Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как мога да разбера дали ме записват

Препоръчан отговор

Как мога да разбера дали имам някакъв софтуер попаднал от вирус, който може да ми записва пароли имейли и други?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито знам с коя версия на Windows си, нито нищо. Под Windows Security визираш Windows Defender? Би трябвало да засече, но пак казвам, различните програми са с различни възможности. Аз лично бих направил една проверка с EmsisoftEmergencyKit, KVRT и Eset Online Scanner за всеки случай (и може би с Malwarebytes).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми няма да съм с windows xp не можеш ли да се досетиш, че всички вече са с 10 😆

image.png.767d1589abcfdeb7d7961e747caaf944.png

image.png.840a5b7cb9732be34be655f7e1b9c96d.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Green6 написа:

не можеш ли да се досетиш, че всички вече са с 10 😆

аве той си имаше кристална топка, ама сигънту му я крадна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Green6 написа:

Еми няма да съм с windows xp не можеш ли да се досетиш, че всички вече са с 10 😆

Всички таратанци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що? Аз съм с XP. Някои специфични неша за работата ми като програматори вървят на него.

Запитай се кого можеш да заинтересуваш. Никой не се интересува от теб. Освен някое друго хлапе да си мерите пикалниците. Нямаш нито карти, нито пари за да бъдат източени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ей нали за това искам да проверя дали са точни нещата, ако реча да си вкарам карта и я източат какво правим ?

Моля спазвайте добрия тон. Без обиди моля.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се върнах на 7цата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавай и от какви сайтове пазаруваж онлайн, че преди година-две така си изядох щурката :D Бях закупил ключ за 10 Home и не работеше, че писах на съпорт ме мотаха и се отказах. И на следващия ден закупено нещо, че ми се обадиха от банката да потвърдя дали съм аз, че ми закриха всички дебитни карти и си искарах нова. Така че умната!

И от тогава никакво пазаруване онлайн

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.01.2021 г. в 12:18, Green6 написа:

Ей калцук нали за това искам да проверя дали са точни нещата, ако реча да си вкарам карта и я източат какво правим ?

Аз ползвам отделен твърд диск за интернет банкиране от вкъщи. Все едно че е отделен компютър на който се прави само това и нищо друго. Ама нищо друго означава наистина нищо друго.
Идеята на ползваш баш пък Уиндоус 10 за да влизаш от него в сайта на банката ти не ми харесва.
Аз ползвам xubuntu  а ти би могъл да ползваш от една USB флашка PCLinuxOS на който му казваш да се Copy to RAM и като се зареди вадиш флашката и пускаш браузъра и си вършиш работа. Въобще не ти трябва да разбираш нищо от Линукси, долу има бутонче към Firefox, кликаш на него и готово.
След това като спреш компютъра, той забравя абсолютно всичко което си правил, ако си спрял предварително тока и на твърдия ти диск.
Внимавай с банките, карат те подпишеш че винаги ти ще си виновен каквото и да става.
Ползването на Уиндоуса който ти е и постоянна ОС е най-добрият начин да си навлечеш проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

Аз ползвам отделен твърд диск за интернет банкиране от вкъщи. Все едно че е отделен компютър на който се прави само това и нищо друго. Ама нищо друго означава наистина нищо друго.
Идеята на ползваш баш пък Уиндоус 10 за да влизаш от него в сайта на банката ти не ми харесва.
Аз ползвам xubuntu  а ти би могъл да ползваш от една USB флашка PCLinuxOS на който му казваш да се Copy to RAM и като се зареди вадиш флашката и пускаш браузъра и си вършиш работа. Въобще не ти трябва да разбираш нищо от Линукси, долу има бутонче към Firefox, кликаш на него и готово.
След това като спреш компютъра, той забравя абсолютно всичко което си правил, ако си спрял предварително тока и на твърдия ти диск.
Внимавай с банките, карат те подпишеш че винаги ти ще си виновен каквото и да става.
Ползването на Уиндоуса който ти е и постоянна ОС е най-добрият начин да си навлечеш проблеми.

Еми ако изтрия истрорията 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване