Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Развали се старото ми мониторче (LG 23MP75HM-P) и сега съм в търсене на заместител. Изтървах последните поколения и не съм много наясно кое, как, какво.. За бюджета ми (около 400лв) какво бихте ми препоръчали? Като изисквания и екстри да е поне 24+ инча (по-голям, по-добре), FULL HD 1080p, добър дисплей и да има вградени говорители. Ползва се много и за всичко (не професионално). Заглеждам АОС-ите (мнение за тях?). Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://megamag.bg/product/monitor-aoc-24g2ubk/19702 -във всички ревюта го дават много добър,https://www.technopolis.bg/bg/Monitori/Monitor-AOC-24G2AE-BK-Adaptive-Sync-144-Hz/p/501185-сега излезе,а характеристиките са сходни с първия.Бях се насочил към първия,но при това положение ще взимам втория-същата дилема като твоята :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има смисъл да се дават повече пари за 144hz монитор пред тези с 75hz при условие, че не съм запален геймър, а и видеото ми не е кой знае какво - gtx 1060 6gb ;/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Realex написа:

Дали има смисъл да се дават повече пари за 144hz монитор пред тези с 75hz при условие, че не съм запален геймър, а и видеото ми не е кой знае какво - gtx 1060 6gb ;/

Няма смисъл от 144hz ако не си запален геймър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този Монитор AOC 27P1, 27"(68.58 cm) IPS панел, Full HD, 5ms, 50M:1, 250 cd/m2, HDMI, VGA, DVI, DisplayPort и съм много доволен. При мен задължително трябва да има много входове, свестен екран и вградени тонколонки/ за тест на звука/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. АОС ще е. Дано намеря време през уикенда да го видя на живо в някой хипермаркет преди да поръчам. Засега съм се спрял на AOC 27G2U.. малко над бюджета, но се надявам да си заслужава. Просто като име не са ми познати, но предполагам хардуера е на някоя реномирана фирма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитор AOC Q24P2Q 23.8inch 2560x1440 QHD IPS 250cd-m2 - онлайн магазин за Монитори (bestpc.bg)Това е много добър монитор с 8 битова матрица,като гледам обаче никъде го няма като наличност в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Слави Маринов написа:

Монитор AOC Q24P2Q 23.8inch 2560x1440 QHD IPS 250cd-m2 - онлайн магазин за Монитори (bestpc.bg)Това е много добър монитор с 8 битова матрица,като гледам обаче никъде го няма като наличност в момента.

Пише, че се очаква доставка. Не е проблем евентуално да изчакам ако си заслужава наистина. Но на видео картата ми няма ли да и дойде малко нагорнище 1440p /GTX 1060 6Gb/ ? От време навреме играя игри (GTA V, Forza Horizon 4 ...). Цените на видео картите в момента са доста високи и не мисля за ъпгрейд скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,пише,трябва да ги попиташ,аз преди 2-3 месеца бая рових из сайтовете докато го намеря,и то чаках 15тина дни,но е супер монитора.То резолюцията нали от настройките на играта я задаваш,а и монитора може да му зададеш от уиндоус да е на 1080p,това не е проблем,когато не играеш да го ползваш на 1440.........................варианти всякакви:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Realex написа:

3 Седмици 😕 Добре изглежда и май е някакъв професионален клас, но няма да мога да изчакам толкова дълго.

Ееее,нищо не е 3 седмици,нали имаш монитор в момента?Да,бизнес клас се води и за тези пари е супер като хардуер,регулира се и на височина,повечето монитори в този ценови клас нямат такава опция,дори повечето не са и 8 битови за тези пари!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Realex написа:

Но на видео картата ми няма ли да и дойде малко нагорнище 1440p

Между другото сега се сетих,че въпросният монитор го има и в FHD вариант ,горе долу на същата цена.Сега не съм преглеждал дали го има него като наличност.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване