Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, днес си взех HP pavilion  15-ec1004nu. Срещам огромни проблеми с инсталирането на драйвера за nvidia. 

Теглих от сайта драйвери, стари, нови, с програми пробвах, не става и не става . 

Пробвах чрез device manager да ги вкарам, там не ми излиза модела на gtx 1650ti.

Марка    HPИП    ЛАПТОП
RAM    16 GB
HDD    1000 GB
SSD    256 GB
ТИП ПРОЦЕСОР    AMD RYZEN 7 4800H
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH    15.6 "
ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА    2.9 - 4.3 GHz
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ    IPS, МАТОВ, 144 Hz
ТИП ГРАФИЧНА КАРТА    NVIDIA GEFORCE GTX1650Ti
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА    НЕ

МОДЕЛ    PAV GAMING 15-EC1004NU/1U6B0EA
ТИП    ЛАПТОП
RAM    16 GB
HDD    1000 GB
SSD    256 GB
ТИП ХАРД ДИСК    HDD+SSD
ТЕГЛО    1.980 kg
ВИД ПРОЦЕСОР    RYZEN 7
ТИП ПРОЦЕСОР    AMD RYZEN 7 4800H

Поздрави на всички.

pc.png

Untitled.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows-a 10 ли е? Ако да опитай с автоматичното търсене на драйвери на уиндоус. Също преди всеки нов опит деинсталираш ли изцяло инсталираното от последния опит последвано от рестар на машината?

Може да погледнеш и тук : https://appuals.com/how-to-fix-nvidia-installer-cannot-continue-error-on-windows-7-8-and-10/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да windows 10, пробвах го този начин, обаче не ми излиза 1650ti модела излизат ми много други, този модел го няма. Винаги дейнсталирам всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тук опитвал ли си? https://www.nvidia.com/en-us/geforce/drivers/

Като избираш версията за notebook
Питам защото като гледам си дръпнал автоматичния инсталатор а той не поддържа твоя модел.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bubbles написа:

От тук опитвал ли си? https://www.nvidia.com/en-us/geforce/drivers/

Като избираш версията за notebook
Питам защото като гледам си дръпнал автоматичния инсталатор а той не поддържа твоя модел.

Да пробвал съм, от тук като я дръпма ми пише, че трябва да е стандарт а не dch.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей пробвай през този начин https://www.nvidia.com/en-us/geforce/geforce-experience/ 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Обнови си Windows-a. За предпочитане е да използваш най-новата версия - 20H2
2. Инсталирай първо Chipset драйвера
3. Инсталирай драйвера на вградената видеокарта
4. Накрая вече пробвай да инсталираш NVIDIA драйвера

На мен също ми се е случвало да не мога да инсталирам драйвера директно, а трябваше през програмата GeForce Experience.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си инсталирал нужните драйвери от сайта на производителя на модела, много неща няма да ти работят. Направи първо това, казали са ти го и по-горе, дори имаш и връзка за драйверите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко бях направил както трябва, след упдейта до 20h2 всичко се оправи ! Благодаря ви много, как можах да пропусна упдейте :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е защо изобщо си инсталирал стар windows? Ако беше изтеглил последната версия от сайта на microsoft и да я запишеш с инструмента им на USB, щеше да си спестиш много време и нерви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Raze написа:

Въпроса е защо изобщо си инсталирал стар windows? Ако беше изтеглил последната версия от сайта на microsoft и да я запишеш с инструмента им на USB, щеше да си спестиш много време и нерви.

Много си прав !! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване