Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възстановяване на нормалния мирис след непушене

Препоръчан отговор

Здравейте! Пуша от 6 години. Реших се да спра цигарите. Искам да ви попитам, ако сте запознати, след колко време непушене се възстановяват нормалните сетива при носа, тоест след колко време непушене при дишане ще мога да усещам в пълнота всяка една миризма (вкл. на цветя, на газове, на изгоряло ако щете, на храна) около мен така, както съм я усещал преди да започна да пуша или така както усеща миризмите един непушач.
Благодаря ви! Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Bubbles написа:

Поне година, после ще усещаш и най слабия мириз на цигари.

Олее, колко много време...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е индивидуално. Едва ли ще е повече от 1-2 месеца. Сега не усещаш ли други миризми, какъв е проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Това си е индивидуално. Едва ли ще е повече от 1-2 месеца. Сега не усещаш ли други миризми, какъв е проблема?

Е, усещам мизирзи, но слабо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Raze написа:

То първите 2-3 месеца е големия зор докато свикнеш, после вече леко леко нешата почват да се избистрят(Личен опит, не пуша от 13+ години).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте!
      Проблемът, за който се нуждая от Вашата помощ, е следният.
      Живея в блок, който се състои от два входа. На единия вход домоуправителя съм аз, а на съседния вход домоуправителят е ЛИЦЕ X (поради сигурност, няма да му споменавам името). Двата ни входа са залепени един за друг, апартаментите ни са един до друг, дели ни само една стена.
      Денонощно в моята стая мирише изключително силно и много тежко на цигари, на катран. Лицето X заедно с жена му непрекъснато пушат в техния апартамент и по-конкретно в стаята, която е до моята. Пушат и въобще не си проветряват дома, съответно всичките им отровни миризми влизат в моята стая през стената. Цялата стена е напоена от тежки миризми на цигари и алкохол. Да не говорим, че те имат болно дете, което тровят със своите цигари и алкохол и то диша всичко.
      Дори онзи ден, явно толкова много се бях натровил от всичко това, което дишам, че ми стана лошо, повръщах и имах чувството, че щях да умра. Бях много зле!
      Непрекъснато си проветрявам стаята, но това не помага, дори напротив, само ми изстудява дома и не може да се стопли вътре.
      Това семейство са наематели. Много пъти съм се оплаквал на тяхната наемодателка, на която въобще не ѝ пука какво причиняват нейните наематели на своите съседи. Мисли само за парите си...
      Въпросът ми е, какво да правя? Къде мога да сигнализирам за тези мои съседи от съседния вход, които непрекъснато ме тровят със своите катранени цигарени миризми. Къде мога да подам сигнал, да се жалвам и т.н.? Моля Ви за помощ!!!
    • от СТАМАТ
      https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ Да се върнем половин век назад и да чуем и видим какво казваха лекарите за тютюнопушенето. Тук са подбрани три реклами излъчвани по американските телевизионни мрежи през 50-те години, в които лекари не само препоръчват марката „Кемъл”, като средство за развлечение и отмора, но обявяват тютюнопушенето за незначителен рисков фактор за възникване на рак на белите дробове! http://stamat2015.blog.bg/ Клип към статията: "Месото – желаната отрова в менюто на „цивилизования” човек - СТАМАТ" https://docs.google.com/document/d/1M... Тъй като пренебрежението, присмеха, подигравките, обидните забележки, оскърбленията, ругатните и голословното невежо празнодумство не са от полза за разпространяването на Истината за Плоската Земя и не облагодетелстват израстването на Духа у Човека, на 28-ми Октомври 2016 година забраних коментариите на публикуваните от мен в Ю Тюб видеоматериали. Коментариите до тази дата публикувам в моя блог: http://stamat2015.blog.bg/ и в моя Google+ акаунт.
    • от flow
      Здравейте! Не съм 100% сигурен, че мястото на темата е тук, но да речем. Та значи искам да попитам някой по-компетентен в областта от мен, дали никонинът се разгражда в кръвта ни? Аз не съм пушач, не знам какво е да си пушач и да изпитваш никотинов глад, но пък за сметка на това от време на време си пуша наргиле. Това е друга тема имам много приятели пушачи и все пак трябва да имаме обща култура. Интересно ми е примерно да речем аз съм пушач с 2 години стаж и ги спирам за 6-7 месеца, но една вечер много се ядосвам не издържам и паля, та аз пак ги почвам? Този скучай, който дадох за пример е на един мой познат, това ме навежда на мисълта, че тялото ни не се чисти от никотина.. вашите мнения ?
    • от alerata
      Здравейте, детенцето  ми  е  на 4 годинки. От известно време  ( около година)  УНГ и педиатърката ни в Костенец ми казваха, че детето  има 3-та  сливица за  вадене, но тъй като  беше  малък  ми казваха, че още  е  рано.При поредното боледуване вече ми писна  и вчера мъжът ми го заведе  в София в  св. Анна при доктор Кирова ( завеждаща отделението по лицево- челюстна хирургия). Щях и аз  да  отида  с  тях,  но  бяхме  в  инфекциозно отделение  с по-малката  му  сестричка, която е  на 6 месеца. Др. Кирова обяснила на мъжа ми ,  че баткото  няма  3-та сливица, а  запушване  на евстахиевата  тръба и при  двете ушета и за това и го  болят  толкова  често. Предписа ни лечение с Фликсоназе и някакви балончета  за  надуане през носа- Ортоглоб.  Ако  не  се  повлияе от  това лечение, че  се  наложи оперативна  намеса. Ако има  някой  тук  който може да ми  разясни  нещо  около  въпросната оперативна намеса, моля  ви пишете. Ужасно съм притиснена. 
    • от lifehackerbg
      Това е една статия от световно известният Стив Павлина, блогър номер 1 в света и експерт по личностно развитие. Искам да я споделя с вас тъй като лично на мен страшно много ми помогна да изградя два много полезни за мен навика: да ставам много рано и да правя упражнения и да тренирам 4 дена в седмицата! След като прочетох това бях доста мотивиран да направя тези две неща в живота си, вярвам че ще мотивира и вас! Наистина човек след това става доста по продуктивен, ето и за какво говоря::

"Научих за 30-дневните проби през годините, когато бях разработчик на софтуер. Програмисти, които прода­ват софтуера си в интернет, често предлагат версии с 30-дневен пробен период, така че потенциалните купу­вачи да изпробват програмата без рискове, преди да ре­шат дали ще я закупят. В края на пробния период много хора си купуват програмата, понеже са привикнали към нея. Техниката за продажба „пробвай, преди да купиш" е доста ефективна. Може да използваш аналогична стратегия, за да оформиш нов навик или поведение. Най-трудната част от всеки нов навик е да преодолееш първия месец и осо­бено първите няколко дни. Веднъж след като си преми­нал тези първи 30 дни, става много по-лесно да продъл­жиш, защото си преодолял инерцията. Когато възнамеряваме да променим даден навик за постоянно, често се изнервяме, преди да започнем. Ми­сълта, че трябва да се откажем от нещо за цял живот е почти непреодолима.

Към пълната стратегия и примерите...
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване