Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Емил Костов написа:

Верно ли си мислиш, че плащаш само на адвоката?! Плащаш на всички по веригата ( съдия,прокуратоура, полиция, свидетели, адвокати, че даже и на роднините или семейството на убития). Много пари трябва да имаш.

Aaaa . ще се сетиш... ама късно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valseat написа:

Aaaa . ще се сетиш... ама късно!

Аз това го знам, но това е друга бира. Ако постващият има тези пари, няма да пуска таква тема тук. Затова е и целият спор. Няма да мине с 500 или 1000 лева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам колко дерат сега адвокатите..... Но аз ако съм на него- ще разпитам, ще дам бакшиш на който трябва.... и ще преценя.  Първото впечаталение за мен не е верно. Ще му плащаш за свършена работа.  Ами аз много се шегувам /уместно/. и гледам как реагира човека срещу мен.   Тия момите адвокатки са по-добри  според мен.  :)  Аз  познавам една  такава ,но в никакав случай, не я препоръчвам. Не ,че е лоша.. ще гледаш да е грозна и с очила.:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Емил Костов написа:

Верно ли си мислиш, че плащаш само на адвоката?! Плащаш на всички по веригата ( съдия,прокуратоура, полиция, свидетели, адвокати, че даже и на роднините или семейството на убития). Много пари трябва да имаш.

За това, няма да споря.Жалкото е, че човешките здраве и жовот се приравняват на пари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ivan_pop написа:

За това, няма да споря.Жалкото е, че човешките здраве и жовот се приравняват на пари!

Винаги е било така и винаги ще бъде!

преди 6 минути, valseat написа:

Аз не знам колко дерат сега адвокатите..... Но аз ако съм на него- ще разпитам, ще дам бакшиш на който трябва.... и ще преценя.  Първото впечаталение за мен не е верно. Ще му плащаш за свършена работа.  Ами аз много се шегувам /уместно/. и гледам как реагира човека срещу мен.   Тия момите адвокатки са по-добри  според мен.  :)  Аз  познавам една  такава ,но в никакав случай, не я препоръчвам. Не ,че е лоша.. ще гледаш да е грозна и с очила.:))

Бакшиш?!:lol6:. Доста трябва да си прегледаш банковата сметка и то мегасериозно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Оспорвам те в момента, защото са затегнали ситуацията.

Ще стане една година от кончината на Милен Цветков, доколкото знам делото на малкия продължава да се протаква.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Винаги е било така и винаги ще бъде!

Бакшиш?!:lol6:. Доста трябва да си прегледаш банковата сметка и то мегасериозно!

Ами толкова мога Емиле !   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valseat написа:

Ами толкова мога Емиле !   

Абе човек, въпросът не е ти как и какво можеш. Въпросът е постващият да внимава.

преди 1 минута, insec написа:

Ще стане една година от кончината на Милен Цветков, доколкото знам делото на малкия продължава да се протаква.

Делото отдавна е закрито. Язък за Милен Цветков!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valseat написа:

Емиле... да ти кажа ли как се сменяват пробите в болниците>

Те могат да се сменят, но ще трябва да извадиш 6 цифрена сума. Така, че това нещо в темата трябва да отпадне. Говорим за нормалните неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Те могат да се сменят, но ще трябва да извадиш 6 цифрена сума. Така, че това нещо в темата трябва да отпадне. Говорим за нормалните неща.

Изобщо не става за пари.  Ти на мен аз на теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, valseat написа:

Изобщо не става за пари.  Ти на мен аз на теб.

:lol6:Недей, че постващият ще влезе в затвова. За да е аз на теб и ти на мен, нещата трябва да са доста сериозни от страна на услуги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама нещата трябва да се казват в тази шибана държава. Ако требва ще умра за това нещо.... аз съм на 58год. и съм видел и от соца. Ама явно с казване не става.... трябва всеки да взима тоягата и да бие  привърженика на герб докато умре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... аз съм на 58год. и съм видел и от соца. Ама явно с казване не става.... трябва всеки да взима тоягата и да бие  привърженика на герб докато умре.

Трябва първо да бъдат пребити привържениците на соца, после СДС-арите, после монархистите, ония дето глсуват за Догат и Шиши и разбира се гербаджиите. А, за всеки случай и фалшивите патриоти също да бъдат пребити като онова русото дебело македонче от Русе дето похарчи милиарди са самолети.
После чакате да скивате от хамериканското посолство кой нов Боко са ви приготвили да си го изберете и му се порадвате и на него 10-ина годинки. Вероятно ще да е някой нов послушко гъзолизец. Такава ви е съдбата там, прекалено стратегическо местенце е и господарите не могат да си позвалят да ви оставят да се самоуправлявате или Путкин да ви управлява. Държат здраво юздите, също както беше по времето на дедо Брежнев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

Трябва първо да бъдат пребити привържениците на соца, после СДС-арите, после монархистите, ония дето глсуват за Догат и Шиши и разбира се гербаджиите. А, за всеки случай и фалшивите патриоти също да бъдат пребити като онова русото дебело македонче от Русе дето похарчи милиарди са самолети.
После чакате да скивате от хамериканското посолство кой нов Боко са ви приготвили да си го изберете и му се порадвате и на него 10-ина годинки. Вероятно ще да е някой нов послушко гъзолизец. Такава ви е съдбата там, прекалено стратегическо местенце е и господарите не могат да си позвалят да ви оставят да се самоуправлявате или Путкин да ви управлява. Държат здраво юздите, също както беше по времето на дедо Брежнев.

Интересно обаче този дето е хванат 2 пъти с алкохол какво да го правим?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, valseat написа:

Ама нещата трябва да се казват в тази шибана държава. Ако требва ще умра за това нещо.... аз съм на 58год. и съм видел и от соца. Ама явно с казване не става.... трябва всеки да взима тоягата и да бие  привърженика на герб докато умре.

Айде сега, недей с лошо! Секи требе да има право да харесва и подкрепя, туй дето му харесва. Аз примерно харесвам ГЕРБ (и Бащицата), но бих дал остатъка от живота да мога да се върна в соца (държа да почертая - нашия си соц, при другарят Живков, не примерно северно корейския).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toя където е хванат 2 пъти с алкохола... трябва да отиде в затвора. Но не само той.... Аз първи ще влеза по желание в затвора ако ти вкараш некой мародер от политиците...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toя където е хванат 2 пъти с алкохола... трябва да отиде в затвора. Но не само той.... Аз първи ще влеза по желание в затвора ако ти вкараш некой мародер от политиците...

Е де да го знам къде е хванат. Пише, че е хванат втори път за алкохол. А дали е той или просто пита, или пък е някой негов познат можем само да гадаем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Петър Ангелов написа:

Айде сега, недей с лошо! Секи требе да има право да харесва и подкрепя, туй дето му харесва. Аз примерно харесвам ГЕРБ (и Бащицата), но бих дал остатъка от живота да мога да се върна в соца (държа да почертая - нашия си соц, при другарят Живков, не примерно северно корейския).

Изпускаш ня

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Е де да го знам къде е хванат. Пише, че е хванат втори път за алкохол. А дали е той или просто пита, или пък е някой негов познат можем само да гадаем!

Емо.... тука ставаше въпрос,че аз казвам,че ако той има пари и познати ще се оправи. Докато ти казваш обратното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно му давал акъл:

Намираш---- свестна адвокатка. По-възможност  без от препоръки./тея ще искат мангизи/.   Трябва да е инициативно момиче/неизвестно/.  На това на което му се работи. Трудно е. /. И ще действа  ме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм бастисал безплодната тема само защото изчаквам питащият да допише нещо.

Материал за размисъл. https://nova.bg/news/view/2016/11/19/165472/ничия-земя-как-живее-мануела-горсова-днес Пак го стъкмиха с 1,1 като тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване