Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам ТВ бокс "Х99" ,който от няколко дни спря да работи. ТВ каналите при него работят през "Да плеър" , но сега ми дава някаква грешка при който и канал да избереш. Лошото е ,че резолюцията на бокса не е подходяща за телевизионния приемник и нищо не мога да разбера. Интернета е наличен и всичко останало, но не работи. Какво може да е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си си платил на крадците от Да плеър. Авантата не е лесна работа... Какво ти пречи да си настроиш правилната резолюция?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, fear_dread написа:

Какво може да е ?

Ами например това че не си разбрал колко десетки бг канали се гледат без пари само с една антена на балкона. А отделно и стотици не бг.
Незнанието съсипва живота на незнаещите.

п.п.
Ако мама и тате имат интернет, антената може да е в тяхната градина, пък телевизорът ти да е при теб и си работи без пари. Само дето и мама и тате и те ще искат така да гледат и няма да има как да им  откажеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Joss Bomon написа:

Не си си платил на крадците от Да плеър

630908628_.JPG.2fc78e89beb8f831600ecdc3dc4dee8c.JPG

https://da-player.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, fear_dread написа:

Здравейте!

Имам ТВ бокс "Х99" ,който от няколко дни спря да работи. ТВ каналите при него работят през "Да плеър" , но сега ми дава някаква грешка при който и канал да избереш. Лошото е ,че резолюцията на бокса не е подходяща за телевизионния приемник и нищо не мога да разбера. Интернета е наличен и всичко останало, но не работи. Какво може да е ?

Сложи новата версия на да плеара и новата листа и ше заработи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, Joss Bomon написа:

Не си си платил на крадците от Да плеър. Авантата не е лесна работа... Какво ти пречи да си настроиш правилната резолюция?

пробвах ги всички дадени, и при всички текстовете са размазани.

преди 1 час, дръндю написа:

Благодаря, много но не мога да го изтегля този нов плеър, трябва ми инсталатор , за да го прехвърля на ТВ бокса. Няма такъв!

преди 39 минути, Coco1 написа:

Сложи новата версия на да плеара и новата листа и ше заработи.

Няма от къде да сваля инсталатор на новия плеър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Христо Влъчков написа:

трябва ми инсталатор

От небето ли падаш?! Тегли се от магазина от самото устройство, след като си се логнал с акаунта си -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daplayer.android.videoplayer

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Христо Влъчков написа:

Няма от къде да сваля инсталатор на новия плеър.

Трябва да даваш по 2лв за тая боза, до някой ден ше излезе излекуваната версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Coco1 написа:

Трябва да даваш по 2лв за тая боза, до някой ден ше излезе излекуваната версия.

OK

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Joss Bomon написа:

От небето ли падаш?! Тегли се от магазина от самото устройство, след като си се логнал с акаунта си -> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daplayer.android.videoplayer

Аз не съм паднал от небето и това което го пишеш го зная, но преди да засягаше хората се запитай, защо го пиша. Истината е ,че нямам този магазин на устройството и от там не мога да го инсталирам. Просто така ми е продаден. Не мога да го дръпна и през комба, защото е с друга ОС. Затуй търся инсталатор, за да го кача на флашка и от там на ТВ бокса. Който може нека помогне. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Христо Влъчков написа:

Истината е ,че нямам този магазин на устройството и от там не мога да го инсталирам.

Тук нещо не е в ред.....

преди 12 минути, Христо Влъчков написа:

Затуй търся инсталатор, за да го кача на флашка и от там на ТВ бокса

Приставка за Chrome - клик

On-line apk-downloader - клик

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Христо Влъчков написа:

Затуй търся инсталатор, за да го кача на флашка и от там на ТВ бокса.

А защо не го свалиш през браузара на бокса ?

преди 19 минути, Христо Влъчков написа:

Истината е ,че нямам този магазин на устройството и от там не мога да го инсталирам

Ти сигурен ли си че не си с някаква друга ос на тоя бокс ? Защото андроид бокс бе гугъл магазин аз не съм чувал ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Coco1 написа:

А защо не го свалиш през браузара на бокса ?

Ти сигурен ли си че не си с някаква друга ос на тоя бокс ? Защото андроид бокс бе гугъл магазин аз не съм чувал ?

Просто от фирмата, която ми продаде бокса бяха качили 2-3 приложения само и нищо повече. Така че аз затова и питам за помощ. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Христо Влъчков написа:

Просто от фирмата, която ми продаде бокса бяха качили 2-3 приложения само и нищо повече. Така че аз затова и питам за помощ. 

Google Play Store не го качва никой, това е системно приложение(магазина) на андроид ос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Coco1 написа:

Google Play Store не го качва никой, това е системно приложение(магазина) на андроид ос.

Въпроса е как да го кача, като нямам нищо най малкото браузер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Христо Влъчков написа:

Дай марка и модел на тоя бокс 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Христо Влъчков написа:

Или някой здраво те е прекарал или ти нещо не можеш да направиш като хората. Дал съм ти начини да си изтеглиш необходимото apk. Естествено ще трябва да разрешиш Unknown Sources

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, NewRedDragon написа:

Това ли е китайската джаджа? Поне някакъв фйал екплорер има ли инсталиран?

Да това е джаджата, няма друго инсталирана, освен ю туб и други 2 приложения незначителни. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Joss Bomon написа:

"Бръкни му отзад" /в дупката/ и му пусни един ресет.

https://androidpctv.com/review-x99-rk3399/

Това едва ли ще помогне.... Да търси начин за флаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, NewRedDragon написа:

Това едва ли ще помогне.... Да търси начин за флаш.

Нека да пробва, може и да се размине с флаша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че си чувал за алтернативата Aptoide. ТОВА е последната версия. Сложи я на флашка и инсталирай на устройството. От там вече можеш да инсталираш каквото пожелаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, 2249 написа:

Предполагам, че си чувал за алтернативата Aptoide. ТОВА е последната версия. Сложи я на флашка и инсталирай на устройството. От там вече можеш да инсталираш каквото пожелаеш.

OK . Много Ви благодаря!!!

Инсталирах новата версия на ДА плеъра, но самият той е още нещо нестабилен и поне засега нищо не става с каналите на телевизиите. Явно ще се чака!!!😢

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване