Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, моля за съвет за покупка на лаптоп до около 2000лв.

В момнета имам Dell Inspiron 5567, 16gb ram (upgrade 8+8), 256hdd, intel core i7 7500u. Проблемът ми е, че понякога забива, батерията вече не става, както и заряднато прави проблем от време на време. Пластмасата на дисплея ми се отваря понякога :D (имам 2 деца, които му видяха сметката)

Обмислях вариант да взема ssd, батерия и зарядно, но не знам колко ще издържи.

Бях се спряла на Huawei MateBook D15, но не съм сигурна дали е добър вариант. Никъде не видях дали може да прехвърля част от рамта.

Лаптопът ще се използва основно за работа- понякога photoshop, още 3-4 програми, които не се изключват много много и различни браузъри с много прозорци :D

също така искам да е една идея по-лек и с добър дисплей :) 

Дисплея предпочитам да е 15.6''

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://ardes.bg/product/hp-pavilion-gaming-15-ec1009nu-23v63ea-195145

Със 100-тачка отгоре ама си струва и е на промоция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! 

Мнение за този 

https://ardes.bg/product/asus-zenbook-14-um433iq-wb711t-90nb0r89-m02030-182905

Доста надхвърля първоначалната сума, която мислех да дам и е 14ка.

Удобен ли ще е за ежедневна работа?

Харесва ми, че е доста лек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато започна пандемията и онлайн обучението взех на детето подобен ао линка към ардес.бг - дизайна е същия, но карантията е друга: I9, 256Gb SSd+1Tb HDD,  рам паметта и видеокартата са същите. Тъй като ползвам предимно 17.3" лаптопи в началото ми се стори малко малък, но за дете/ученик е добре, а и е с 2 вентилатора, което е предимство.

Ако отидеш на място в магазина може и да свалиш някой лев. При мен отстъпката беше още 120лв екстра офф

Единственото, което не  ми харесва е, че вентилаторите засмукват прашец и трябва да се издухват със сгъстен въздух поне веднъж в месеца. Лаптоп стои единствено на маса и пак дърпа.

Така и така пишем за лаптопи - каква е разликата между АМД и Интелските процесори като производителност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично гледам в този сайт https://versus.com/en/amd-ryzen-5-4500u-vs-intel-core-i7-10510

И все още не мога да разбера кой е по-добрият вариант и дали си заслужава да купя нов по-малък лаптоп или да чакам моят да ме предаде тотално

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване