Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво става с Da Player ???

Препоръчан отговор

Със стария url адрес?Без да спира на всеки 5 мин?Ако се регистрираш на ново с друг е мейл ти излиза :въведи url адрес,вкарваш го и се появява червена лента,че този адрес  е в черния списък.И до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Нико7 написа:

Ок. При мен не работи, може би защото съм извън бг. Не знам. Но пък от началото на годината си гледах без проблеми. Все пак благодаря. 

Имам излекувана версия. Пиши на л.с. ще ти я дам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Привет,

При мен също проблемът е, че домейнът е в черния списък, трябва да използвам друга версия на приложението ли? 
благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте Група,

Имам питане, инсталирах си Da Player, платих си и когато добавя плейлистата ми казва, че URL is blackisted - cannot add.

Ъпдейтнат съм до последна версия, платил съм си..

Имате ли идея как да се оправя или не?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DaPlayer v5.3.01 няма още излекувана ... очакваме хакерите

от 140 канала работят десетина ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, mr. 5r0ff написа:

от 140 канала работят десетина ...

Цитат

Гугъл ни спряха и акаунта за реклами, което означава, че вече не можем да показваме реклами в приложенията. Поради тази причина и поради факта, че вече не сме зависими от Apple и Google, решихме да върнем предният модел за монетизация и да направим приложенията платени. Това означава, че безплатните акаунти ще имат достъп само до част от съдържанието на плейлистите си и ще е необходим абонамент, за да се отключи всичко. Гледайте на безплатната версия като на пробен период и на абонамента като начин за отключване на всички екстри.

В момента цената е 9,99 евро на година. Аз престанах с постоянното ровене за хакнати версии и си платих абонамент. Всичко върви на 6, с изключение на засичането на картината при HBO.

@Karsa Orlong за да работи всичко нормално трябва да дръпнеш и инсталираш Da player от техния сайт. Като преди това деинсталираш това, което имаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.09.2021 г. в 9:31, 2249 написа:

В момента цената е 9,99 евро на година. Аз престанах с постоянното ровене за хакнати версии и си платих абонамент. Всичко върви на 6, с изключение на засичането на картината при HBO.

@Karsa Orlong за да работи всичко нормално трябва да дръпнеш и инсталираш Da player от техния сайт. Като преди това деинсталираш това, което имаш.

Точно след няколко часа и това пада! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, 2249 написа:

Какво имаш впредвид ?

Това, че и тези нелегални стриймове ще паднат - ще се блокира адреса НА JSON. Смяташ ли, че хората не следят измамниците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да напомня, че приложението Da Player и плейлистите във вид на .json файл, които се ползват, нямат нищо общо. Плащайки за Da Player се получава лиценз за ползване на самия плеър. А плейлистети всеки може да си добави такива, каквито има. И, ако нямате достъп до канали от .json плейлиста, не пишете на поддръжката на плеъра. Няма с какво да ви помогнат. Публикувам техен отговор на мой въпрос защо към момента нямам достъп до част от каналите:

Цитат

Здравейте , изглежда този проблем е свързан със съдържанието (или източника на съдържание), което гледате/ слушате, а не е проблем свързан със самото приложение, който си работи. За съжаление не можем да Ви помогнем, тъй като ние не предлагаме никакво съдържание, а само приложение за ползване на такова. Потребителите сами си добавят съдържание и ние нямаме контрол над неговото качество или достъпност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

доообре , да попитам така:

има ли друг плеар за андроид при който плейлистите  на .json файл да вървят и да се гледа без проблем

и ако има и ако е безплатен кой е той ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.09.2021 г. в 14:20, mr. 5r0ff написа:

доообре , да попитам така:

има ли друг плеар за андроид при който плейлистите  на .json файл да вървят и да се гледа без проблем

и ако има и ако е безплатен кой е той ?

Няма работещ за съжаление. (или поне нищо не откривам). Дори и с онлайн конвертори от json към .m3u/ .pls съм опитвал но без успех.

Иначе, добър безплатен плеър за листи IPTV  си остава ottplayer. Има го за множество платформи и за Smart TV, Android.

Но, се подразбира ,че трябва да се набавят работещи листи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

От 01.10.2021. Има нови правила за плащане в Da player.  А именно с биткойн Как ще става това, никъде не е описано. Ако някой има сведения за това, то моля да сподели 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряте техния сайт, отивате на меню Subscription, натискате бутон Subscribe и следвате стъпките. Аз съм с активен акаунт и не искам да излизам, че знам ли ... Нека някой, който направи плащане, да направи и снимки на стъпките. Поне докато не направят ръководство за плащане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платих си с crypto още сутринта, 12 часа по-късно - нищо. Нито съпорт, нито каквото и да било. 

Да не говорим, че са вдигнали таксата на 6лв за месец и 60 за година.

Преди имах проблем с плащането в PayPal - отварям диспут и след 2 часа ми се извиняват и активират профила, с това крипто вече може да правят каквото си искат и никой не може да им държи сметка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, 2249 написа:

Толкова ли пък не може да се намери един безплатен .json player ... ?

ами дай де ...и аз питах това ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.10.2021 г. в 11:47, mr. 5r0ff написа:

ами дай де ...и аз питах това ...

Бедничкия, и тук ли дойде да просиш?! Жалка работа... Неспособен си и безхаберен, но... ти не си виновен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравей те. Имам проблем с плейлиста(. json) на Da Player. Постоянно ми накъсва картината или въобще не искаа да тръгне когато гледам през рутера(другите плейлисти си работят перфектно(m3u) ) , а когато гледам през телефона с мобилни данни върви без никакви проблеми(през телефона с WiFi също не работи).Имали някакво решениеза този проблем? Благодаря ви предварително 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване