Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Амините на hardware.bg крият теми с добри оферти от купува/продава секцията,за да ги купят те с алт. акаунти

Mureto
 Сподели

Препоръчан отговор

Излиза добра оферта за за продажба на хардуер,но темата не може да се види от другите участници само от подателя на темата.Чак след като е уговорена продажбата от алт. акаунт на админите темата се появява.

Последен пример-появява се тема за продажба на 1080ти пусната на 30 Януари в 12 часа на обед,но темата се вижда чак в 16.25 на първи Февруари,1 минута след като е получено съобщение че картата е купена...

https://imgur.com/a/e4iJu9w

Аз лично съм прегледал раздела купува/продава поне 20 пъти от 30 януари до 1 Февруари и такава тема не съм виждал,да не говорим че при конкретната ситуация с наличности,цени на видеокартите тази карта ще бъде купена до 1 час максимум след пускане на обявата,много вероятно до 5 минути след пускане на обявата....Картата е купена от акaунт от 2015 година с 12 мнения с нулев itrader(нулев itrader значи че този акаунт никога не е продавал,тоест се ползва само за купуване,просто пичовете не са се усетили да му сложат някакъв измислен itrader).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, но ние с какво можем да помогнем в този случай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Mureto написа:

Излиза добра оферта за за продажба на хардуер,но темата не може да се види от другите участници само от подателя на темата.Чак след като е уговорена продажбата от алт. акаунт на админите темата се появява.

Последен пример-появява се тема за продажба на 1080ти пусната на 30 Януари в 12 часа на обед,но темата се вижда чак в 16.25 на първи Февруари,1 минута след като е получено съобщение че картата е купена...

https://imgur.com/a/e4iJu9w

Аз лично съм прегледал раздела купува/продава поне 20 пъти от 30 януари до 1 Февруари и такава тема не съм виждал,да не говорим че при конкретната ситуация с наличности,цени на видеокартите тази карта ще бъде купена до 1 час максимум след пускане на обявата,много вероятно до 5 минути след пускане на обявата....Картата е купена от акaунт от 2015 година с 12 мнения с нулев itrader(нулев itrader значи че този акаунт никога не е продавал,тоест се ползва само за купуване,просто пичовете не са се усетили да му сложат някакъв измислен itrader).

Видях въпросната обява още на 30.01 след обяд. Видях и една друга обява - продава се 1660Super за 699 лв, също пусната на 30.01. Като видях за какви цени ги продават им теглих една и приключих с преглеждането на въпросните две обяви. Защо ти не си ги видял не знам. В olx обаче има достатъчно наличности на най-разнообразни цени, а и както би трябвало да знаеш, почти всички, които пускат карти за продажба в hardwarebg пускат същите обяви и в olx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да за 1660S и аз я видях още като се пусна,нея няма да я крият щото не е оферта,трейдвам в тоя форум от 5+ години и тема не съм изпускал,особено за 1080ти няма да изпусна.Като имаш предвид че ЕВГА 1080ти-ки се купуваха за 700-750 преди бума,как тая ЕВГА не е купена два дена?Ако не си видял хората купуват 580ки за 470 лева,без да се пазарят сега....а за OLX ти си се вкарвай във филм там,щом те кефи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Mureto написа:

Айде почнаха тролчетата.Не е приятно,някой кат ви хване далаверите а?

Казвам ти да използваш български. такава дума ТРЕЙДВАМ няма...
...тролче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Ко каза ко?

Човека това има в предвид пример:

iTrader:
Положителен рейтинг:
20
100.0%
Потребители, оставили положителен:
Потребители, оставили негативен:
20
0
Общ положителен рейтинг: 20

Последен
месец
Последни
6 месеца
Последни
12 месеца

icon_positive.png  0 1 1

icon_neutral.png  0 0 0

icon_negative.png  0 0 0
Всеки потребител в другия форум си има    iTrader рейтинг                    За връзка с нас hardwareBG.com АрхивНай-о
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Mureto написа:

Извинявам се ако не си трол и съм те обидил.Ама за една чуждица няма смисъл да разводняваме темата,нали?

Така е, обаче тия неща ме вбесяват по някаква причина

преди 1 минута, grizly написа:

Човека това има в предвид пример:

в

За тия неща думата е "Търгувам".

По темата : Не виждам за какво ще са им на адмните тия изгодни оферти, при положение че портала си има собствен магазин и доставчици на доста по-добир цени.
Може би сайта си има нива на достъп за потребителите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mureto написа:

Ето ти нова обява: https://hardwarebg.com/forum/showthread.php/295287-%D0%E0%E7%F7%E8%F1%F2%E2%E0%ED%E5?p=5290290#post5290290

1070Ti за 400 лв, ако се договориш с човека да ти я продаде отделно от останалите части.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента няма наличности,цените на малкото налични карти са безумно високи и копането е на плюс.Така че им е идеална оферта към момента,независимо дали ще копат и ще я продадат пак после,ще я сложат в готова конфигурация,или ще я препродатат веднага на по-висока цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Mureto написа:

В момента няма наличности,цените на малкото налични карти са безумно високи и копането е на плюс.Така че им е идеална оферта към момента,независимо дали ще копат и ще я продадат пак после,ще я сложат в готова конфигурация като,или ще я препродатат веднага на по-висока цена.

Виж какво съм ти пуснал по-горе - 400 лв за 1070 Ti или 800лв  за целия компютър. Като продадеш ненужното и може и да не си леко напред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, A.com написа:

Виж какво съм ти пуснал по-горе - 400 лв за 1070 Ti или 800лв  за целия компютър. Като продадеш ненужното и може и да не си леко напред.

Чети по подробно,за лично предаване в София е,гледай сега за колко време ще се вземе картата ако реши да го даде на части...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mureto написа:

Чети по подробно,за лично предаване в София е,гледай сега за колко време ще се вземе картата ако реши да го даде на части...

В такива случаи пишеш първия коментар, че ако ще се продава на части се записваш за картата. Пускаш и ЛС на човека. Дай му 20-30 лв отгоре за разкарването до куриер или помоли твой познат в София да я вземе и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш,че няма поне 10 запитвания от София вече.....Но идеята ми е че картите се продават като топъл хляб,как гореспоменатата 1080ти-ка е стояла непродадена 2 дена??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е меко казано проява на лош вкус.С какво калдата ще повлияе в смислена посока положението в друг форум.

Всеки един интернет потребител би могъл да я сметне за евтини номера от страна на конкуренти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, badr написа:

Тази тема е меко казано проява на лош вкус.С какво калдата ще повлияе в смислена посока положението в друг форум.

Всеки един интернет потребител би могъл да я сметне за евтини номера от страна на конкуренти.

Това е другия по-активен форум с хардуерна тематика,затова съм пуснал тук за да има дискусия,ако админите решат че ще има проблеми да изтрият темата.Какво си мислиш че ще се случи ако я пусна тази тема в самия hardware.bg форум?(отговор-ще ме баннат толкова бързо,че няма да разбера какво е станало,вече два акаунта ми отидоха за много по-малко противоречиви теми....)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mureto написа:

Ако мислиш,че няма поне 10 запитвания от София вече.....Но идеята ми е че картите се продават като топъл хляб,как гореспоменатата 1080ти-ка е стояла непродадена 2 дена??

На тази цена и 10 дена да стои непродадена пак няма да се учудя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, A.com написа:

На тази цена и 10 дена да стои непродадена пак няма да се учудя.

Да това е нереално висока цена за карта копала 3+ години.Но още преди преди безумието с цените/наличностите и качването на криптовалутите,1070ти-ките се продаваха за толкова,вече щеше да е продадена(и 100% в момента се уговаря на лични) ако човека я беше пуснал отделно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Mureto написа:

Да това е нереално висока цена за карта копала 3+ години.Но още преди преди безумието с цените/наличностите и качването на криптовалутите,1070ти-ките се продаваха за толкова,вече щеше да е продадена(и 100% в момента се уговаря на лични) ако човека я беше пуснал отделно...

Ти, ако имаш възможност, били купил тази 1070ti за сумата от 400 лв?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой няма ли вече да редактира заглавието, че се чудя за амиши ли иде реч, за амини ли, за админи ли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Mureto написа:

Вмъкнал си твоя отговор в цитат от моя пост.

преди 39 минути, Mureto написа:

Това е другия по-активен форум с хардуерна тематика,затова съм пуснал тук за да има дискусия,ако админите решат че ще има проблеми да изтрият темата.Какво си мислиш че ще се случи ако я пусна тази тема в самия hardware.bg форум?(отговор-ще ме баннат толкова бързо,че няма да разбера какво е станало,вече два акаунта ми отидоха за много по-малко противоречиви теми....)

Ами ти си с 10 поста в тоя форум и изведнъж тук стана удобното място за  подобна дискусия.Не мисля, че темата е в нарушение на правилата, но според мен има колизия на етични проблеми.

Не изглежда добре.Събрали се величия в единия форум и плюят по другия.А какво ще стане ако пуснеш тази тема в другия форум отново е трудно да се коментира в този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване