Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за възстановяване на изтрити файлове

Препоръчан отговор

Добро утро, днес съм подранила! :)    

Вчера съм изтрила една папка и някои файлове с текст документ и някакви World. Exel файлове, тука преди 2-3 дни съм допуснала тази грешка. Има ли програма за възстановяване на изтрити файлове, и без грешки, че лаптопа ми трябва и нямам резервно копие на данните, че да не стане някоя беля ме притеснява?  Много ще съм ви благодарна  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, dioib написа:

И коя от всичките, питам за конкретна и изпитана, иначе да бях си свалила някоя случаино?

преди 6 часа, цър-вул написа:

В кошчето първо провери ли?

От кошчето са изтрити.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам Recuva и Photorec

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия програми, може да изкарат нещо от Небитието, НО ако си записвала нещо на същия дял, където са ти били старите файлове-забрави ги.

Това да ти е за урок.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, adersa написа:

Пробвай с System restore.

Що не пробваш ТИ!

преди 1 час, Eclipse2G написа:

НО ако си записвала нещо на същия дял, където са ти били старите файлове-забрави ги.

Обикновено самата инсталация на програмата за възстановяване е достатъчна да си омаже възстановяването! Ако е рестартирала компютъра, също е до там! :) Програмите са безполезни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам спомен, бях малка, може би през 2014 година, на настолния компютър бяха изтрити информация около с над 100гб, рестартиран повече от седмица и изключван, в сервиза му възстановиха информацията с някаква програма, поне колкото аз си спомням  ☺️

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, SimonaMonche написа:

всичките

Това са безплатни. Има и платени. основното изискване е да имаш друг носител с капацитет приблизително равен, или по-голям от носителя където са изтрити файловете. Не всичките обаче ти възстановяват имената на файловете. Също така си зависи от файловата организация. Виждам, че са ти предложели конкретна (ни). 

Успех!

п.п. Лесно можех да ти препоръчам Recuva. Във форума съм я срещнал, но кой в днешно време първо търси подобни теми в него?! Аз ползвам платена. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Бонбон с катран! написа:

Що не пробваш ТИ!

Ама ти искаш само ти идеи да даваш . Ще пробвам ако ми се наложи няма да ти удисвам на акъла .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване