенсионирал от март месец.

И 4-те порта се мърдат не знам как стана но дъното си правеше проблеми....

В момента съм с едно Asus пък то други простотии от време на време ми се Network link is disconnected.

Нямам идея защо го прави....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайки снимки на дъното ти - 4 порта не са комплект - най-много да са 2х2 физически свързани, което значи, че трябва поотделно да се е случило нещо или си имал 4 SATA кабела и комплект си ги натиснал в някоя посока - съответно това със сигурност се вижда и когато се види точния проблем може да се помисли за решение - сервиз или ако е само пластмаса в домашни условия. По снимка от интернет друго не мога да кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване