Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Моля, помогнете. Влязох през браузър на адрес 192.168.16.100, натиснах restore от настройките и камерата ми стана офлайн. 3 часа се мъча и не мога. Нито през браузър може да се влезе . 

Hikvision е марката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, hodrina написа:

Здравейте. Моля, помогнете. Влязох през браузър на адрес 192.168.16.100, натиснах restore от настройките и камерата ми стана офлайн. 3 часа се мъча и не мога. Нито през браузър може да се влезе . 

Hikvision е марката.

Ами влез в настройките отново и си оправи камерата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Как да вляза? През браузър не може. Изтеглих ivms 4200, от там няма опция за reset. Защото пише device offline. През браузър адреса беше 192.168.16.100. Сега не може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да влезе като не може да се свърже с нея ?

Упътване:

https://www.hikvision.com/UploadFile/image/EN-user manual of network camera v3.0.0.pdf

Не знам дали е за тоя модел...

Трябва да си поиграеш май с тези настройки на Windows и временно да зададеш друга маска на подмрежа и IP адрес на компютъра... поне аз така го разбирам, така е поне при PoE устройствата.

windows.png

Цитат

Select the device, and set its IP address and mask at the same network segment with the PC.For the detailed introduction of SADP, please refer to Appendix 1.Note:The network camera is set with the factory default IP address of192.0.0.64, the port of 8000, the super user name ofadmin and the password of 12345.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, [email protected] написа:

Упътване:

https://www.hikvision.com/UploadFile/image/EN-user manual of network camera v3.0.0.pdf

Трябва да си поиграеш май с тези настройки на Windows и временно да зададеш друга маска на подмрежа и IP адрес на компютъра... поне аз така го разбирам, така е поне при PoE устройствата.

windows.png

П

преди 7 минути, [email protected] написа:

Упътване:

windows.png

Преди, като дам reset на камерата, настройките си идваха сами . Сега не може. Като вляза в ispy програмата, пише device online, а картина няма. Като искам да добавя камера през ispy, няма url адрес. Загуби се.

преди 14 минути, Емил Костов написа:

Как да вляза? През браузър не може. Изтеглих ivms 4200, от там няма опция за reset. Защото пише device offline. През браузър адреса беше 192.168.16.100. Сега не може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде и как е вързана тази камера? Освен това марка и модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SADP for windows | Desktop Tools | Hikvision

https://www.hikvision.com/content/dam/hikvision/en/support/download/tools/sadp/for-windows/v3-0-2-4/firmware/SADP-Tool-for-Window.zip

Може и с това да опиташ да я откриеш.

Иначе, ако IP адреса на камерата в момента наистина е 192.0.0.64, то май трябва да зададеш IP адрес на компютъра нещо от сорта на 192.0.0.50 например. Всъщност доколкото знам всичко от порядъка на 192.0.0.x ще работи.

Тогава ще опиташ да влезеш с име admin и парола 12345

Това всичкото при условие че упътването отговаря на твоя модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Къде и как е вързана тази камера? Освен това марка и модел.

DS-2CD1301-I

HIKVISION

току-що, hodrina написа:

DS-2CD1301-I

HIKVISION

Отвън на стълбите пред вратата външната. Чрез кабел. До рутер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hodrina написа:

DS-2CD1301-I

HIKVISION

Към какво устройство е вързана тази камера?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, [email protected] написа:

SADP for windows | Desktop Tools | Hikvision

https://www.hikvision.com/content/dam/hikvision/en/support/download/tools/sadp/for-windows/v3-0-2-4/firmware/SADP-Tool-for-Window.zip

Може и с това да опиташ да я откриеш.

Иначе, ако IP адреса на камерата в момента наистина е 192.0.0.64, то май трябва да зададеш IP адрес на компютъра нещо от сорта на 192.0.0.50 например. Всъщност доколкото знам всичко от порядъка на 192.0.0.x ще работи.

Тогава ще опиташ да влезеш с име admin и парола 12345

Това всичкото при условие че упътването отговаря на твоя модел.

IMG_20210122_224141.jpg

IMG_20210122_224136.jpg

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Към какво устройство е вързана тази камера?

Рутер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IMG_20210122_224141.jpg

IMG_20210122_224136.jpg

Рутер

Ако си омазал нещо по настройките и нямаш достъп, това е решението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IMG_20210122_224141.jpg

IMG_20210122_224136.jpg

Рутер

Освен това на sadp tool дава, че е онлайн. А картина няма.

преди 5 минути, [email protected] написа:

Да не би да е това ?

http://192.168.1.64/

Не може

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hodrina написа:

Освен това на sadp tool дава, че е онлайн. А картина няма.

Не може

Момчета, проблема е бил в разместване на порта. Затова бе давала ofline. 4 часа мъка за едното нищо. Ама аз като не разбирам. Порта сега се смени на 192.168.16.102. Така влязох и през браузър.

Благодаря на всички , пожелавам приятна и спокойна вечер.

преди 1 час, [email protected] написа:

Да не би да е това ?

http://192.168.1.64/

Не може

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, hodrina написа:

Момчета, проблема е бил в разместване на порта. Затова бе давала ofline. 4 часа мъка за едното нищо. Ама аз като не разбирам. Порта сега се смени на 192.168.16.102. Така влязох и през браузър.

И аз предната вечер 2 часа си играх да подкарам на телевизора бг субтитрите на влц и чак на 2 час на път да се откажа се сетих да погледна в телефона как съм ги настроил .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване